• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klíšťová encefalitida - obecné informace

@kalo
já bydlím u lesa, očkovaná nejsem, ani dítě nikdy nebude!
tohle očkování je hazard se životem . viz několkik úmrtí dětí-----
radši narvěte dítě vit. B aby na něj nešly klíštata...
reklama na očko jako blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: ble

@berenika39
@lucenek
6. čer 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @vojtisek2007 @jarunkaxyz1 @fallingstars @lampion @berenika39 a ostatní maminky :slight_smile:

Mohly byste se podělit o své zkušenosti s Klíšťovou encefalitidou a očkováním proti ní (buď u Vás a nebo u Vašich dětí) do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? :slight_smile:

Tím, že svou zkušenost vložíte do www.modrykonik.cz/klistova-encefalitida/ pomůžete ostatním maminkám, které právě přemýšlí nad tímto očkováním a nebo se s nemocí již trápí a na MK hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Kdy jste očkovaly? Jak jste to snášely? Popř. Jak to snesly Vaše děti? Plusy, mínusy? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! :slight_smile:
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: http://www.modrykonik.cz/wiki/all
16. led 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já si klíšťovou encefalitidou prošla a je to teda fakt humáč, ani nepříteli bych to nepřála :frowning2: Bydlíme na vesnici u lesa.... Byla jsem oblečená, protože byla zima (šusťáková souprava) - dlouhé rukávy, nohavice, holiny, když jsme přišli domů, prohlídli jsme se... Ráno klíště přisáté na prsu, do 4 dnů první příznaky, po 14ti dnech druhá fáze, lumáblky, kortikoidy a půl roku mozek mimo provoz! Je to rok a půl a do teď poruchy paměti, vyjadřování, bolesti hlavy....
A bylo to moje asi 3. nebo 4. klíště za život...
20. led 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek