Lázně Luhačovice, jak to tam funguje?

janculovi
4. bře 2013

Ahoj,chtěla bych se zeptat,najít nějaké maminky co byly v lázních v Luhačovich.Jedeme na konci května a ráda bych se dozvěděla jak to tam funguje a probíhá.

rosza
7. zář 2017

jede někdo do Luhačovic 14.10. .. A ráda bych se zeptala zda byl někdo ubytován na Vlastimile ?

milkamatyfi
23. kvě 2018
rosza
23. kvě 2018

@janculovi a kde budete ubytováni?

milkamatyfi
23. kvě 2018

@janculovi
ahoj. Jedu s dětmi (9 a 4) na Miramonti 13.6.-11.7.
Nevíte jak to je se školou?

rosza
24. kvě 2018

@milkamatyfi tak já na miramonti nebyla znám Vítkov. Ale škola je na miramonti.

janculovi
autor
25. kvě 2018

@milkamatyfi Ahojky, škola je přímo v budově Miramonti, školu děti normálně navštěvují ,většinou během dopoledne a jsou to max 2 vyučovací hodiny. procedury jsou tomu přizpůsobené, třeba posunuté. jellikož ale jedete na konci šjkolního roku ,tak myslím že už to nebude takové divoké, podle mě už budete mít uzavřené známky ze své vlastní školy.

milkamatyfi
26. kvě 2018

@janculovi ahoj. To jo. Naše škola se zavírá 15.6.,bude se opravovat. Takže už budem mít i vysvědčení.
Jak je to s procedurami? Můžu nějak ovlivnit ať to nemáme roztahane po celém dni. Je lepší být tam ten první den co nejdřív?

janculovi
autor
26. kvě 2018

@milkamatyfi ovlivnit to nejde...maji to uz dopredu zapsane a naordinovane,ale urcite bych tam zavolala ze Vase skola se zavira a uz budete mit vysvedceni-mozna budou chtit potvrzeni-a je uplne mozne ze do skoly ani nebude muset chodit a procedury Vam tedy napisou bez ohledu na.skolu.

1miska
13. pro 2018

Dobrý den, mohu se prosim zeptat, jak dlouho je třeba žádat o termin v Luhačovicích aby vám vyšel vhodný termín? Dcera 5 roků ještě ji čeká nějaká dovyšetření, tak žádost na pojišťovnu budeme mít vystavenou cca v březnu, tím pádem pobyt bude v hodně poptávané sezoně. Vím, že je možno za poplatek rezervovat termín ještě před schválením, ale prijde mi to hrozně dopředu, opravdu je tam takový nával, že se to tak dlouho dopředu dělá? Děkuji

kikimaruska
13. pro 2018

@1miska Urcite rezervace, pokud uz nebudou davno plni. Vetsina lazni se rezervuje uz rok dopredu a my se tam ani pak nedostali a rezervovali jsme az na dalsi. Jaro a leto byva naplnene jako prvni temer vsude....Pokud chcete konkretni lazne i termin- rezervujte. Pokud je vam jedno, jake lazne i termin obstara pojistovna, nechte to byt- oni vas nekam daji sami. Pokud ale opet chcete pokoje s doplatkem za socialku atp, tak urcite rezervace.

1miska
13. pro 2018

@kikimaruska dobry den, dekuji, jakoze když jste chteli konkretni termin tak uz byl problém i rok dopředu? Chtela bych konkretni termin i lazne.... Tak to je mazec, to jsem netusila ze to tak chodi..... myslela jsem si ze když do Luhacovic v lednu zavolam a vyberu termin duben/kveten a pokoj se sociálkou tak to nebude zadny problém.... tak jdu na to kuknout

berenickie
15. led 2019

@urbisa ajaj, jedu se tremi

berenickie
15. led 2019

@rosza dobrý den, byli jste v lázních? Zajímá mě jak to probíhalo....jedeme za měsíc...

rosza
15. led 2019

@berenickie dobrý den. Ano byli jsme. A kde budete ubytovana?

berenickie
16. led 2019

@rosza ve Vlastimila

rosza
16. led 2019

@berenickie tam jsme měli být ale přesunuli nás na Vítkov. Takže vše jsme měli v budově. Jídlo i procedury. Doporučuji si vzit sebou jídlo nosič nebo nějaké misky, měla jsem i termosku na čaj který jsem si vždy nabrala před jídelnou. Jídlo nosič doporucuji z důvodu toho ze když se dítko necítili dobře zabehla jsem si pro jídlo a jedli jsme pak na pokoji.

yaroo
27. kvě 2020

Ahoj, za pár dní jedeme s dětmi do Lázní Luhačovice - Miramonti. Už mám téměř všechno sbalené, jen se chci zeptat, páč nechceme jet jak stěhováci. 🙂
1) Mám brát dětem župany?
2) Mám brát pro sebe fén? Nebo jsou nějaké dobré na pokojích? Mám hodně husté vlasy.
3) Mám brát dětem holínky a pláštěnky?
4) Na webu mají napsáno, že mají mít děti nějaký bavlněný šátek na zábaly krku. Opravdu jste to potřebovali? My máme doma samé funkční nákrčníky, ale ne bavlněný šátek...

Moc děkuji.