Kožní ambulance Motol, čeká se tam dlouho?

maky8
25. čer 2014

Dobrý den.Chtěla jsem se optat jestli některá z vás navštěvuje kožní ambul.v motole u mudr.Čapkoví.Příští týden tam jedu poprvé s 3měsíční dcerkou na prohlídku s hemangionama.Jde mi o to jestli tam berou dobře na čas nebo se tam dlouho čeká a ještě jestli se to dá dobře najít.Mám ješte syna(jsou to dvojčátka)toho mě musí hlídat známá a ještě ke všemu nejsem Pražská takže to máme hodně z ruky.Bojím se abych tam nestrávila pul dne..Díky za infa.přeji pěkný den 😉

88nela88
26. čer 2014

Ahoj, do motola na kozni jsem chodila. Uz jsem se na to ale vykaslala protoze mi stejnak nikdo nepomuze, mam ekzem a ten je dedicny jednou snad zmizne! 😀 Jestli si to dobre pamatuju tak na podlaze to maj znaceny ale hlavne si v prizemi kup hned poplatek at nelitas sem a tam a kdyby ses nebyla jista tak se rovnou zeptej oni ti poradi 🙂 Nevim jak na detskem ale u dospelejch jsem nic moc navic necekala snad do 15min me vzali. Tak drzim palce at to nejdete v poho a neskejsnete tam cely den 😉

boude
26. čer 2014

Ahoj. Z vlastní zkušenosti radím, pokud jsi mimopražská, tak se na kožní objednej blízko vašeho bydliště... S dcerou trávíme v Motole od jejího narození dost času, a zrovna na kožním je čekačka až 2 měsíce a dr. bere pacienty podle toho kdy kdo v ten den přijde (my jsme to po dvou hodinách v čekárně vzdali)... Mám štěstí, že v místě našeho bydliště bere dr. bez objednání a čeká se max.15 minut 🙂
Držíme ti palce 🙂