• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčebna Bukovany, znáte to tam?

12. září 2016 
Ahoj maminky, co máte také pořád nemocné děti. Nebo jste měly :slight_smile: Máme možnost s dětmi jet do léčebny v Bukovanech, znáte to tam někdo? Jak to tam funguje například s tím, když potřebuju jezdit pondělky do Prahy? Chtěla bych znát vaše zkušenosti, ne poslouchat reklamní povídání paní na telefonu. Děkuji.
1. bře 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím tě nahoře máš napsané Dukovany a dole Bukovany. Ani o jednom nevím nic, ale sprav si to, protože je to určitě pro holky matoucí...
2. bře 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@buldok promiň, ale asi máš špatné brýle, já tam čtu všude Bukovany... :grinning:
2. bře 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timbouctou tak ti to asi admin už opravil. Bylo tam Dukovany. Jsem si tím naprosto jistá...
3. bře 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@buldok no jo, asi máš pravdu. V příspěvcích je pořád dukovany :grinning:
4. bře 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prosím, to tu opravdu není nikdo, kdo by toto zařízení znal???
4. bře 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme tady a je to tu moc prima, deti 4 roky a 22 mesicu :slight_smile:
29. únor 2016 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tam byla s dětmi loni, já osobně bych tam už nejela, ale to jen z toho důvodu, že se mi moc nezdál rozsah léčebných procedur. Kdykoliv potřebuješ odjet tak si můžeš vzít propustku.
12. zář 2016 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@glimmer Uz davno ne, max 2 dny uz za pobyt ted. Pro deti 3+ je to ok celkem, pro ekzematiky, super ta solnicka, ale ty je zase na me treba az moc.
12. zář 2016 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cacenka_d já tam byl na jaře 2015 a pouštěli na víkendy domů úplně v poho, byla tam paní z Prahy a jezdila na každý víkend domů i s dětmi. Mě přišlo málo procedur ( inhalace, výplachy nosu a jeskyně - tý na mě bylo až dost). Ale je pravda, že tam je hezké okolí na výlety.
12. zář 2016 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@glimmer Tak ta uz letos jela taky jen na tohle v unoru to bylo jeste v pohode a pak pred velikonocema zacalo platit tohle :slight_smile: Pocitam, ze myslite Hanku :slight_smile:
12. zář 2016 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek