Jak léčit dlohodobou rýmu u 5ti měsíční holčičky?

stesticko1
27. únor 2011

Ahoj maminy potřebuju nějakou radu dcera má už 3 týdny rýmu,,prvních 14 dní sem dost odsála,,,ale pak už se to snižovalo a malá jen chroptí nemůže pořádně spinkat a jíst hleny jí asi jdou i do krku hodně zvrací 😒 nekašle,tepltoy nemá zvlchčuju vzduch kapalasem nasivin ted libenar a nic platné,,,,

lucajdak
27. únor 2011

Ahojky, musíš vydržet, ikdyž je to boj, ale úplně tě chápu.Náš malej měl rýmu stále, cca od tří měsíců až do roka, vždy ji měl tři týdny, někdy i déle a pak byl 14 dní dobrej a nanovo.Teď jak už je starší tak je to lepší a mývá ji tak po dvou až třech měsících.Dokrorka mi řekla, že u malých dětí je rýma vždycky zdouhavá, ale nic s tím nenaděláš, chce to jen čas a trpělivost.Jinak my měli přes den mořskou vodu sprej, můžeš klidně dávat a na noc jsem dávala Nasivin senzitive, je bez konzervantů a vždycky to zabralo, maji to odstupnouvané do jednoho roku a pak od jednoho.

jabber
27. únor 2011

Ahoj, pokud kojíš, tak jí zkus vždycky po odsátí rýmy kápnout do každé nosní dírky mateřské mléko, já si to nemůžu vynachválit. Náš malý měl už taky rýmu a tohle funguje perfektně 😉

mishad
27. únor 2011

Ahoj, já můžu za sebe i mé kamarádky doporučit nosní olej pro děti, jmenuje se Original Atok baby nosní olej....jukni na internet, stojí asi 150 Kč, ale je opravdu dobrý i preventivně i na velkou rýmu 🙂

bury
27. únor 2011

já to dělala jako @lucajdak - přes den stříkala mořskou vodu a na noc Nasivin. a taky jsem občas kapala mateřské mléko - ta sliznice se tím zahojí 😉 je to fakt zdlouhavý a hlavně únavný, ale asi se s tím nic moc dělat nedá - vydržet a doufat, že to přejde 😒

alisek
27. únor 2011

jsme natom úplně stejně a nic nezabírá, kapu libenar, odsaju, pak kapu nasivin a občas přes den stříknu mořskou vodu sterimar a jsme na tom jen o chlup líp, už 3 dny nezvracíme ale pořád chroptí ☹ je to asi nadlouho a s tím MM to zkusím