• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Horečka, asi zánět průdušek. Máme jet na pohotovost?

18. března 2012 
@myskyva Nene, není mu jinak nic... Šestou nemoc měl v listopadu...

@aquila To jo... A před 14ti dny dobral antibiotika, měl zánět průdušek a teď tohle..
28. led 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskyva já vím, že jsou různé rady, je to blbý, když to pak někdo dělá špatně a zbytečně tím ohrozí dítě
28. led 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky, mi jsme měli také 3dny vysoké teploty, ale bez kašle či rýmy.Šla jsem k naší doktorce a ta ji udělala CRP a bylo vše v normálu tak nám řekla že to je nejspíš nějaký virus, že není původcem nějaká bakterie tak máme jen snižovat teplotu a čekat. za 3dny úplně OK. Čekali jsme i že by to mohla být šestá nemoc ale malá se neosypala, tak asi fakt virus. Doporučila nám dávat každý den lžici echinacei sirupu, že děti jsou v zimních období odolnější.
29. led 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak je holčička stará? Dělají také Preventat Junior, který se dá cucat nebo i kousat. Kluk měl teď angínu - také jsme ze začátku nevěděli co s ním je jelikož měl jen vysoké horečky a nic víc. Takže jsem používala jen Nurofen na snížení teploty, pak ale začal kašlat a dr. mu našla bílé čepy na mandlích, takže jasná angína. Doporučila mi právě ten Preventan na posílení imunity - jsou to bonbonky, které děti mají moc rády :slight_smile:
12. bře 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaky cipek jste davaly? ja davam nurofen a vzdycky nam zabral. Tak vysoka teplota tak dlouho, radsi bych sla na pohotovost!
18. bře 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek