Jak dlouho necháváte dítě doma po chřipce?

ada80
20. únor 2013

Holky chci se zeptat jak dlouho necháváte děti po chřipce doma?Dcera má od úterý chřipku teploty teda už nemá jen kašle tak mě zajímá jak dlouho jste nechaly děti doma vy než jste je poslaly zase do školky díky.

honzulka
20. únor 2013

Ahojky..já bych nechala klidně do konce týdne pořádně dojít..mám zkušenost s J.když jsem hned poslala,byl za chvíli doma znovu.. ☹

ia.
20. únor 2013

náš má teploty od pátku, dneska ještě jednou zvýšenou, bere od pondělí ATB a jsem smířená ho nechat doma ještě celý příští týden...sice asi zešedivím, ale jak píše @honzulka, když pošlu dřív, za pár dní je doma znova 😝

mamkamarketa
20. únor 2013

Ja bych nechala do konce tydne doma.

jmisa
20. únor 2013

Po ATB tak týden, pět dní a po virozkách, kašlíkách, nudlích apod. tak ty dva tři dny, kdy je zcela v pořádku. Ale je to velký boj, protože už chodím do práce, takže plácáme, jak se dá.

terkaz
20. únor 2013

Za me rozhodne nejmin do konce tydne doma. Pak by se videlo, jak se zlepsi kasel.

pismenka
21. únor 2013

nechávám klidně i 14dní a zvlášť po chřipce, i když je tělo zdravé, doznívá ta léčba, rekonvalescence je důležitá. Postupně bych s ní chodila na procházky,ať posílí tělíčko a pak do školky. Není dobré je hned dát do školky. Vzpomeň si sama na sebe,jak ti je po chřipce,taky jsi pak ráda třeba přes týden doma a né jít hned do práce.

kitinka76
21. únor 2013

chřipka minimálně deset dnů, pokud jen viroza s rýmou a kašlem stačí míň

terezale
22. únor 2013

Po chřipce tak cca 3 dny po ustání teplot, ale je to jen orientační, protože záleží na tom, jak se dítě cítí, chová. Musí prostě zvládat školkovou zátěž, tj. jít ven na procházku bez přílišné únavy, mít opět chuť k normálnímu jídlu a taky se zbavit akutního kašle a rýmy. My jsme si navykli dávat v těchto případech probiotika ještě s Vit.C a zinkem a B-komplexem, jmenujete se to Normatyl a přijde mi, že to nemoc urychlí.