Lázně Luhačovice, jak to tam funguje?

janculovi
4. bře 2013

Ahoj,chtěla bych se zeptat,najít nějaké maminky co byly v lázních v Luhačovich.Jedeme na konci května a ráda bych se dozvěděla jak to tam funguje a probíhá.

janca_84
3. říj 2016

@elza2110 My taky na Vítkově 🙂 Loni jsme byli v Miramonti.....

andelka
3. říj 2016

@elza2110 my jsme byli v jiné ozdravovne,ale o tom že se platí něco za doprovod jsme se dočetli až v nástupních papírech poslaných pár týdnů před nástupem. To má každá instituce jinak,na Luhačovice jsem se dívala taky a tam ty doplatky jsou jasně uvedené aspoň. Jinde se zase platí za nadstandard který vypadá stejně jako jinde běžný pokoj.

lenisek35
4. říj 2016

Probíhá to jako v každých lázních, pečuje se tam o tebe a je tam o Tebe nadmíru krásně postaráno. Je pravda že jsem v Luhačovích nebyla a v Mariánkách to byla velká parádička.

janca_84
11. říj 2016

@elza2110 Tak co, už máte sbaleno 🙂?

elza2110
11. říj 2016

@janca_84 uz se balíme 🙂 ale jeden ve ctvrtek,vy uz zitra,co? Napises zitra prvni dojmy? 🙂 jak de těšíte? Nas Filipek se tesi,nevi co ho ceka 🙂 ja jsem z toho nervozni..

elza2110
11. říj 2016

Holky,kdo jste uz v laznich byl kokik jste meli zavazadel 😀 ja mam pocit,ze potrebuju 4kufry 😀

janca_84
13. říj 2016

My už jsme tady od včerejška a zatím docela dobrý...v porovnání s druhou ubytovnou Miramonti- kde jsme byli loni, tak to není takový komfort, ale zase je tady klídek....malýmu se tady líbí 🙂 uvidíme už brzo sami.....malej je tady spokojenej....my máme tři kufry, ale na 14 dní, pak nám tatínek zase něco doveze...ale v poho, kdyžtak je tady pračka a sušička 🙂

romanices
24. říj 2016

Ahojte, moc prosím o názory, rady, popřípadě zda tady někdo najedete taky..Jedu poprvé s 5,5letou dcerkou do Luhačovic a ubytování máme na penzionu Rodina...což asi nic moc, že..?? Nevíte co tam vše je a není na pokoji a jak to tam funguje..?? Nastupujeme 1.11. na 28 dní

kikimaruska
7. led 2017

Ahoj maminky. Obnovuji diskuzi. Byla jsem 3x s klukama v lázních Kynžvart a letos se chystáme do Luhačovic. Vybrali jsme LD Miramonti. Byl tam aktuálně někdo v nejbližší době a ví, jak je to s tím parkováním, kartama, placením? V Kynžvartu jsme dostali jako pacienti vjezdovou kartu na SPZ, neplatilo se nic. Tady sem se dočetla, že se karta musí platit a shánět, jinde mi zas děvčata říkala, že pod Miramonti u silnice se parkuje jen tak bez karty...Tak já nevím, nerada bych pak někde sháněla odtažené auto nebo městskou policii k placení pokuty😕. Předem děkuji za infromaci 🙂

beruska5353
3. únor 2017

Holky,na konci února jedí s dvěma detma 1,5 a 3,5) na Miramonti
Čtu recenze a vse je z roku 2011 apod...zajímá me jak jw ro s přepsáním tatínka ma pokoji,jestli ti jse a za kolik a obecně info,popripade foto jestli nemate...a doporučení co vzit...dekuji koc

elza2110
4. únor 2017

@beruska5353 my byli na podzim na vítkově...tam tatinek mohl přespat bez naroku na jidlo za 200kc za noc.
S sebou se nam hodil jidlonosic,obleceni,prasek na prani,obcas jsem za 50kc vyprala, pro nas hracky,knizky,omalovanky,aby maly vydrzel na inhalacich nebo 15min ve vaně...dvakrat do tydne myslim se daji pujcit i spolecenske hry na miramonti...vemte si kostym na karneval 😉
A my meli plastovou konvici a chodili si napoustet caj nebo si ho sami varili v kuchynce.Hodili se nam i nade hracky,skladacky,auta..v hernach moc hracek neni..deti se pak dohaduji..

beruska5353
4. únor 2017

@elza2110 dekuji moc a ta Wi-Fi je spolehlivá nebo mit radeji svůj internet?diky

bera28
4. únor 2017

@kikimaruska, ahoj Maruško, já byla v září se svištěma v Miramonti, předtím 4x ve Vítkově. Miramonti je oproti Vítkovu hrůza. Obří budova, spousta dětí, zmatky...vůbec mi to nevyhovovalo. Naštěstí to byl náš poslední pobyt. Parkovat můžeš bez karty hned v ulici po léčebnou. Sice o víkendu díky spoustě návštěv se blbě shánělo místo, tak jsem zaparkovala o kus dál a číhala večer na přeparkování. U Vítkova je parkování jen na placenou kartu, ale opět o kousek dál je malé parkoviště pro místní, tam jsem měla místo vždycky jisté. Kdybys měla ještě nějaké dotazy, napiš mi na fcb😉

elza2110
4. únor 2017

@beruska5353 wifi je ok,jen zrovna kdyz jsme byli my,tak tam neco prekopavali tak obcas spatny signal.

kikimaruska
5. únor 2017

@bera28 ahoj..děkuji za informace....,to si mne nepotěšila...no celkově to bude oproti Kynžvartu s cca. 25 dětma na baráku obrovský rozdíl....V čem například zmatky? Myslíš ten spěch třeba ve střídání na jídlo atp? Nebo s procedurama? V čem krom té velikosti byl Vítkov lepší? Svišti už Ti asi určitě chodily do školy...byla si spokojená (udajně je ta jejich škola dobrá)...Já sleduji diskuzi na jiném foru a tam zase haní Vítkov oproti Miramonti...ono je asi všude něco a musí si to každý zkusit. Byl tam i kamarádka a byla nadšená...tak sem zvědavá. Škoda, že už se neuvidíme, jedeme také září...

bera28
5. únor 2017

@kikimaruska, my jsme byli ve Vítkově vždycky spokojení, protože je to malá budova, procedury probíhají uvnitř, v pohodě jsem si tam domluvila individuální režim na jídlo atd. Tady na Miramonti hroznej zmatek a kravál od velkých dětí bez rodičů, na procedurach pořád plno, nehrozilo, že bys chtěla přehodit čas, aby to líp vycházelo, občas jsme nestíhali kontrolu u lékaře, protože byla v době vyučování a mohla bych pokračovat. Pokoj jsem si připlatila nadstandardní s balkónem a protože byl na jih a ještě v posledním patře, tak jsme chcípali vedrem. No byla jsem ráda, že je to za námi. Jinak na Luha nedám dopustit, moc se mi městečko i okolí líbí🙂 Jo a ke škole teda nevím. Svišti se učí jiné metody výuky (matika podle Hejného, projektové vyučování, kritické myšlení, genetická metoda čtení atd.,) a to tam teda fakt nehrozí. Naštěstí tam byli ze září jen 3 týdny, a to se hlavně učivo opakovalo. A nebo jsem se s nimi učila odpoledne na pokoji já🙂

kikimaruska
6. únor 2017

@bera28 Aha, no tak uvidíme. Mě maminy psaly, že si čas přehazovaly a to hlavně ty co měli malé spací dítko odpoledne (aby měli vše dopoledne) , jako mám Toma a školní dítě, které musí do školy, mělo něco třeba ráno před školou a něco poo, a na to šlo samo pak už (protože zase spící mladší nemůže být na pokoji samo. Vše by mělo být krom bazénu také tam a bazén teda ani nechci (malej má z velkých vodních ploch fobii a mučila sem ho tak v Kynžvartu, až sem loni pracně ukecala, aby mu ten bazén nakonec zrušili).
. Taky budeme mít pokoj s balkonem...Já se s Kubou musela a musím učit každý den doma i v lázních,ale bude tam chodit i do té jejich školy, jako v Kynžvartu. Trochu se děsím AJ...já ji neovládám a to ani základy, najíždí právě ve 3 třídě, takže to bude zajímavé.

beruska5353
6. únor 2017

Holky a 3luz pokoj 1b nebyl nekdo?potrebuji postýlku,žák jestli je tsm dost místa

veronikanajdrova
5. dub 2017

Ahoj,chci se zeptat jedeme v terminu od 18.5.do 15.6.do Luhačovic s dětmi 5 a 7 let.Nejedete take nekdo v tomto terminu?

marseluska
23. dub 2017

Ahoj, holky. Čeká mě cesta s dětmi do Luhačovic.. skoro dva roky a skoro 6 let.. ještě tam pojedeme ale tak, že to stihneme a dcera mě tam bude mít jako doprovod a i syn.. Už to máme vyřízené. Jen se chci zeptat těch co byli na Miramonti.. jaké jsou ty pokoje směrované na zadní stranu?? Jsou hezké? Někde jsem slyšela, že jsou hodně tmavé.. . Ty dopředu jsou s balkonem a tak přemýšlím jestli si nemám ještě více připlatit a mít i ten balkon ale zase by mě vůbec nevadilo mít výhled na stromy... myslím, že to budu používat jako uklidňující rituál.. ale bojím se toho, že tam bude hodně šero.. máte někdo zkušenosti?? Můžete mi prosím napsat, jak to tam teď po té rekonstrukci vypadá?? Děkuji

marseluska
23. dub 2017

Ahoj maminky, vy ktere jste byly ubytovane v Miramonti. Jsou pokoje z vyhledem na zadni stranu tmave?? Je tam sero?nekdo mi rikal ze tam ani nesviti slunicko.. jedu s detmi a tak nevim jestli si priplatit vic a zkusit si zamluvit ten pokoj s vyhledem na predni stranu. Pokud nekdo mate cerstvou zkusenost nevahejte mi prosim dat vedet. Dekuji moc

veronikanajdrova
26. dub 2017

@marseluska já ještě nevím, co nás čeká.Jedu s dětma prvně.Doufám tedy že se malá stihne vymarodit.Od neděle má neštovice.V jakém termínu jedete?

marseluska
26. dub 2017

@veronikanajdrova my jedeme az srpen nebo zari. S detmi poprve. A tak vubec nevim co me ceka. Vy jedete kdy?

kikimaruska
27. dub 2017

@marseluska My jedeme do Miramonti 6.9-4.10.17. Kluci budou mít 4,5 a 9,5 roku.

marseluska
29. dub 2017

No tak to se tam mozna uvidime. 🙂

veronikanajdrova
3. kvě 2017

@marseluska
@marseluska Ahoj,jedeme uz za par 18.5.-15.6.

marseluska
5. kvě 2017

ahoj,
no a kam? na miramonti?budu ráda, když se pak podělíš o zkušenosti.. jak staré máš dítko?
mě čeká cesta se skoro dvouletým synem a 6ti letou dcerou..

josefina79
5. kvě 2017

Někdo se zkušenostmi z Luhačovic nejmenším dítětem. Vím, že berou děti od 1,5 roku. Jak to probíhá s takovým prckem?

kikimaruska
5. kvě 2017

@josefina79 Nepovím jak v Luihačovicích, ale já byls s nejmladším, když v lázních (Kynžvart) slavil 18 měs. Procedury byly některé některé trochu jiné, oproti staršímu bratrovi (neměl napč.přísadové koupele ve velkých vanách, ty tam byly až od 4 let), jinak vše stejné. Na pokoji měl postýlku pro malé děti (já vždy žádala), v jídelně byly k dispozici jídelní židličky Ikea pro nejmenší (nevím jak v Luha) a pro větší děti podsedáky. Na maličké dítko se dala půjčit vanička (nesnášel sprchu, vaničky tam měli pro atopiky na koupele). Měli tam samozřejmě maličké deky i povlečení a nepromokavou podložku. Vím, že pujčili i nočníček, ale nočník sem si pak já a i redukci vozila svoji. Vím, že třeba malej nechtěl při prohlídkách spolupracovat na měření tlaku, tak mu ho prostě nezměřili...ale jinak nějaká moc omezení tam nejsou. A když byl prcek na plenkách, ani toto nebyl problém...do výřivky , sauny...atp.šel nahý jako všichni ostatní, do bazénu měl plavečky 🙂

josefina79
5. kvě 2017

@kikimaruska a můžu se zeptat, na základě jaké diagnozy jste jeli tak brzo? Naše dr. už začíná zmiňovat lázně. Malé je teda jenom půl roku, ale má za sebou hodně těžkou bronchiolitidu, kdy musela být i v umělém spánku. Pak bronchitidu a teď to vypadá na další bronchitidu :(.
A nejdůležitější otázka - viděla jsi i u tkahle malého prcka nějaký efekt?