Malý má rýmu, horečku už ne. Jely byste s ním na hory?

pismenka
14. led 2013

ahoj maminky, máte někdo zkušenosti? náš malý má kašel a i trochu rýmu, horečka už není. Ale byla jste některá s takto nemocnýma dětma na horách? manžel říká, že hory mu udělají líp, máme jet v sobotu. Díky za názory

ffiinnkkaa
14. led 2013

@pismenka Jo mám stejný názor jako manžel 🙂 😉

pismenka
autor
14. led 2013

@ffiinnkkaa a máš to odzkoušené 😀 asi pojedeme, ale jen tak mě zajímá názor ostatních 😀

berenika39
14. led 2013

víš jak, záleží, jestli z toho nevyleze něco dalšího. když to vydrží jako rýma, tak ta zase přejde a pak souhlas s manželem...možná bych před odjezdem skočila k mudře, at ho poslechn, koukne do krku, a podle ní. držím palce.

pismenka
autor
14. led 2013

@berenika39 v pátek to máme v plánu, to se ten kašel ještě víc vyléčí,chtěla jsem k ní jít dnes,ale raději jsme zůstali doma, aby tam ještě něco nechytnul a hodně tady sněží 😀 tak aby jsme měli vůbec čím jet na ty hory 😀

ffiinnkkaa
14. led 2013

@pismenka Jo na sobě 🙂 resp. když jsem já bývala malá 😉

veruska007
14. led 2013

Jestli je to rýma, tak bude do víkendu fit 😉. A jestli se to týká toho mladšího, tak bych ho vzala i nachlazenýho - lyžovat stejně nebude, že 😀 ? A v kočárku je mu přece úplně jedno, kde leží. Mně dr. na nemoc dětí doporučuje zababušit do kočárku a být co nejvíc venku. 😉

pismenka
autor
14. led 2013

@veruska007
@ffiinnkkaa
měl takovej ošklivej kašel a dnes už teploty nemá, v noci se spotil - bez léků - a vypadá, je fit - krom toho kašle a ustupující rýmy

veruska007
14. led 2013

@pismenka No, vidíš. Do soboty bude ok.

medvide1
14. led 2013

@pismenka na kašel je dobré udělat cibuly s medem a davat tu šťávičku z toho...a nebo jitrocelý sirup..ale jinak k otázce..asi bych jela ale napřed at dr ho poslechne..

terezale
14. led 2013

Pokud bude jenom nachlazený, rýma a kašel, tak určitě ano. Zdravější, vlhčí vzduch mu určitě udělá dobře. Mě případá, že celá rodina se na horách vždycky dáme dohromady...

pismenka
autor
14. led 2013

@medvide1 a není na to malej??

medvide1
14. led 2013

@pismenka neni nic mu to neuděla...uvisiš sama pokud by trpěl na prdiky tak asi ne ale takto je to je cibule a lžíce medu to neni tak hrozné a na odhleněni je to moc dobré

pismenka
autor
15. led 2013

@medvide1 a kolik té cubile? necháš to nějak odležet? a jednou denně?

dana3262
15. led 2013

@pismenka určitě jeďte! Vzduch mu prospěje, stejne budete mít klidnej režim s mimi a doktoři jsou kdyztak všude. K doktorce bych nesla, bala bych se, ze neco chytime, ale to te nechci nabádat.

pismenka
autor
15. led 2013

@dana3262 zase se mu ten kašel zhoršil a to nebyl přes týden venku ☹ No i když já jsem dospělá a oproti včerejšku mám taky větší rýmu ☹

petule246
15. led 2013

@pismenka - ahoj, taky jsem pro konzultaci s dr., ale jinak já jsem spíš ten typ, který nemocný (i jen s rýmou) dítě nikam netahá. Člověk neví, jak se malej cítí, jak moc mu je blbě a líp se marodí doma než v cizím prostředí.

medvide1
15. led 2013

@pismenka vemeš jednu cibuli daš ji třeba do sklenice od okurek a daš k tomu jednu lžíci medu...zavřeš a daš do lednice ono to pustí štávu a tu davaš nekolikrát denně!po lžičkách nebo jak jsou od nurofenu sirupu takove ty stříkačky tak jednu natahneš a malemu daš do pusy!ale vždy než budeš dávat nechat trochu v mistnosti ohřát at to nedavaš studene!

dana3262
15. led 2013

@pismenka tak samozřejmě záleží jak ten kašel vypadá.. ja davam nemoc pauzy s prochazkama 2-3 dny, ale kdyby mel nejakej tuberackej kašel nebo davivej tak je to neco jinyho.. to je tezky radit ☹ do soboty jeste cas

pismenka
autor
15. led 2013

@medvide1 jdu na to, zkusím mu to dát 😀

medvide1
15. led 2013

@pismenka ok zkus a dej vědit jestli zabira...držím pěsti!

pismenka
autor
15. led 2013

dala jsem to do lednice, jsem zvědavá. Jsem zvědavá i jak to chutná 😀 😀

dana3262
15. led 2013

@pismenka ta cibule je supr! to taky furt delame, fakt to pomaha.

pismenka
autor
15. led 2013

@dana3262
@medvide1
už jsem dětem rozdala po lžičkách a Jára od té doby nezakašlal, spí klidně, tak uvidím v noci. HOLKY DÍKY MOC!!!!!!!!!!

medvide1
15. led 2013

@pismenka je to sladoučke určo jim to davej častěji třeba i 5x denně super at to zabere!!

pismenka
autor
17. led 2013

@medvide1 kašel už skoro nemáme 😀

medvide1
17. led 2013

@pismenka super tak to jsem ráda že to pomohlo!! 😵