• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jen jedna ledvina. Máte takové miminko taky?

28. října 2016 
Dobrý den maminky-my včera byly s malou pět měsiců na vyšetření mag3 ve fa Olomouc-tak máme jednu-levou ledvinu funkční na 6 procent a druhou na 94 procent-prvně nám bylo řečeno-že jde o hydronefrozu-a teď toto -jsem z toho hodně špatná a smutná-ta levá ledvina je tvořena cystickými útvary-a prý by měla zaniknout sama......Problém s ledvinou zjístili hned v porodnici-jen mě překvapuje-že jim tak dlouho trvalo než vlastně přišli na to-co se děje.....Spíš by mě zajímalo jaká to bude mít omezení do budoucna a jestli jí to nemůže nějak ohrozit i na životě-nikdy jsme v rodině ani z jedné strany neměli takové onemocnění........tak jsem z toho dost vyplašená.....
28. říj v 09:13  •  čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@hkapplova ahoj, mne toto zjistili u male, kdyz jsem byla ve 20 tt na tom velkem utz. Asi to same, na zacatku byly na ledvine cysty asi 3, ty se zvetsovaly, ve 30. tt strasili, ze pokud budou dal rust, budou je muset prws delohu odsat, atd. Nic nastesti nedelali. I kdyz jsem se v porodnici kazdy den ptala, kdy ji ty ledviny vysetri, delali ji az pri propousteni klasicke sono, co delaji vsem miminkum. Pak nas akorat asi v 6 tydnech pozvali do nefrologicke poradny, kam chodime a chodit uz asi neprestanem. Ma za sebou jine vysetreni, mikcni pod rtg, jednou odber krve a na to, co jste byli vy,jdeme az ted v listopadu. Podle krve ledviny stihaji, na poslednim sonu ta spatna uz pomalu nebyla k nalezeni. vzhledem k tomu, ze naposled jsme tam byli v kvetnu a od te doby nikoho nic nezajimalo,myslim, ze je vse v ramci moznosti ok. Da se zit s jednou ledvinou, jen se musi davat pozor na zanety a casteji kontrolovat moc.
28. říj v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek