Jdeme na laparoskopii. Podělte se o zážitky

marcelapetrikova
17. zář 2007

hoj všem toto téma zakládám pro všechny které čeká laparo nebo ho mají za sebou.Můžeme se zde podělit o své zážitky atd

linka
13. říj 2007

snazime sa 14 mesiacov
mam stale bolesti,hlavne na lavej strane,tam som mala ten velky myom a mam obavy,ci to je v poriadku ta bolest 😢

linka
13. říj 2007

vy sa ako dlho snazite?

kalka
21. říj 2007

Ahojky🙂 tak to mám za sebou a dnes mě pustili domu🙂 Byla jsem ve Vinohradský nemocnici a musím jen a jen chválit.. jak doktory, tak sestřičky! perfektní všichni .. 🙂 Zjistili, že jsem naprosto v pořádku, tak jsem za to strašlivě moc ráda!🙂 A bála jsem se úplně zbytečně.. vlastně ani žádný bolesti nemám.. ale jsem ráda, že už jsem doma 🙂

hame
23. říj 2007

linka: My se snažíme 8. měsíců ale zdá se mi to už moc, taky mě tam pořád pobolívá ale Dr. říkal že pokud tam ty cysty jsou jako že já jich tam mám hodně tak je to normální

kalka: Tak to gratuluju že je všechno O.K. a hurá do snažení

kalka
8. lis 2007

Ahoj holky🙂 My se snažíme už dva roky. Ještě před laparkou mi zjistili, že jsem alergická na přítelovo sperma. Takže teď beru léky. A snažit se nesmíme. Takže postelový radovánky jen s pláštěnkou 😠 😎 Ale zároveň mi udělali právě tu diagnostickou laparku, aby se vyloučilo i něco jinýho. Takže teď ještě do konce roku ty prášky a pak nás čeká umělý oplodnění. ... Vzhledem k tomu, že mě při tý laparce nemuseli vlastně nic dělat.. protože jsem neměla žádný srůsty ani nic jinýho, tak musím říct, že kdyby nebylo tý mrňavý jizvičky v pupíku, tak bych ani nevěděla, že jsem ležela někde na operačním sále...
Holčiny držím nám všem pěsti! 🙂