Lázně Luhačovice, jak to tam funguje?

janculovi
4. bře 2013

Ahoj,chtěla bych se zeptat,najít nějaké maminky co byly v lázních v Luhačovich.Jedeme na konci května a ráda bych se dozvěděla jak to tam funguje a probíhá.

janinka37611
19. kvě 2014

@rolenka Ahojky, chtěla jsem se zeptat, kolik jste tak aspoň zhruba táhli oblečení. Jedeme od 5.6. a začínám být trošku nervózní, že toho všeho máme málo.

rolenka
19. kvě 2014

@janinka37611 Ahojky, táhli jsme toho zbytečně moc. Je tam pračka se sušičkou za poplatek 50Kč. Měla jsem pro holky hader plnou skříň a unosily tak 1/3 😀 Byli jsme tam v září tak jsem měla věcí hodně do sucha, do vody i do zimy. Za nama jezdil každý víkend manžel, tak teď už toho tolik nepovezu.
Letos budu určitě balit až těsně před odjezdem podle předpovědí a pak to budu operativně řešit přes manžela. Na léčebnu legíny a trička a pár hezkých a pár na lítačku na ven.
Loni jsem nevěděla jak se musí moc slušně chodit do jídelny a tak tak jsme táhli kde co, ale nebylo to vůbec potřeba

lenula81
20. kvě 2014

@rolenka díky moc za informace... @janinka37611 tak to se tam určitě potkáme, nastupujeme 11.6. budeme na Rodině... taky se děsím co všechno musím sbalit 😀

janinka37611
21. kvě 2014

@lenula81 tak to je super, těšíme se. Snad nám bude počasí přát 🙂

janinka37611
21. kvě 2014

@rolenka
děkuju moc za informace. Snad nám to bude stačit. Je fajn, že se to tam dá kdyžtak přeprat. Měj se hezky a užijte si to tam 😀

lenula81
4. čer 2014

@janinka37611 tak co už nabaleno, nachystáno 🙂

ilonaz
25. črc 2014

Ahojky děvčata
děkuji za skvělé informace jedu do Luhačovic s dětma ( 5, 2 roky ) od 27.8 Neje taky někdo budeme v Miramonti . Jen mě zajímá jde vzít s sebou kolo a uskladnit ho někde ? A kde se hlasit při příjezdu...
A co s sebou asi tak zabalit... Jen mám hruzu z toho mladšího je to divoch a tak jsem zvědavá jak to zvládne , Dcera ta snad bude spolupracovat . 😀 Jinak vím že je tam krásně několikrát jsem tam byla na dovolené.A jak je to s nějakým výletem pořád nevím jak s autem je tam jak se někam dostat i bez auta...Nikdo za náma moc nepřijede máme to daleko až od Plzně tak si musím najít vyžití

Děkuji

amelie001
28. srp 2014

@lenula81 -můžu se zeptat jaké to bylo na Rodině,my nastupujeme 1.10.

lenula81
28. srp 2014

@amelie001 pokud mohu doporučit, Rodina je se starými okny a v pokoji č.3 bylo zima i v létě (nebyl naštěstí náš)... jinak se připrav na to že na vše budeš docházet jinam... jinak rodina nemá sušičku ani wifi, ale je tam super pokojská a za celou dobu jsme neměli jedinou kontrolu z vedení. Takže komu přijel někdo z rodiny, nehlásil ho a spal tam na černo 🙂

lenula81
28. srp 2014

Pokud bys chtěla další info, klidně piš 😀

amelie001
28. srp 2014

@lenula81 - a pokoje jaké?Nejsou po rekonstrukci?Co jste si brali sebou?To vím,že budem docházet,to mi tak neva.

lenula81
29. srp 2014

Já byla na pokoji č.1 v přízemí (třílůžák), velký balkon, krásná koupelna se sprcháčem, poměrně nové postele, dvě skříně, tv stolek, televize (hrálo déčko) jinak dostaneš ručníky na pokoj, zbytečné tahat... na procedůrách dostaNEŠ RUČNÍKY TAKY (bazén, koupele) jediná vyjímka jsou střídavé nožní koupele a tam si ten jeden ručník doneseš... neber župany, neužiješ... toaletní papír máš nárok na 1 rolku na osobu a týden, dávají harmasan, mýdelko dostaneš mini hotelové, prala sem s ním fusekle... vem si věšáky na bundy, nebyly tam... každé patro má kuchyňku, kde je lednička, konvice, mikrovlnka, pár hrnků, na kafe sem měla svůj... skleničky sem používala ty co byly na zuby.... vem si nějaké nálepky na popisování věcí v lednici... krabičky na jídlo (svačiny, večeře) na Rodině není k dispozici čaj, musiš si nabírat v jídelně... povlečení mění pokojská po 14 dnech, kdyby se ti stala nehoda je úplně nahoře žehlírna a v ní náhradní povlečení... v prvním patře je hernička s klouzačkou a průlizkou.... přidávám foto mého pokoje a herny

lenula81
29. srp 2014

@lenula81 přízemí

lucista
3. zář 2014

Ahoj dámy, chtěla bych se poptat na nějaké info ohledně Luhaček, dnes mi schválili lázně pro holky(4,5 a 2) máme požádané o Luhačovice...jak to vlastně funguje, zajímá mě jestli jste jako doprovod něco dopláceli - mimo lázeňského poplatku , na jejich webu píší na jedné stránce, že se doplácí od 1.5.2014 doplatek cca 1700 na další že rodič platí těch 15kč den tak jsem z toho zmatená, někde jsme se dočetla že někde je wifi na pokoji někde ne( jde mi třeba o skype s tatínkem, babičkou) A další věc jak s kočárkem? Určitě ho musím brát s sebou dcerka delší procházky ještě nedává, ne teda vždy...co se týče ručníků atd, to tedy nepotřebujeme? a někde v nějakém příspěvku jsem se dočetla že tam je snad i pračka a sušíčka, To jako fakt? Jsem právě přemýšlela jak to tam budu dělat prát ve sprše....Vím, že kamarádka dostala termín ani ne za měsíc od podání žádosti tak ať vím na co se připravit... 😀 moc dotazů že? každopádně všem děkuji za nějké info...😀

haniiicka
5. zář 2014

Ahoj maminky, není tady některá, která nastupuje 17.9. na Vítkov?

Celkem se toho děsím. syn nemá ani dva roky, tak jsem zvědavá, jak bude spolupracovat, co personál a tak...

@lenula81 Leni, můžu se zeptat - -o postýlku jsi žádala nebo jsi ji dostala automaticky?

haniiicka
5. zář 2014

Holky, a kolik jste táhly oblečení pro sebe? Nějak nemám představu 😀

haniiicka
5. zář 2014

@lucista Já si prvně volala do lázní, domluvila termín, který jsem chtěla a pak se posílala žádost na pojišťovnu 🙂 Jinak na Vítkově je určitě Wifi všude, pračka se sušičkou tam je taky. Na Miramonti je to myslím taky tak, na Rodince Wifi není.
Jinak ty doplatky tam jsou, ale ne celý rok. Přesně je to tady : http://www.lazneluhacovice.cz/lazenske-pobyty-h... - stačí rozkliknout u té komplexní l.p. pro děti a dorost ten odkaz- Ceník příplatků pro děti 2014 ZDE.

Víc zatím neporadím, teprve nás to čeká.

lenula81
5. zář 2014

@haniiicka postálku si zažádej mailem předem, aby si ji měla... oblečení, no pár kousků na pěkno do města, jinak co nepohodlnější... já měla dlouhé elasťáky a trička obyč... na budově nikdo parádu nehoní... Jinak na Vítkově wifi slibují, ale opravdu šla tak týden ze 4 co jsme tam byli... pračky se sučšičou jsou, krom Rodiny, tam je jen pračka... jsou tam i žehlící prkna a žehličky... pokud nočníkujete, berte si svoje nočníky, jinak jste nahraný... kočárkárna je na Mira i na Vítkově... ručníky jsme dostávali na pokoje, na koupelích balí do prostěradel a dek... na bazéně jsme dostávali.... snad sem pomohla i tobě @lucista

haniiicka
5. zář 2014

@lenula81 Moc děkuji 🙂

lucista
5. zář 2014

Holky děkuju, mě možnost nejdřív si domluvit termín a pak podat žádost vůbec nenapadla...s těmi poplatyk mě to trošku mate protože někdy v dubnu byla kamarádka a ta platila jen ten lázeňský poplatek a i na tom vebu jak uvádí @haniicka je to uvedené tak zvláčtně že tou beztak moc nerozumím, je tam uvedené že se leze vyhnout změnou termínu nebo ubytování přitom doplatek je uveden ve všech termínech..asi tam po neděli zavolám a zjistím co a jak..😀potěšila mě hlavně ta pračka, dejsme tomu sušička už se docela začínám těšít i když se
těma mýma dvěma krakenicema to bude asi mazec😀D

haniiicka
6. zář 2014

@lucista Na Miramonti a Vítkově se doplácí v období od 1.5. do 31.10. a na Rodince v období od 1.6. do 31.8. 😉

lucista
6. zář 2014

aha takže uvidíme, kdy dostaneme termín..😀 😉 i když mě dr tvrdí že bych to měla mít bez doplatku, že mi to tak pojišťovna schválila,tak uvidíme s čím vyrukujou Luhačovice..😀D ale i kdyby jo pořád to vlastně bude třeba fajn "dovolená"

haniiicka
7. zář 2014

@lucista Já to mám taky schválené bez doplatku jako doprovod, ale tohle si účtují přímo samy ty Lázně. Všichni chtějí v sezóně a nikdo nechce jezdit v zimě, proto to mají takhle, aby nalákaly lidi i na zimu 🙂

lucista
7. zář 2014

@haniiicka Jo takhle...😀 tak mě třeba sezóna až tak neláká mě by vyhovoval podzim tak aby se dalo jít ješě s dětma ven a nemuset trávit celou dobu vevnitř...😀 tak uvidíme kam nás šoupnou...😀

lenula81
8. zář 2014

@lucista termín nástupu musí být do 6 měsíců od podání žádosti (tzn. od data vypsání lékaře... pokud tedy žádost vypsal 15.8. musíte mít nástup do 15.2.2015

lucista
9. zář 2014

@lenula81 jj to vím a bohužel to vypadá že to bude až ten únor..:( podávali jsme 27.8. a z Luhačovic mám info že s námmi počítají až v únoru.. 😒 no jsme jako náhradníci tak uvidíme...

lenula81
9. zář 2014

@lucista pokud jste jako náhradníci, tak to může být mnohem dříve... paní co jsme spolu byly v lázních, měla termín na říjen a jela v červnu 🙂 přeju ať se co nejdříve dostanete 🙂

lucista
10. zář 2014

@lenula81 no ty jo až tak? mě právě naše dětská dr taky včera večer psala ať jsme ve středu že se určitě něco uvolní😀 tak uvidíme😀Dnicméně dávají z Luhaček prý telefonicky vědět 14 dní dopředu jestli můžeme😀

lenula81
11. zář 2014

no těm od nás dali vědět týden předem a byla tam maminka co nastupovala za tři dny

haniiicka
12. zář 2014

Ještě jsem se chtěla zeptat - je před léčebnou místo k parkování nebo budu mít problém zaparkovat? (budu si kupovat tu jejich kartu). Děkuji 🙂