• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy a jak se pozná autismus? Vlastní zkušenosti

22. července 2017 
autor
@petul.a teď jsi mě pobavila. Otázka je stará několik let. U syna už autismus máme diagnostikovaný :D
27. črc 2016 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katrinzochova Opravdu to pozná jen odborník. Malý může mít jen třeba období vzdoru, nemusí mít vůbec žádný problém, může mít třeba ADHD (hyperaktivita s poruchou pozornosti). Ale případný autismus pozná špičkový odborník už v tomto věku.
27. črc 2016 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@p_ch Je, pardon, já nekoukla na datum :D Tak kdyby někdo hledal, aspoň má tipy :D
27. črc 2016 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, mohla bych se zapojit do diskuze?
28. srp 2016 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katrinzochova mě spíše přijde jao adhd
28. srp 2016 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Tak třeba obnovíme pokec v této skupině :wink:
U nás novinka veliká - asistenční kamarád pro naši Barunku, úžasný retrívr Max) http://petul-a.rajce.idnes.cz/Max/
19. zář 2016 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@speedygon mam 9 let syna,bere léky na adhd,ale je horší a horší.mnoho lidí a pedagogu my říká že je autista,ale psichitrička a psycholožka že né.nevím co dál,ma příznaky jako chlapec co tu oněm píšete,taky už bývá dost agresivní a nebo plačtiví.
21. črc v 01:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, on má hlavně už jinou diagnózu...má kombinované postižení:s autismem tam jde ještě o středně těžké mentální postižení...

Jinak můj malý je agresivní, vzteklý, divoký a autista prý také není...ono ta agresivita prý jde ruku v ruce s adhd...také se bojím, že mi nezbyde, než požádat o pomoc psychiatra a skončíme na prášcích, což je pěkné svinstvo....
22. črc v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@speedygon my leky bereme a je stale horsi.taky mame retardaci a adhd jeste par jinych problemu,tak sem zvedava jak to vse doppadne.
22. črc ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek