Inhalátor pro domácí použití, který se vám osvědčil?

dagina
1. říj 2012

Ahojky, máme v plánu pořídit inhalátor, celá rodina často trpíme na virozy - kašel, rýma..., mladší dcera kašle už rok, prodělala těžký zápal plic. Který se vám osvědčil, na netu jich je taková škála....že nevím.... . Moc díky.

veselatka
1. říj 2012

@dagina jsme na tom podobně, náš syn měl vloni 2krát zápal plic,a třikrát laryngitidu 😒 jakmile má někdo z okolí rýmu, hned jí chytne a začne kašlat 😒 máme Omron, přesně typ CX 3, jsme s ním moc spokojení 🙂

dagina
autor
1. říj 2012

@veselatka přesně ten mě dneska doporučila mudra, že ho mají v ordinaci..., tak na něj juknu na netu. Jj, je to tu už docela otrava, už vůbec nepamatuji, kdy jsme byli všichni zdraví 😖.

ludva
1. říj 2012

@dagina rozhodně ultrazvukový 😉

dagina
autor
2. říj 2012

@ludva jj, to jsem se někde dopátrala, že z utrazvukových jde nejvíce účinné látky..., ale narazila jsem na jeden za 23 tis. 😖 ...., máš nějaký levnější tip na ultrazvukový - osvědčený 🙂 ?? Tak do 3 tis?!

ludva
2. říj 2012

@dagina a co třeba tenhle?
http://www.medical-shop.cz/ultrazvukovy-inhalat... 😉

My máme doma asi 8 let inhalátor PROJECT, momentálně ho na netu nemůžu najít... ale spokojená jsem byla tak na 50%. Sice inhaluje, ale výrobce sliboval, že se může inhalovat Vincentka i s roztokem Mucosolvanu, ale motor to neutálhl 😠 Víčko šlo špatně zavírat... Byl to asi jeden z prvních, ale stejně, stál asi 3,5 tis. a to tenkrát elektronika byla mnohem dražší... jinak dobrý, ale trošku zklamání za ty koňury... Koukni na stránky zdravotních potřeb 😉