Lázně pro moje dítě. Máte nějaké zkušenosti?

johanda
23. říj 2007

Holky, mám 5 letou dceru, která neustále trpí záněty středního ucha a nemocemi dýchacího ústrojí. Během 2 měsíců jí předepsali už 3 ATB, ale zdravější tedy není, spíše naopak. ☹
Napadlo mě, že by jí pomohly lázně, ale lékařka se k tomu staví dost neochotně. Pokud máte se zařizováním pobytu v lázních nějaké zkušenosti, napište. Díky.

skuli
6. lis 2007

Ahoj.Já byla s dětmi v lázních 3 krát a vždycky bez problému.Trvej si na svým,doktorka ti to musí předepsat a je jen na pojišťovně,jestli vám to schválí.Mohla jsem si dokonce vybrat,do kterých lázní bych chtěla.S tou starší jsem byla v jejích 4 letech v Jánských lázních.Taky trpěla dýchacími problémy,měla lehké astma,musela dýchat ty speje.Moc ji to pomohlo,od té doby má klid.S mladší jsem byla v jejich 4 a 5 letech.Byly jsme v Luhačovicích a podruhé to byly Lázně jeseník.Bylo tam nádherně.Taky kvůli astmatu.Taky ji to moc pomohlo.Do 6 let věku dítěte to je zdarma,platí se tam jen nějaké denní poplatky.Tvoje malá už má 5 ,tak si to podej co nejdříve.Přeju stěstí.

ikke
7. pro 2009

veet • Dnes o 12:46
Ahoj maminky,
zajímaly by mě vaše názory jak to bylo v lázních....Někdo nám lázně doporučuje a někdo odrazuje.Vnouček má Bronchitidu 20.měsíců(pojišťovna nám pobyt schválí).
Všem děkuji
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkavano • 4d • Dnes o 12:50
veet proč tě od lázní odrazují?

radka.m. • 4d • Dnes o 13:37
veet-já jezdila s dětmi pravidelně každý rok,bylo to super,protože lyžujeme,tak jsme si vždy dali termín v únoru,takže nás rodinná lyžovačka vyšla velice levně,než kdybychom jeli normálně,dokonce jsme pak už s ostatníma maminama jezdili všichni stejně,každý rok,doted se i navštěvujeme,třikrát jsme byli v jeseníkách a třikrát jsme byli v losinách,pokud budeš chtít vědět víc,co by tě zajím alo,tak napiš