Kardio v Motole pro děti, navštěvujete?

mamisss
21. kvě 2014

Dobrý podvečer chtěla jsem se zeptat jestli tady někdo navštěvuje Kardio v Motole pro děti? Máme jet na vyšetření a já zjištuji jak se tam dá parkovat a kolik to stojí. Neboť nás upozornili na to že tam budeme čekat nějakou tu hodinu, popřípadě jestli se tam dá ohřát jídlo pro prcka. Díky za rady.

vrtelka
22. kvě 2014

Mi máme jet na kardio 2.6,ale asi to zruším.Byli jsme tam již 3x ,když jsme byly poprvé bylo kardio v přízemí tam se jídlo pro prcka dalo ohřát v mikrovlnce.Byla tam kuchynská linka a bez problému se jidlo ohřálo a jak jsme byli v listopadu byli jsm e v prvním patře a tam nebylo kde možná u setřiček,ale to jsem se neptala,ale ted přišla pozvánka do přízemí tak,už to asi vrátili na zpátek.Jestli pojedete autem nechte si vypsat u dětcské doktorky cestovní doklad a potvrdite si ho v Motole a pak zaneste na pojištovnu na proplacení.Z parkováním nevím jak to je obědnávala jsem si sanitku Olomouc-Praha.

gasha
22. kvě 2014

Na kardio chodíme už 4 roky. Parkovat se dá v areálu, ale občas je to náročná disciplína. Ale na vzdálenějších parkovištích se zaparkovat dá. Ale dala bych si časovou rezervu. Platí se tuším 30 Kč za hodinu (i započatou). Jídlo se v přízemí ohřát dalo, přesně jak píše Vrtelka, ale naposledy jsme byli v místě původní pohotovosti a tam jsem si žádné kuchyňky nevšimla. Ale proti vstupu na kardio je občerstvení a tam by jídlo určitě ohřáli. Kdybys ještě chtěla něco vědět, tak napiš, klidně i do SZ.

mamisss
autor
23. kvě 2014

@gasha Děkujii za info, ještě jsem se chtěla zeptat, jsme objednaný na 9hodinu, jak to tam chodí jestli se čeká a co když to nestihnem? Máme být na na dětském ambulatním kardiu v přízemí. Díky za další cenné informace.

mamisss
autor
23. kvě 2014

@vrtelka Děkuji za informace. Jen tam máme být na 9hodinu a jsme z jihu tak nevím jak to stihneme, čeká se tma dlouho nebo berou hned?

gasha
23. kvě 2014

Ahoj, my tam většinou čekáme, ale už jsme také párkrát šli na čas. Ale pokud to nestihnete přesně na 9, tak vám určitě hlavu neutrhnou. 🙂

vrtelka
24. kvě 2014

Mi jsme to jednou nestihali a to jsme jeli sanitkou tak jsem zavolala a ,že mám byt v klidu a hlavně v pořádku dojet.Počítají stím,že se může někdo spozdit .

mamisss
autor
24. kvě 2014

@gasha ještě jsem se chtěla zeptat jestli jdete rovnou na tu ambulanci, kamarádka tam jezdí taky,ale kvůli jiné diagnoze a ta se hlásí nejdříve v nějaké kartotéce.

gasha
25. kvě 2014

Normálně se chodí přes kartotéku, ale na kardio chodíme vždy rovnou. Asi jako na jediné oddělení v Motole. Vlastně ještě na rehabilitace to není potřeba.

mamisss
autor
27. kvě 2014

Děkuji mo 🙂 c za informace, dozvěděla jsem se toho dost, doufám, že to zvládńem. Přeji pěkný večer a taky hodně zdravíčka. Uvidíme jak tam dopadneme,přeji si jen aby to dopadlo, jen na dlaší kontrolu.

romantika
27. kvě 2014

jezdime, parkovat se da zadara venku před spodni branou. na strane od plzenske. obvykle tam byva volno, ale chce to rezerve cas na dojiti do budovy.Jiank se plati 30 za hodinu a parkoviste je všude. Ale když se to protahne tak jsem platila jednou i 120cet. Ale obvykle to vyjde do stovky. Vevnitr obvykle parkujeme tak, ze jedem tou spodni branou a pak na P3 myslim. Je tam ted nove velke parkoviste. Uvnitr je bufet, v arealu motola je kopa potravin kde koupite v pohode rohlik, sunku, vse. Restaurace a tak. Klidne se ptejte.

gasha
27. kvě 2014

mamisss: držím palce, aby z toho byla jen další kontrola!!! 😉

mamisss
autor
28. kvě 2014

@romantika Děkuji za informace, máme tam být na 9hodinu a jsme z jihu, takže počítám, že vyrazíme v 5hodin ráno bojíme se zácpy přes Nuselák.

romantika
28. kvě 2014

@mamisss no na devatou je to blby, to jedou v Praze vsici pracovat, ale nebojte. to jedete z velkou rezervou.Nicmene nevim odkud jedete, ale mate lepsi jet po okruhu, sjet na zlicine po plzenske dolu k motolu. Tudy jezdim ja a je to obvykle uplne prazdne. centrem se seknete. Motol je mnohem pristupnejsi z tehle strany.

krokkyna
6. čer 2014

my tam také jezdíme, je to teď v přízemí naproti bufetu a už nastálo, s tím ohřátím jídla nemohu poradit, my to minule nepotřebovali, ale sestřičky vám určitě poradí, jinak po příchodu nahlásit se u sester,oni si připraví kartu a nahlásí vás k lékaři,ke kterému patříte a on si zavolá, případně vás pošle na další vyšetření a to už trochu běháte po špitále ☹

mamisss
autor
9. čer 2014

Tak už to máme za sebou, děkuji za všechny příspěvky, hodně nám pomohli. Jsou tam opravdu hodné a vstřícné sestřičky. A hlavně dopadli jsme dobře, takže kontrola až rok. 😵

vrtelka
20. čer 2014

Tak to je super zpráva,že máte kontrolu,až za rok mi jsme kontrolu odložili a jedem 1.7 🙂

mamisss
autor
1. črc 2014

Tak ať dopadnete přinejmenším dobře. 🙂

vrtelka
1. črc 2014

Dopadli jsme dobře,už tam nemusíme.Stačí hlídat u naší kardioložky. 🙂

mamisss
autor
4. črc 2014

@vrtelka Moc vám to přeju, aspoň nemusíte dojíždět. Pro děti je to unavující. Tak pěkné prázdniny. 😉