Má 14 dní průjem, za jak dlouho se kakání upraví?

markytka84
25. srp 2013

mamky malá 15 měs.už má 14 dní prujem,dr nám dělala stěry a po 2 dnech nám řekla že jsou negativní,dávám laktobacilky a malá má pořád dietu,
zajímá mě za jak dlouho se jí to kakání upraví, vodnaté už to nemá, na vcáze se drží shodila za tech 14 dní jen 3deka,máte nekterá podobné zkušenosti? díky

anina32
25. srp 2013

@markytka84 jak může doktorka po 2 dnech říct že tam nic není, když kultivace trvá týden? Syn měl měl 2 dny průjem, doktorka udělala výtěr v pondělí, v úterý už to bylo dobrý, od středy už jsme najeli i na normální stravu a v pátek volali z hygieny že to je campilobakterie, musela jsem jít na hygienu vyplnit protokol a následovali 3 měsíce kdy jsme chodili po výtěrech a nesměl do bazénu i když byl syn už dávno úplně v pořádku. Vždycky výtěr, týden čekání na výsledky a pak další, ta bakterie se ho držela dlouho a teprve když byly 3 výtěry čistý mohli jsme s tím přestat. Jinak k odpovědi na tvou otázku, dávala jsem smectu a po té se to rychle upravilo, pokud potřebuje doplnit tekutiny tak kulíšek.

markytka84
autor
25. srp 2013

no popravdě říkala že to trvá 48 hodin ty výsledky z toho výteru,pije mi dost černého čaje s glukopurem,kulíška jsem dávala ze začátku.
Roste ji i zoubek tak jestli to nemá i ztoho, chtěla sem zajít nekde kde se na to specializijí,třena když tě bolí uši tak nosní,ušní krční,ale nevím esi něco takového je:/
Akdyž ji dělala sestra ten výter ,tak sem na té vatičce nic nevidela,že by tam mela nejaký...,ale asi stačí jen bakterie co má v prcce,kam jsi ty chodila s malým? k obvodnačce? nebo nekam? díky moc

hojda
25. srp 2013

Zkus borůvky - kompot.

speedygon
25. srp 2013

@markytka84 pokud rostou zoubky, může to být od toho....takže to chce vydržet...hlavně přísun tekutin hlídat, kdyžtak něco, co průjem zastaví(je toho celkem dost)

anina32
25. srp 2013

@markytka84 my jsme chodili normálně k dětský doktorce, ale výsledky pak volali z hygieny. A kdy jste byly na tom výtěru? Kdyby tam něco v laboratoři našli, tak by ti volali taky z hygieny, jestli to už je déle než týden, tak to bylo v pořádku. Ale když rostou zoubky tak to může být i od toho.