Molusky. Jak na ně?

janeses
21. čer 2010

Ahoj holky, mám třiletou dcerku a už si nevím rady s moluskama, co jí trápí. Před 14 dny jsme se vrátily z nemocnice, kde jí to pod narkozou odstaňovali, měla jich přes 70 kusů. Bojujeme s tím, už přes rok. Asi 3x jí to škrábala kožní, ale to jich měla max. do desetí kusů. Kravál neskutečný, tak jak se jí po třetím seškrábnutí zase objevily, řekla jsem, že už jí trápit nenechám a zkoušeli jsme jiné metody. Homeopatika, leký na posilení imunity (malá, až na ty molusky vůbec nemarodí), zásyp, infectodell, molusan, propolis, čistíčí čaje, lichořeřišnici, no prostě opravdu spoutu metod a nic, nakonec stejně zkončila v nemocnici pod narkozou. Modlila jsem se, ať už se to nevrátí, ale dneska jsem objevila další 3 nové molusky. Myslela jsem, že mě trefí šlak. ☹ Tento týden s ní letím zase na kožní, ať jí to zase sundají, protože mám strach, že se to zase rozjdede. Jsem už opravdu zoufalá, nemáte někdo nějakou radu, jak na to, ať se to už nešíří???Díky moc 😵

pajulax
28. led 2017

@brambora20 jj, klidně počkám 🙂 Novikov jsme taky dávali 🙂 zkuste každému zabírá něco jiného.

saronka
31. led 2017

@brambora20 no náš Dan je hysterka u všeho.. nic nedělám a už vříská ale fakt to nebolí max štípne.. první se objevili v červnu.. nechtěla jsem to nechat sundavat na kožním na to bych fakt neměla.. teď jsem nasadila laktobakterie na posílení imunity

misi.21
5. únor 2017

Tak jsme vyzkouseli Sudocream a teda u nas zabral snad okamzite. Komu nic nepomaha,zkuste. U nas vysledek po 2 dnech.

drozdicka
6. únor 2017

@misi.21 Jen to složení toho sudocremu ☹ prostě mi nesedí, je fajn, že zabírá, já ho zkusila také a nic. Asi i jak komu. Jedeme už od července na homeopatické léčbě a konečně se to hýbe. Spoustu vnějších mazání neřeší vlastně tu příčinu. Držím palce, až se další neobjeví 😉

misiri
6. únor 2017

@drozdicka muzu se zeptat jake homeo presne mate? Dekuji

drozdicka
6. únor 2017

@misiri dcerka má nyní troje, bere Cinnabaris 9ch, mezereum 9ch, thuyu 15ch a luesinum. Bere dvoje denně 6 dní v týdnu po 3 granulkách od každého, bere cinnabaris a mezereum, a v neděli bere thuyu a další neděli luesinum. Plus k tomu corpet na imunitu.

saronka
6. únor 2017

@drozdicka jak berete ten corpret na imunitu..pottebuji i pro dceru..ta bojuje s bradavici

drozdicka
7. únor 2017

Holky, neměl byste někdo zájem o Molusk (exp. 06/2018), použítý jen asi 4x. V originální krabičce. Stál 342 Kč, pošlu za 100 Kč i s poštou. Nemusíte se bát, je opravdu v pořádku, uchovávaný, jak má. Nám bohužel nějak nezabral a zbytečně nám doma leží. Třeba by někomu pomohl v boji s těmi mrchami :-/

verasvobod
9. únor 2017

@misiri moc děkuji. Syn jich má asi 5 na zádech. Jsou úplně malinké. Zmizí a zase se objeví. I tak je to u mě, u sebe je vidím po delší době hledání,takže jsou fakt milimetrové, ale i tak z toho mám strach. Musím zkusit také asi homeopatie. A možná nějaké bylinky. Na vyskrabnuti určitě nepůjdu.

verasvobod
9. únor 2017

@mantaray já i syn je máme malinké, tak milimetrové. Oba tak do 5ks.

drozdicka
9. únor 2017

@saronka Dcerka bere jednu tabletu denně, jsou jí čersvě 4 roky. Bere jej od toho července loňského roku.

petinka29
15. únor 2017

@drozdicka pomáhají ty tabletky? už nemá žádné molusky?

drozdicka
15. únor 2017

@petinka29 má je pořád, ale díky nim se konečně hojí, po téměř 6 měsících užívání, během té doby se 3x menili, jinak kombinovali. Bohužel špatně reaguje, hrozně dlouho to trvá a když už se zahojí, zůstávají jizvy :(

misiri
15. únor 2017

Prosim,za jak dlouho po mazani molusanem jste zacaly pozorovat zmeny? Dekuji

verunnies
15. únor 2017

Tak dceři Molusan vůbec nepomohl, na rady ostatních maminek jsem jí začala dávat Imunoglukan a molusky se za pár dni samy ztratily a od té doby máme konečně pokoj...

misiri
14. bře 2017

Ahoj holky,tak moje zoufalstvi a zakaz chodit do skolky mne donutil zaridit si celkovou narkozu te moji kocicky a v utery jde na druhe sekrabnuti ale tentokrat uz u toho bude spinkat,tak smlnad z toho nebude mit takove trauma jako z predchoziho sekrabavani,ktere bylo desive a pri vedomi. Jen bych chtela podotknout ze kdyby nas netlacil cas (reditelka nam zakazala chodit do MS dokud se tech svi*i malejch nezbavime) tak jsme mozna dosli i k samovyleceni. Treba nekomu moje rada pomuze..
Bojujeme s moluskama dva roky a vyslzkousela jsem vse! Propichovani,betadyn,molusan,homeo... nic co by nam nejak extra pomohlo,sem tam se stratila jedna,dve,pet.. z celkoveho poctu v loni cca 60ks jsme po sekrabnuti a uzivani homeo skoncily na cca 25ks (dneska) ovsem je tomu mesic co jsem koupila tu nejlepsi hlivu na trhu (rozumneno-s nejvetsim obsahem hlivy) jsou to primo tabletky pro deti ktere se cucaj,jsou vyborne! Opravdu maji chut jahod a lesniho ovoce a holka se po nim muze ,,utlouct,, ;) davkovani je sice pro deti do 6ti let 1tb denne ale ja zahajila raziji i pod hrozbou prujmu a nasadila jsme 2tb denne a on se zacal dit zazrak!!! Holky,ja po dvou letech vidim jak ji jedna moluska po druhe mizi!! Nejdrive trochu zduri a zcervena,je i dost citliva az mozna bolestiva ale asi po tydnu uschne a sama upadne!! Kdybych nemusela holku stahnout ze skolky a jak rikam,netlacit mne cas,protoze musim chodit do prace :( a neschopenku mi na tohle nikdo neda,tak v hlive pokracujeme dal a verim ze bychom po dvou letech nad tim otravnym svinstvem vyhraly! Pisu to proto,ze NADEJE,UMIRA POSLEDNI a treba zrovna vam Hliva Jack s rakytnikem pomuze. Je to primo hliva pro deti,je to bila krabicka a je na ni namalovany pirat Jack,ted i bezela reklama ze se da tato hliva poridit v lekarne i s foukacima fixama ;)
Prosim,at dopadnem v utery jakkoliv,myslete na nas! Mam hrozny strach z te narkozy :(

mantaray
15. bře 2017

@misiri držíme palec! Budete v hlive pokračovat i po zákroku?

misiri
15. bře 2017

@mantaray ano,urcite min treba jeste 3mes.

saronka
17. bře 2017

holky..jsme 3m bez molusek.. mám radost..

petinka29
21. bře 2017

@misiri jejda tak dlouho bojujete?my bojujeme cca rok a male tak cca 5 max.10 molusku.bereme uz take samy sirupky.zed beru imunoglukan a nepomohl.nyni jsem koupila hlivu ustricnou s rakytnikem.dekuji za radu.doufam,ze zabere.drzim palecky,at uz ty poturky zmizi navzdy....😉

saronka
21. bře 2017

@petinka29 víc jak půl roku..spíše 3/4

seb
21. bře 2017

syn měl jen pár pupínků, natírala jsem tee tree oilem, jedl homeopatika z lékárny nějaký čtvero druhů a k tomu hlívu ústřičnou sirupek myslím měl a zmizelo mu to asi za měsíc max dva, už si to přesně nepamatuju, jo a nekoupala sem

veralabska
25. dub 2017

Školka nemá právo vás nepustit do školky, taky jsem to řešila, koukněte na www.hygpraha.cz/dokumenty/opatreni-pri-vyskytu-...

veralabska
25. dub 2017

My řešíme moluska zatím přes měsíc, ale jsem z toho úplně hotová, po prvním seskrabnuti asi 20ti v podpaží, kdy jsem na Danečkovi 6let, musela ležet a doktorka mu to za živa vykrajovala, krve jak z vola, brečel celou dobu a já taky a pak i celou cestu domů, jizvy má jako prase, ale hlavně trauma máme oba a do týdne se mu jich po těle vysypalo přes 60, hledala jsem dostupné jiné možnosti a šly jsme minulý týden na narkozu, před zákrokem jsem skoro nepsala jak jsem se bála, ale teď bych to doporučovala každému kdo jich má tolik, zákrok trval cca 10 minut i s oblečením prcka a bylo to šetrné, nic ho nebolelo, pětkrát se nadýchl a spal a když nás za těch deset minut zavolali už se budil. Sám říkal že klidně se k tétám půjde zase vyspinkat 🙂. Stále dorůstají a furt odstraňujeme, napřed jsme chodili tam jako jsme byli narkoze, dvakrát za týden ráno, ale teď už to zvládáme doma, koupila jsem desinfekci, betadine, exkochleacni lžičku a zelenku a hlavně mast emla, kterou pupinek namažeme, zalepim ctvereckem ze sáčku a náplastí na dvě hodiny, místo se úplně úmrtí, mokuska zmekne a vystoupí a je to vteřina, nic ho nebolí a já jsem v klidu, že je čistý a jak jsou malinkatý ty co dávám pryč, tak ani nejsou jizvy, dávám imunoglukan, vitaminy se zinkem na regeneraci pokožky, homeopatika třikrát denně a po koupání mažu cele Tělíčko exomega mlékem, snad to brzo zkončí.

drozdicka
26. dub 2017

@veralabska tedy, taky pěkný boj :( Hlavně, že už je to na dobré cestě 🙂

misiri
27. dub 2017

My 9.3 po dvou letech sekrabovani mame zasebou narkozu a vypada to nadejne!! Sice se hned po tydnu objevily asi dve nove ale hned zase zmizely a ted uz mame skoro dva mesice klid! Tak jeste mesic a muzu se zacit radovat,ze mame vyhrano!
Holky,i vam vsem co stale bojujete,preju hodne sil!

saronka
27. dub 2017

@misiri já sice na strhávání nebyla se synem, ale nasaď laktobakterie na posílení imunity

alemari
27. dub 2017

http://www.auranet.cz/homeopatie/
Bez jediné jizvy a bolesti.

alemari
27. dub 2017

Teď pročítam, vy to těm dětem nechalváte seškrabovat? A co ty kořeny, vždyť to se po krevním řečišti rozmnoží, ne?

drozdicka
28. dub 2017

@alemari přesně tohle je důvod, proč bych tohle nikdy nepodstoupila, navíc jim nahrává dlouhá inkubační doba. Odrazuje mě i bolest a stres pro dítě. Neřeší to tu příčinu a primárně souvisí se slabší imunitou. S dcerkou to řešíme už pomalu rok. Bylo potřeba více času, ale už je má pryč a už jen řešíme zanechané jizvičky :( Podstoupila homeopatickou léčbu a zatím do června ještě ji brát budeš pak uvidíme.