Máte někdo zkušenosti s operací miminka?

makaku
6. črc 2008

Maminky, mého pětiměsíčního syna Jakuba čeká za 10 dní operace hydronefrózy levé ledviny. Prožívám období strachu a nejistoty, jak vše proběhne a jak to budeme zvládat.
Máte někdo už zkušenosti s operací za sebou? Třeba i jinou, ale chtěla bych aspoň tušit co nás čeká. Jak dlouho bude pod vlivem léků otupělý a nebude mě vnímat. Jestli mám čekat, že mě k němu nějakou dobu nepustí...
Taky bych byla ráda, pokud máte někdo zkušenosti s dětskou chirurgií v Motole. Jak jsou tam vybaveni na mimina?
Děkuji za každou zprávu a zkušenost.

romankav
7. črc 2008

Makaku, zkušenost nemám, ale moc vám oběma držím palce. Ze zkušenosti maminek vím, že je hlavně důležité něco na zabavení dítěte (kopa hraček). Hlavně si nenech upírat svoje práva, nemůžou ti říct, že tě za synem nepustí. V tomhle věku bude pro dítě nejdůležitější přítomnost maminky. Ještě jednou držím palce!

makaku
autor
7. črc 2008

Děkuju. 😉

lendy1
7. črc 2008

makaku, třeba ti něco z této diskuze pomůže 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

flufla
7. črc 2008

Ahoj, zcela chápu tvé obavy, ale neboj v Motole se o vás oba postarají, 2 roky jsem tam pracovala - přímo dětská chirurgie, takže budete ležetu nás na oddělení , na JIP, ale neboj, vše bude ok, doktoři i sestřičky sou moc fajn. U prcka tě nechají hned po operaci, a pak tam s ním můžeš být od rána až do večera, hl. se neboj zeptat....Držíme palečky

nensy
8. črc 2008

ahoj držím ti palečky a ještě něco flufla já tam měla taky syna v motole na chíře a teda zrovna že bych byla spokojená to se teda říct nedá .je to tak ale bohužel 😠

flufla
8. črc 2008

nensy, to me mrzi, kor jestli to bylo u nas na oddělení 7A jip, já se vždy snažila dělat svou práci kvalitně, ale všude sou nějací zvláštní jedinci ☹

makaku
autor
10. črc 2008

Ahoj maminy, děkuju za podporu, už jsem si něco přečetla na diskuzi, co mi doporučila lendy. Strach mě neopustil, ale už aspoň tuším co nás čeká a věřím, že vše dobře dopadne.