Máte zkušenosti s dětskou neurologií?

lenkazdenek
21. únor 2008

holky máte některá zkušenost? Jdeme tam za 14 dní a slyšela jsem ta, plakat spoustu dětiček tak nevím na co se mám připravit? 😕

lenislav
8. lis 2013

ahoj, vidím, že tady už dlouho nikdo nepřispíval, ale přesto se zeptám. Byl někdo z Vás s dětma na vyšetření na neurologii kůli očím? Nás tam poslala očarka a mě to nějak není jasné.....

aktaka
12. únor 2014

@lenislav ahoj, nás to čeká na konci března, malá má jednu zorničku menší. Kvůli čemu vás tam poslala?

lenislav
13. únor 2014

ahoj, Kája začla nosit brýle, šilhá, má na jedno očičko 4,5 dioptrie a na druhé 2,5. Doktorce se zdálo, že nedotáčí oči do stran, ale na neurologii se jim zdálo ok, brýle to zdá se rychle zlepšily....

beag
28. črc 2014

@aktaka Ahoj, můžu se zeptat, jak to s vámi na neurologii dopadlo? Dcera má také jednu zorničku menší, takže nás teď také neuro čeká. A kde jste byly a byly jste spokojené? Moc děkuju... 🙂

aktaka
11. srp 2014

@beag ahoj, dopadlo to dobře, nic jí není 🙂 byli jsme v Thomayerově, ale jméno dr už si bohužel nepamatuju. Každopádně spokojenost veliká. Doktorka nás hned na začátku uklidnila, že to není zase tak ojedinělý jev, že tam každý měsíc vyšetřuje dítko s takovým nálezem a v 99 % případů bez neurologického nálezu. Udělala jí neurologické vyšetří a ještě poslala na sono mozku a všechno v pohodě.

beag
11. srp 2014

@aktaka Děkuju moc za odpověď i za uklidnění. Nás čeká neuro tento týden, tak doufám, že to také bude všechno v pořádku... Tak ať se vám daří! 🙂