Jak často chodí Vaše dítko nemocné ze školky?

2hanah
27. srp 2012

Jak často chodí Vaše dítko nemocné ze školky?

jakoubka
27. srp 2012

Tak ono záleží na imunitě 🙂
Ale pokud mám mluvit za sebe ,tak ....první rok byl malej nemocný 4 krát
druhý rok ..2 krát
a ted doufám,že nebude vůbec :D

hanca830
28. srp 2012

Ahoj,ten 1rok to bylo šilené,mala marodijla 4krat a kluk asi 6krat

power700
28. srp 2012

Ahoj, první půlrok šílený (nastoupily jsme až od února), nemocná skoro pořád, druhý rok už lepší. Letos doufám už to bude v pohodě.

dagmik
28. srp 2012

první rok strašný, od listopadu každý měsíc doma....v červnu byl na odstranění nosní mandle, tak doufám, že letos to bude lepší, akorát, že včera si zlomil ruku☹, ale to sem nepatří

aja123
28. srp 2012

První rok katastrofa!!!! 🙄 Z celého školní roku, když spočítám dny strávené ve školce, tak to výjde na jeden měsíc ☹ Jsem zvědavá, jak to bude probíhat teď ten druhý 😕

mamkamarketa
28. srp 2012

prvni zima horor!!!! 11x zanet stredniho ucha, angina,zanet dutin,strevni chripka 2x.
obycejne rymicky ani nepocitam,.
v breznu mu vyndali nosni mandli a od ty doby (tuk,tuk) je to super. zadne nemoci. ale opravdova zkouska prijde se zimou

lucyhavirov
28. srp 2012

První rok hrůza,malá byla nemocná skoro pořad,samá chřipka,angína,neštovice,stalo se že celý měsíc nebyla ve školce nebo jen 5dní v měsíci,druhý rok už to bylo lepší,imunita byla silnější,tedˇ jde do školy tak čekám co bude.

maximka33
29. srp 2012

náš malej chodil od dvou let, 3 měsíce, pak prázdniny, to byl zdravej furt. od září do června byl nemocný každý 2. měsíc. měla jsem kvůli ošetřovačce v práci peklo ☹(( a to byl nemocný max. týden, nic vážného. doufám, že te´d to bude lepší.

mates22
29. srp 2012

Řeknu to asi tak, nikdy nevydrží déle jak měsíc v kuse ve školce...chodí už tři roky a zlepšení žádné, teď už je předškolák (věkem už vlastně školák), tak jsem zvědavá, prý to pak už není tak hrozné, ale to už mi říkala doktorka i loni a bylo z toho 4* ATB, virozy ani nepočítám...........

dnada
30. srp 2012

v loni byl můj syn více doma než ve školce. Kupovala jsem mu drahé vitamíny v lékárně a zkoušela vše možné na posílení imunity a nic nepomohlo. Až letos z jara jsem našla produkty,co mu pomohli a letos ještě nemarodil(když nepočítám 3 denní rýmu 😎

myskin
2. zář 2012

Dcera teď nastoupí druhý školkový rok a už je mi dopředu špatně z toho že by to mohlo probíhat jako ten minulý. Nejdéle v kuse ve školce 3 týdny, jinak pořád týden školka 2 týdny doma, při zápalu plic 1,5 měsíce doma v červnu neštovice kterým předcházel hnusný kašel 10 dní pak ještě navázala neštovicemi roční dcera a bylo z toho 1,5 měsíce marodění. Na imunitu jsme toho vyzkoušeli spoustu, nejsem příznivce umělých vitamínů takže echinaceu, probiotika, ale i preventan, imunoglucan a došla jsem k závěru že je to marný.

boban
2. zář 2012

my první rok ve školce celkem v pohodě,ale ten druhý byl šílený...samé nemoci 🙄 zítra nastupujeme třetí rok tak uvidíme 😉

karotky
2. zář 2012

První rok(započatý ve 29.měsících)měl ATB každý měsíc a jelikož se mi podařilo do Vánoc otěhotnět,v únoru jsem ho ze školky stáhla.Ve 3.letech šel na odstranění nosní mandle,další rok byl o trošku lepší(ATB měl jen 3krát),loňský rok ještě lepší(ATB měl jen 2krát)a na letošní jsem opravdu zvědavá,protože od zítřka bude chodit na celé dny 😝

kikimaruska
2. zář 2012

Syn první rok ve školce...týden chodil, 14 dní marodil a takto takřka celý rok ☹, ale je fakt,že do této školky chodily trvale nemocné děti 😒 , takže jen co se vyléčil, hned chytil zase něco. Od zítřka nastupuje do školky nové a tam nemocné děti nechávají doma...tak uvidíme...

moloko
8. zář 2012

Tak můj syn nastoupil do školky v pondělí a vydržel do středy :((( pak rýma a kašel a teď už to chytl i ten mladší. takže bezva..

eldia
18. zář 2012

Ahojky.

Náš chodí první rok do školky, byl tam 4 dny. Po těch dnech střevní viroza, hned na to Laryngitida, a teď měl prudušky a to během jednoho týdne. A to samo chytla naše malá, ta má zelenou hnusnou rýmu 😒 Dokážu si představit, že ho tam dám, kluk chytne znovu ten kolotoč a mě odvezou nohama napřed 😨 😖

sisidani
18. zář 2012

Naše malá chodí první rok do školky a byla tam pouze 6 dnů. Má rýmu, kašel. Na rýmy ale trpí už od 6 týdnů. Chodí ráda do školky a doma mi ubrekává, že kvůli nemoci tam nemůže. A já jsem z toho smutná, neboť nevím jak jí od toho všeho pomoct.

mischka8
13. říj 2012

Tak loni to byl masakr 😖 z jedné rymy do druhé, nachlazení, angina, kašel. Už mi ani nechtěl jít do školy "Maminko, já už nechic být nemocný", uplně mi to rvalo srdce. Ale musel tam, nedá se nic dělat. Teď nastoupil v září a (klepu na dřevo) zatím nic. Je fakt, že jsem mu naordinovala stopbacil z lékárny na imunitu, tak myslím, že ten má svůj velký díl. Doufám, že to tak i bude pokračovat. 😠

natalie77
13. říj 2012

U nás je více doma než ve školce...... Loni tam byl dohromady dva měsíce ☹ .
Letos, týden ve školce, dva týdny doma....a pořád dokola.....věkem se to prý zlepší, tak musíme vydržet....
Dostává Imunoglukan a také rybí tuk. Ale u nás je to extrém, má astma, takže z obyčejné rýmy má zánět průdušek nebo i zápal plic....
No a taky se mě syn ptal: Mamko, jak to, že jsi zdravá a já pořád nemocný..?" tak tak jsem to udržela, bylo mi ho hrozně líto 😢.
Tak jsem na tu letošní zimu zvědavá 😕. Loni 8x antibiotika☹.

Držte se, bude líp 😉 .

elucinka
14. říj 2012

My jsme začali třetí rok ve školce a nemoci děs a hrůza...po třech dnech Adík zvracení, průjem, pak chodil 3 týdny a viróza, horečky 39 měl 5 dní,takže teď je doma, kašle šíleně a v noci chrápe... A to byl v březnu na vyndání nosní mandle...moc to tedy nepomohlo ☹ Dávám vitamíny, Preventan, dávala jsem i colostrum a Aloe vera, nepomáhá nic...teď bude ještě týden doma a pak jdeme na odběry na imunologii.

lenka5731
14. říj 2012

Zatím vůbec (za 1 rok a 1,5 měsíce). Snad to vydrží i nadále 🙂

terezale
15. říj 2012

Ahoj, my jsme měli loňský rok nic moc, první rok ve školce a zatímco podzim byl celkem slibný, po novém roce to začalo, týden školka, pak rýma, kašel, teplota, týden doma, pak zase školka, a tak furt dokola. Nic vážného, ale prostě se nám k nachlazení vždy přidala teplota. Letos jsem na doporučení kámošky nasadila Imugamin pro děti, tak doufám, že to bude lepší! Tereza

coxa
15. říj 2012

Ahoj, první rok to bylo tři týdny ve školce - týden až dva doma celé první pololetí, ve druhém pololetí už jen dvě lehká nachlazení a loňský rok byl nemocný jen jednou + nějaká ta rýma. Letos se zatím drží - ťuk ťuk ťuk. 🙂

sylvar
15. říj 2012

Ahojky, letos chodí poslední rok, sem tam malá rýma(jen asi jednou musela být doma), chytla zánět spojivek, neštovice, jinak nemoc žádná 🙂 to bylo tuším první rok...nemocná nebývá vůbec odmalinka 😉

kristi
15. říj 2012

chodí už třetím rokem a doma byla cca 6x - pokaždé jen s rýmou a kašlem. ATB měla jednou, nezávisle na školce

usounek25
15. říj 2012

Starší syn začal chodit teď od září a je to u nás zatím bohužel týden ve školce, týden doma. Zatím jen virozy - kašel, rýma, ale očekávám že příjdou libůstky typu neštovice apod. A mladší sestřička vše většinou také chytí. Dávám vitamíny, otužilej si myslím, že je dost, doma nepřetápíme atd. Ale přičítám to tomu, že do nástupu do školky nebyl v podstatě nemocný, když nebudu počítat asi 3x rýmu, takže doufám, že se to časem zlepší. A zatím to neřeším, jsem na RD s mladší dcerkou, horší by bylo kdybych chodila do práce.