• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je nakažlivá 6. nemoc, když je ve fázi vyrážky?

22. června 2011 
Ahoj holky, je nakažlivá 6. nemoc když je už ve fázi vyrážky? Teploty od neděle do úterý a dneska se objevila vyrážka. Je to případ kamarádky syna (12 měsíců) a my tam máme zítra jet na návštěvu, tak jsem na vážkách.
Děkuji za reakce
22. čer 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejela bych, zvláště pokud jsi těhotná!
22. čer 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
6 nemoc je nakažlivá??? :astonished: :slight_smile: Nemyslím si.... :slight_smile:
22. čer 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šestá nemoc samozřejmě nakažlivá je, je to virové onemocnění, přenáší se slinami (prostě kontaktem, nejvíce v období teplot a v inkubační době před nimi) a tak bych raději zůstala doma, pro jistotu, i když už je kamarádky dítě ve fázi vyrážky. Ne kvůli holčičce, ono je dobré, když si děti ty nemoci prodělají, ale kvůli sobě a těhotenství.
22. čer 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemela by uz byt nakazliva v dobe pupinku. Ale ja bych nejela, obzvlast v tehotenstvi.
22. čer 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle me nakazliva je....6 nemoc a tehotenstvi nevadi.... vadi 5 nemoc - ta muze zpusobit i odumreni plodu v tretim trimestru....Ale lepsi neriskovat a pockat az se maly uzdravy...
22. čer 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, mně doktorka říkala, že nakažlivá je právě do doby, než zmizí vyrážka :frowning2: Jé, omlouvám se, já si nevšimla, že se ptáš, protože jsi těhu...já myslela z dítě na dítě...tak to teda nevím, ale osobně bych asi návštěvu o pár dní odložila...
22. čer 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek