Jak zabavit batole v nemocnici?

hankazamecnikova
3. únor 2012

Ahoj maminky, se synem (18 měsíců) strávíme cca 14 dní v nemocnici, jde na operaci s hlavičkou. Z předchozích zkušeností (CT, předchozí operace ☹ ) vím, že nesnáší, když musí ležet v pokoji na kapačce a nemůže jít na chodbu nebo do herny. Jak ho zabavit na pokoji? Máte tipy na nějaké super hračky nebo činnosti, co by ho tam mohly zabavit? Díky!

mamkamarketa
3. únor 2012

ahoj,to je mi lito ☹
ja bych urcite vzala nebo si pujcila prenosne dvd. nebo laptop,at ma pohadky. potom urcite treba kreslici tabulka, jestli mas gumove kostky, knizky.nebo koupit nejakou novou hracku,neco neokoukaneho...
a to mu nedavaji neco na ''zklidneni''?

hodne stesti a zdravicka

jasekd
3. únor 2012

Tohle nas ceka taky 😝 Tez me napadla kreslici magneticka tabulka, hrajem s klukem, ze ja kreslim a on rika, co jsem nakreslila, nebo nacmaram rybu, on ji domaluje oko, autu kola... Smaznes a kreslis znova. Pak ma rad knizku s rikadly, takze bych koupila novou knizku. Pak urcite propisku a papiry, malej kresli jen propiskou 😝 Oblibeny auticko. Ten notas s pohadkama je vybornej napad, a pro tebe internet, kdyz bude mladej spat, ja to vyuzila v porodnici a budu sebou brat i na operaci 🙂 Pak ho jeste bavi provlikaci zviratka (navlikani koralku apod)