• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak léčit dlohodobou rýmu u 5ti měsíční holčičky?

Ahoj maminy potřebuju nějakou radu dcera má už 3 týdny rýmu,,prvních 14 dní sem dost odsála,,,ale pak už se to snižovalo a malá jen chroptí nemůže pořádně spinkat a jíst hleny jí asi jdou i do krku hodně zvrací :unamused: nekašle,tepltoy nemá zvlchčuju vzduch kapalasem nasivin ted libenar a nic platné,,,,
27. únor 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, musíš vydržet, ikdyž je to boj, ale úplně tě chápu.Náš malej měl rýmu stále, cca od tří měsíců až do roka, vždy ji měl tři týdny, někdy i déle a pak byl 14 dní dobrej a nanovo.Teď jak už je starší tak je to lepší a mývá ji tak po dvou až třech měsících.Dokrorka mi řekla, že u malých dětí je rýma vždycky zdouhavá, ale nic s tím nenaděláš, chce to jen čas a trpělivost.Jinak my měli přes den mořskou vodu sprej, můžeš klidně dávat a na noc jsem dávala Nasivin senzitive, je bez konzervantů a vždycky to zabralo, maji to odstupnouvané do jednoho roku a pak od jednoho.
27. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, pokud kojíš, tak jí zkus vždycky po odsátí rýmy kápnout do každé nosní dírky mateřské mléko, já si to nemůžu vynachválit. Náš malý měl už taky rýmu a tohle funguje perfektně :wink:
27. únor 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já můžu za sebe i mé kamarádky doporučit nosní olej pro děti, jmenuje se Original Atok baby nosní olej....jukni na internet, stojí asi 150 Kč, ale je opravdu dobrý i preventivně i na velkou rýmu :slight_smile:
27. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to dělala jako @lucajdak - přes den stříkala mořskou vodu a na noc Nasivin. a taky jsem občas kapala mateřské mléko - ta sliznice se tím zahojí :wink: je to fakt zdlouhavý a hlavně únavný, ale asi se s tím nic moc dělat nedá - vydržet a doufat, že to přejde :unamused:
27. únor 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jsme natom úplně stejně a nic nezabírá, kapu libenar, odsaju, pak kapu nasivin a občas přes den stříknu mořskou vodu sterimar a jsme na tom jen o chlup líp, už 3 dny nezvracíme ale pořád chroptí :frowning2: je to asi nadlouho a s tím MM to zkusím
27. únor 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek