• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kawasakiho nemoc, máte zkušenost?

máte prosím někdo zkušenost :frowning2: My jsme si tím právě prošli...a vypadá to, že malej bude v pořádku..
12. zář 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikdo?? naštěstí :wink:
29. srp 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
znami měli a taky vse v poradku
29. srp 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý den maminky,

do naší Wiki knihovničky byl právě přidán nový článek Kawasakiho nemoc http://www.modrykonik.cz/kawasakiho-nemoc/.
Budu moc ráda za Vaše případné zkušenosti s tímto onemocněním, které jistě pomohou i ostatním maminkám, které se třeba aktuálně touto chorobou zabývají.
Předem Vám velice děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o cenné informace a zkušenosti :slight_smile:.

Krásný den a ještě jednou velké díky,
Denisa.

@romantika @gimulka ... a další :slight_smile: .
11. říj 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím malej si tím prošel před měsícem a nikde nemůžu najít žádnou diskuzi nebo něco podobného :(
4. led 2016 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj syn prodělal K.nemoc srpen/2016 ve svých 22 měsících. Nyní je vše stabilizované. Bylo to těžké období, ale byl pod skvělou péčí lékařů na Karláku. A tak jsme zvítězili. Je ve 4 chronickem stádiu. Doufám, ze to tak zůstane. Je to neznámá a vzácná nemoc, ale je zákeřná. Syn má rozšířenou jednu cévu od srdíčka a tak je pravidelně kontrolován. Hlavně hodně zdravíčka všem dětem :heart:
28. únor ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer,dcera prodělala K.nemoc v roce 2006,byly ji 3,5mesice,stále jsme pod dozorem a teď se nám objevil i šelest na srdci a já jsem z toho na nervy
5. bře ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím palečky ať je to růstového původu a vše vymizí.:slight_smile:
6. bře v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek