Každých 14 dní je nemocná. Nezdá se mi to normální

holesov
18. dub 2010

poradte mi co na suchý dráždivý kašel,dcerka strašně kašle má suchý kašel a strašně jí to dráždí,,, byla nemocná tři týdny a pak týden zdravá a ve školce a tedka opět kašle,,, nepřipadne mi to normální,manželova teta má také takový kašel a má astma,,, v pondělí frčíme k doktorce tak jsem zvědavá co nám řekne,,, přez zimu sme byli furt doma jak byla furt nemocná a pak to od ní chytla i nejmaldší dcerka,,,, už nevím co ji dát na uklidnění toho kašle aby jí to tak netrápilo budilo jí to i v noci,,

len.z
18. dub 2010

Ahoj Holesov...tak u nás je to podobné. Náš malý už kašle s přestávkami skoro 2 měsíce. Vždycky mu dáváme Mucosolvan nebo Stoptussin, podle toho jaký je to kašel, za pár dní dobrý, jde do školky a po týdnu zase. teď měl kašel před 14 dny a od včerejška opět suchý dráždivý kašel, v noci se budil, měl úplné záchvaty, tak budeme od zítra opět doma.Také už nevím co s tím a dr. tvrdí, že to může být alergické, teď prý pořád něco kvete a pučí, ale mě se to moc nezdá...... 😒

holesov
autor
18. dub 2010

MI MÁME NAMÍŘENO ZÍTRA K DOKTORCE TAK JSEM ZVĚDAVÁ CO NÁM POVÍ,TAKÉ POUŽÍVÁME MUCOSOLVAN NEBO STOPTUSSIN A NA VEČER DÁVÁM TUSSIN TEN TROŠIČKU UKLIDNUJE KAŠEL,,,ALE KATCE UŽ TO NĚJAK NEZABÍRÁ,V NOCI JSEM JÍ DÁVALA I VĚTROVÝ BONBON ABY SE JÍ ULEVILO,FURT SE BUDILA A STRAŠNĚ KAŠLALA,TAKOVÝ KAŠEL SNAD JEŠTĚ NEMĚLA,,, TAK UVYDÍME ZÍTRA CO NÁM PANÍ DOKTORKA POVÍ,,, KAMARÁDCE DCERKA BYLA TAKY FURT NEMOCNÁ,KAŽDÝCH 14 DNÍ PRÝ BYLA DOMA ZE ŠKOLKI,PANÍ DOKTORKA JE POSLALA NA VYŠETŘENÍ A ZJISTILY JÍ ŽE MÁ SLABOU IMUNITU,,, TAK BERE NĚJAKÉ PRÁŠKY A BYLA I NA JAKÉMSI LÉČENÍ,,, NO NIC UVYDÍME ZÍTRA PAK JSEM NAPÍŠI,,, 😉

bajnokova
18. dub 2010

Holky já mám 2 dcery a furt jsme řešili jen to že jsou neustále nemocné už jsme z toho byly s manželem špatní furt dokola ☹ až náhodně moje bejvalá spolužačka mi doporučila přírodní certifikované produkty bereme je od října a nedám na ně dopustit, obrovsky posilují imunitu jsou studie že pomáhají astmatikum, nám obrovsky pomohli ale to si každý musí vyzkoušet a udělat si o tom obrázek sám , kdyby jste chtěl někdo vedet více napište do I.P.nechcu tady nikomu nic vnucovat nebo dělat reklamu.

malovani
19. dub 2010

Holky, Evi taky měla suchý dráždivý kašel, jen v noci, přes den vůbec... dávala jsem jí Sinecod a horem dolem cpala pomeranče, mandarinky, kiwi...
Pak jsme šli k doktorce, poslechla jí, prohlídla, řekla, že to nic není, že má podrážděnou sliznici, ať dáváme na noc Sinecod a ráno jitrcelový sirup a ať absolutně vynecháme citrusy a jižní ovoce... pomohlo to...
Já ji cpala ovocem kvůli vitamínůma jí to v tom krku dělalo paseku, no...

holesov
autor
19. dub 2010

Tak sme byli u paní doktorky,má to na pruduškách,dala ji plno léku,mucosolvan,spiropent a eirisius ,,, muže se prý vyvýjet astma,tak se uvydí,prý jestli to tak pujde dál tak nás pošle na nějaké vyšetření a uvydí se,,, tak opět bude doma dalších 14 dní,a tak se těšila na pálení čarodějnic ve školce,,, ale snad se brzo uzdraví na procházky naštěstí muže,,, 😉

marselina
28. dub 2010

ahojky,tak my jsme měli něco podobného a nakonec se z toho vyklubalo astma,do 2let byl kubíček zdravý,ale pak to začalo,tak máme aerius 2,5ml denně a dále na dýchání spreje flixotide ráno a večer a při dušení ventolin ☹ a tím že je astmatik tak máme taky neustále rýmu i po vytržení nosních mandlí (v říjnu)se to pořád táhne a rýma ne a ne zmizet,učitelky ve školce ví že je astmatik a tím pádem tu rýmu má,ale ostatní maminky se třebas můžou dívat na to že dávám nemocné dítko do školky i přes to že to tak není ☹
držím pěstičky at je vše pod kontrolou a zvládáte to

hanka001
11. kvě 2010

Muj syn se vstupem do školky byl taky pořád nemocny. Vše se zhoršilo, když tam začal spávat. Hledali jsme něco na imunitu a teď - v 5 letech - zabrala enzymoterapie s curenzymem. Ačkoliv jsem se toho trochu bála, osvědčilo se to a zatím i osvědčuje.

radana1
14. říj 2017

@bajnokova muzete mi prosim napsat o jaky preparat jde?diky

lansi83
14. říj 2017

Ahoj, mohla bych také poprosit o informace týkajících se oněch preparátu na posílení imunity? Klidně do interní pošty. Děkuji moc. 🙂

berenika39
14. říj 2017

@radana1
@lansi83
diskuse je 7,5 let stará.
Maminka tu už není.