Jak poznám, že má synek cukrovku?

kacka1992
6. led 2012

Jak poznam ze muj synek ma cukrovku? mela bych snim jit radsi na testy Filipek vypije klidne vic nez dospely clovek furt by pil 😲

mamkamarketa
6. led 2012

@kacka1992 urcite na testy bez,nejdriv se udela test z moci a pak i z krve. kolik toho vypije?

kacka1992
autor
6. led 2012

No my mu davame min aby nepil tolik ale on dopije treba caj asi 250ml a hned by pil znova rve ze chce bumbu a nedej buch nekde nechat 2litrovou flasku se stavou ihned sai pro nbi vleze a klopi to do sebe ☹

kacka1992
autor
6. led 2012

@mamkamarketa
kacka1992 No my mu davame min aby nepil tolik ale on dopije treba caj asi 250ml a hned by pil znova rve ze chce bumbu a nedej buch nekde nechat 2litrovou flasku se stavou ihned sai pro nbi vleze a klopi to do sebe

skurinka
6. led 2012

@kacka1992 Rikala jsi to detske doktorce?

kacka1992
autor
6. led 2012

@skurinka
Nerikala my tam ted dlouho nebyly naposlad sme byly na spalnickach myslim a to se chodi az za dyl ale asi snim radsi zajdu na testy ☹

skurinka
6. led 2012

@kacka1992 -no tak v pondeli bych k ni naklusala..pro jistotu..ale ja si pamatuju ze muj malej taky nejak kolem 2roku strasne mooc pil az jsem z toho byla taky vedle,teda zadnej cukr nastesti nebyl ale pro jistotu bych sla

kacka1992
autor
6. led 2012

@skurinka
jj já si tam radsi zajdu mamka mi to prave taky rika ze se ji to uz nezna on je vazne hroznej zbrunda 250ml vipije behem chvilky jako nic jako myslis ze mam zajit k deckymu nebo rovnou do nemocnice?

mamkamarketa
6. led 2012

@kacka1992 k detsky. klido bych vzala i ranni moc,bude to lepsi,nez ho nutit u dr curat

kacka1992
autor
6. led 2012

@mamkamarketa
Dobre tak dekuju hned v pondeli tam zajdu🙂 😉

skurinka
6. led 2012

@kacka1992 -tak tfuj tfuj at je vse v poradku 🙂 🙂

jajkax
7. led 2012

Ahoj třeba tě trochu uklidním, moje dcera 2,5 roku vypije deně 2,5 litru jen v čajích ,šťávičkách, vodě. A cukrovku nemáme 🙂 Nemá potřebu jídla, je hubená jako lunt, ale hrnek s pitím vyzunkne vždycky najednou.

kacka1992
autor
7. led 2012

@jajkax
No tak to sme na tom stejne 🙂 tak dekuju a v pondeli napisu co a jak

gab7
7. led 2012

ahoj ,moji kluci,když byli přesně v tomto věku,tak taky takhle strašně pili,a to i v noci..pořád měli žízeň.taky jsem se bála,aby ji neměli,tak jsme zašli k dětskému rovnou s močí,on ji vyšetřil tím papírkem a bylo to v pořádku.Tak si v pondělí vezměte ráno s sebou rovnou moč,jak už Ti tu psaly ostatní maminky 😉 .držím pěsti,aby to bylo ok 😉 Je pravda,že v tomto období,jsou děti takový žbrundalové,a později je musíme do pití nutit 😀

kacka1992
autor
8. led 2012

@gab7
Jo no snad to bude v poradku 🙂

gab7
8. led 2012

@kacka1992 Uvidíš,ráno vezměte moč,a pak uvidíte 😉 .Myslíme na Vás,pak písni. 🙂

kacka1992
autor
8. led 2012

@gab7
Jj dekuju🙂

dagina
8. led 2012

@kacka1992 v rodině máme dítě s cukrovkou (cca od 3 let), u malé jsem měla podezření, ani tak hodně nepila, ale spíš často chodila čůrat, pediatrička nás poslala na krev + moč sebou. Naštěstí vše OK. Ať je i u vás vše dobré.

verusinek
8. led 2012

Syn také hodně pije, v létě vypil opravdu klidně tři litry, taky jsem si nebyla jistá, zda to je v pořádku, nechala jsem mu odebrat krev a naštěstí to cukrovka není. Jinak tedy Nikolásek pije jen čistou vodu, takže to ani doktor nechápal, že toho vypije tolik, ale prostě má žízeň. Takže stačí zajít k doktorovi, odeberou trochu krve a za týden máš klid 😉 .

gab7
8. led 2012

@kacka1992 nemáš za co 😉 ,myslíme na Tebe 😉

gab7
8. led 2012

@gab7 teď tu koukám na jeden příspěvek.neboj,jestli je Tvůj dr. v pohodě,tak vyšetří nejprve moč 😉 ,teprve pak ,kdyby bylo v moči,tak by vyšetřoval krev. 😉 neboj 😉 držím pěsti,aby to bylo jen dětské žbrundání 🙂

gab7
8. led 2012

@kacka1992 teď tu koukám na jeden příspěvek.neboj,jestli je Tvůj dr.v pohodě,tak vyšetří nejprve moč 😉 ,teprve pak,kdyby bylo v moči,tak by vyšetřoval krev. 😉 neboj 😉 .držím pěsti,aby to bylo jen dětské žbrundání 😉

dagina
8. led 2012

@gab7 nám nejdříve vyšetřila moč, byla OK, pro jistotu nás poslali i na krev.... 😒

gab7
8. led 2012

@dagina záleží na dr.vím,že většinou vyšetří moč,a když je v pořádku nestresují děti odběrem krve.záleží také na rodinné dispozici. 😉 ,ale je to dr.od dr. 😉,já to beru dle svého okolí
doufám,že kačka1992 to budou mít v pořádku 🙂

kacka1992
autor
8. led 2012

@gab7
@verusinek
@dagina
Tak dekuju holky, 🙂 No mame doktora vpohode,a jelikoz mi je 19 tak mame s Filipekem stejnyho 🙂 😅 No,ale já tam zajdu ad radsi vím..

gab7
8. led 2012

@kacka1992 určitě Kači,pro jistotu 😉

kacka1992
autor
8. led 2012

@gab7
🙂 🙂

skurinka
9. led 2012

@kacka1992 -ahojky tak jak to dopadlo s malym??

gab7
9. led 2012

@kacka1992 ahoj Katko,tak tu na Vás myslíme 😉 ,jak jste dopadli u dr??

kacka1992
autor
10. led 2012

@skurinka
@gab7
Ahoj tak doktor rikal ze zadny cukr v moci nema,ale jestli chceme jistotu ad si zajdeme zitra na krev tak jdeme 🙂

skurinka
10. led 2012

@kacka1992 -no tak super ,tak alespon budes mit klid na dusicce 🙂