• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak to chodí na alergologii?

Prosím o radu jak to chodí na alergologii, syn se osypal po pracím prášku Persil. Byly jsme s ním na pohotovosti. Dostal Dithiaden a byl v pořádku. Tchyně je astmatička a alergička. Tak by tam určitý předpoklad pro alergii i byl. Četla jsem, že první vyšetření trvá 2-3h, to by mě kleplo to mi Jenda nevydrží.
2. led 2014 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Když byl manžel prvně na alergologii, byl tam cca 20-30min. Co by tam s ním 2-3h dělali?
2. led 2014 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já byla se synem 5 let na alergologii poprvé asi před rokem a půl. Měla jsem doporučení od dětské doktorky. Doktor syna poslechl, podíval se mu do krku a napsal mi žádanku na krevní testy. Tam jsem zašla hned. Vzali mu asi 3 zkumavky krve. Bylo to asi tak na hodinku a půl i s tím odběrem. Výsledky mi řekl za týden když jsme k němu šla znovu a to už sama bez syna. Napsal léky a ted chodíme 1x za půl roku a to jsou 5ti minuté návštěvy. Je dobré být určitě na tu alergologii objednaná, pak by se nemělo stát, že tam právě budete dlouho čekat. Přeju hodně štěstí.
2. led 2014 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Záleží na doktorovi jak je poctivý. Já chodila k alergoložce, která vyšetřovala opravdu poctivě, první návštěva byla tak na hodinu i s testy. Dcera chodila na alergo kde jsme byli za 10 minut pryč i s cestou, jen napsal léky a nic jiného neřešil, tak jsme přešli k mudr. Fuchsovi do Prahy a tam první vyšetření komplet i s veškerými testy bylo na 2 hodiny, běžné kontrolní vyšetření je tam na hodinu :wink:
4. led 2014 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek