• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kašel a rýma. Jak na ně?

22. listopadu 2016 
Ahoj @kacka79 @lenny7 @evelp @leg @vanule @gabculda @jankova_lenka @helenacz @smily @rainee @ivkaivka @beruska2x @lenka_ke @janulle22 @mikulka @bajnokova @mauska

mohu Vás poprosit o vložení vlastní zkušenosti s kašlem vašich ratolestí do naší Wiki knihovničky, kterou si tady s maminkami tvoříme? Stačí svou radu, tip, zkušenost napsat do http://www.modrykonik.cz/kasel/ a pomoci tak všem ostatním maminkám, které si právě prochází stejným obdobím a hledají na kašel to, co pomůže a zabere :slight_smile:

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji fajn den.
Janča

PS: Přispět může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! :wink:
18. lis 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
20. lis 2013 ve 12:03 • alice80
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
23. lis 2013 ve 20:38 • romanaokg
Ahoj, mi teď moje lékařka právě doporučila sirup, který je jak na vlhký, tak i na suchý kašel zároveň. a jsem nadšená, jak píšeš, vždy jsme měli dva sirupy, ne vždy zabraly a taky nebyly nejlevnější. Tento sirup, STOPKAŠEL se jmenuje stojí v lékárně cca 130Kč a to mluvíl o větším balení (300ml).
15. led 2014 v 09:42  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, ahoj, toš tak to díky za tip, netušila jsem, že něco takového existuje! A pravda je, že když jsem kupovala sirupy na oba kašle a to zdaleka 300ml nemají, max tak 200ml a to možná i přeháním. V lékárně nechám pravidelně tak 4 stovky, což je dost:( a malá má pořád něco:( Sotva ji dám do školky, do týdne mi zase něco chytne.. Každopádně děkuji za tip, sirup vyzkoušíme. Můžeš mi napsat přesně název, koukala jsem na netu a našla jsem 2 druhy...
15. led 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano je sirup Stopkašel a Stopkašel pro děti od 1 roku. Mám 2 děti staré 1 rok a 3 roky, takže kupuji Stopkašel pro děti od 1 roku. Obsahuje navíc beta-glukany, což podporuje imunitu u dětí a skládá se z 5 bylinek, tímpádem ho můžete užívat jak dlouho chcete, i jako prevenci;)
15. led 2014 v 09:56  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, můžu se ještě jen zeptat na chuť? Nemají s tím děti problém? Moje malá je totiž fakt expert na všechno:D
15. led 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každý má svoje:D :D. S chutí děti nemají problém.. je sladký a to dost:slight_smile: není to žádný mucosolvan, nebo stptusin, to ani já do dětí pořádně nedostanu:D. Navíc jej klidně můžeš užívat i ty, v lékárně mi doplnili, že je navíc i pro těhotné, kojící ženy, diabetiky a celiatiky:slight_smile:. Vyzkoušej, uvidíš! 3lo mi o to, že mám 3 v 1, suchý kašel, vlhký kašel a imunitu v jednom za cenu jednoho sirupu!
15. led 2014 v 10:05  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oukej:slight_smile: Děkuji teda, už dnes jdu do lékárny!!!!:slight_smile:) děkuji
15. led 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám vyzkoušený bylinný sirup Stopkašel, pro děti od 1 roku a od té doby co ho užíváme bych neměnila za žádný jiný. Je bylinkový, takže čistě přírodní, bez chemie, je dobrý i na vlhký i na suchý kašel a ještě ke všemu malému i celkem chutná.
22. zář 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, může měsíční mimčo kapičky Stérimar CU? Děkuji
10. říj 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na rýmu používáme sprej s mořskou vodou Quixx, teď už si ho děti dávají samy. Je šetrný a dobře uvolňuje dutiny, :slight_smile:
24. říj 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka79 Velice účinný je homeopatický sirup Drosetux a Antimonium tartaricum 15ch (10 kuliček 1x za den). A na rýmu Coryzalia. Opravdu to zabírá. Děcek se kašel velice dlouho držel a malý dokonce zvracel z toho jak kašlal, rýma hrozná. Vše bez receptu, jen se musí objednat.
14. lis 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám teda zabírá stopkašel por děti, děckám i chutná. Navíc vidím ulevu, jak spí a nebudí se, ten kašel se jakoby utlumí a e předs noc nepřichází ta nutkavost kašlat. to je super, protože malá furt jinak pobekávla, to bylo hrozní, teď nám toto zabralo a jsme spokojená a ráda za radu v lékárně.
27. říj 2015 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja bych poradila Stopkašel pro děti. Hned asi po prvních dvou dnech bylo po kašli. Malá se po něm může utlouct, jak jí chutná. Ještě ke všemu je plný bylinek a obsahuje betaglukany! Ja jsem z něho nadšená. Zkuste ho ;)
22. lis 2016 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek