Kašel a rýma. Jak na ně?

kacka79
9. pro 2007

Náš Fífa teď dostal hroznej kašel a rýmu - vůbec nemůže dýchat, v noci jsme tak 20 x vzhůru 😒 Doktorka nám dala mucosolvan 2 x denně 1ml (což je asi 1 malá lžička) no vůbec to nezabírá ... nemáte něco vyzkoušeného?? Děkuji za tipy

jennyska
18. lis 2013

Ahoj @kacka79 @lenny7 @evelp @leg @vanule @gabculda @jankova_lenka @helenacz @smily @rainee @ivkaivka @beruska2x @lenka_ke @janulle22 @mikulka @bajnokova @mauska

mohu Vás poprosit o vložení vlastní zkušenosti s kašlem vašich ratolestí do naší Wiki knihovničky, kterou si tady s maminkami tvoříme? Stačí svou radu, tip, zkušenost napsat do https://www.modrykonik.cz/kasel/ a pomoci tak všem ostatním maminkám, které si právě prochází stejným obdobím a hledají na kašel to, co pomůže a zabere 🙂

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji fajn den.
Janča

PS: Přispět může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! 😉

alice80
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
romanaokg
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mircaaa
15. led 2014

Ahoj, mi teď moje lékařka právě doporučila sirup, který je jak na vlhký, tak i na suchý kašel zároveň. a jsem nadšená, jak píšeš, vždy jsme měli dva sirupy, ne vždy zabraly a taky nebyly nejlevnější. Tento sirup, STOPKAŠEL se jmenuje stojí v lékárně cca 130Kč a to mluvíl o větším balení (300ml).

pitrisek88
15. led 2014

Jee, ahoj, toš tak to díky za tip, netušila jsem, že něco takového existuje! A pravda je, že když jsem kupovala sirupy na oba kašle a to zdaleka 300ml nemají, max tak 200ml a to možná i přeháním. V lékárně nechám pravidelně tak 4 stovky, což je dost:( a malá má pořád něco:( Sotva ji dám do školky, do týdne mi zase něco chytne.. Každopádně děkuji za tip, sirup vyzkoušíme. Můžeš mi napsat přesně název, koukala jsem na netu a našla jsem 2 druhy...

mircaaa
15. led 2014

Ano je sirup Stopkašel a Stopkašel pro děti od 1 roku. Mám 2 děti staré 1 rok a 3 roky, takže kupuji Stopkašel pro děti od 1 roku. Obsahuje navíc beta-glukany, což podporuje imunitu u dětí a skládá se z 5 bylinek, tímpádem ho můžete užívat jak dlouho chcete, i jako prevenci;)

pitrisek88
15. led 2014

Super, můžu se ještě jen zeptat na chuť? Nemají s tím děti problém? Moje malá je totiž fakt expert na všechno:D

mircaaa
15. led 2014

Každý má svoje:D :D. S chutí děti nemají problém.. je sladký a to dost🙂 není to žádný mucosolvan, nebo stptusin, to ani já do dětí pořádně nedostanu:D. Navíc jej klidně můžeš užívat i ty, v lékárně mi doplnili, že je navíc i pro těhotné, kojící ženy, diabetiky a celiatiky🙂. Vyzkoušej, uvidíš! 3lo mi o to, že mám 3 v 1, suchý kašel, vlhký kašel a imunitu v jednom za cenu jednoho sirupu!

pitrisek88
15. led 2014

Oukej🙂 Děkuji teda, už dnes jdu do lékárny!!!!🙂) děkuji

dariiinka
22. zář 2014

Já mám vyzkoušený bylinný sirup Stopkašel, pro děti od 1 roku a od té doby co ho užíváme bych neměnila za žádný jiný. Je bylinkový, takže čistě přírodní, bez chemie, je dobrý i na vlhký i na suchý kašel a ještě ke všemu malému i celkem chutná.

kacenic
10. říj 2014

Ahoj holky, může měsíční mimčo kapičky Stérimar CU? Děkuji

breadfish
24. říj 2014

Na rýmu používáme sprej s mořskou vodou Quixx, teď už si ho děti dávají samy. Je šetrný a dobře uvolňuje dutiny, 🙂

berusinecka
14. lis 2014

@kacka79 Velice účinný je homeopatický sirup Drosetux a Antimonium tartaricum 15ch (10 kuliček 1x za den). A na rýmu Coryzalia. Opravdu to zabírá. Děcek se kašel velice dlouho držel a malý dokonce zvracel z toho jak kašlal, rýma hrozná. Vše bez receptu, jen se musí objednat.

jindradraha
27. říj 2015

Nám teda zabírá stopkašel por děti, děckám i chutná. Navíc vidím ulevu, jak spí a nebudí se, ten kašel se jakoby utlumí a e předs noc nepřichází ta nutkavost kašlat. to je super, protože malá furt jinak pobekávla, to bylo hrozní, teď nám toto zabralo a jsme spokojená a ráda za radu v lékárně.

lenda_rybka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luckeyluckey
12. bře 2017

Na rýmu mám vyzkoušené náplasti, jak pro sebe, tak pro syna. Jak na ucpaný nos, tak na rýmu. Pokud by měl někdo zájem o více informací, napište mi do IP.

xxmisulkaxx
16. bře 2017

Potřebovala bych poradit co by pomohlo na rýmu. Náš malý má 4 měsíce a nevím jaké kapky do nosu by mohl mít, mám doma kapky s mořskou vodou,ale ty se mohou používat až od 6 měsíce. Budu ráda za tipy

luca1987
22. pro 2017

@luckeyluckey dobry den, nejedna se nahodou o naplasti z TianDe?

hanih
22. pro 2017

@xxmisulkaxx My od miminka používáme Physiomer Baby. Je to mořská voda, vhodná i pro malá miminka. Já ho dceři někdy kradu a používám ho taky 🙂

martinides
17. kvě 2018

rozumím tomu správně, že přípravek pro miminka používate taky? Pomáhá vám to?