• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Molusky. Jak na ně?

21. března 2017 
Oprava:
Budu ráda, pokud zkusíte to co my, :slight_smile: když mi napíšete zda vám to zabralo :slight_smile: . Víc a víc začínám podléhat homeopatikům, protože mi/nám zabírají. Držím vám i dětem pěstičky a hodně trpělivosti emoticon
7. lis 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkahelca Včera jsem zde psala co nam pomohlo, Jukněte na to
10. lis 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den moc dekuji,uz je nemame,co slo jsme vystipali a byl klid.)))
11. lis 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkahelca můžu se zeptat, taky máme molusky, napíchla jsem je a namazala betadinem, už je to více jak týden a molusky usíchají (aspoň se mi zdá) za jak dlouho tak asi zmizí úplně, že se odloupnou, děkuji
14. lis 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hesis a můžu se zeptat za jak dlouho po napíchnutí se moluska ztratila? je to více jak týden, co jsem je napíchla, zarudly se a usychají, tak se chci zeptat, za jakou dobu upadnou, děkuji
14. lis 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkahelca oprava: usychají :slight_smile:
14. lis 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nam nesly vyndat jak ji z toho sla krev tak jsme ji to potrela kyslicnikem zaschlo to a bylo to,uz nevim jak to dlouho trvalo
14. lis 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už si nepamatuji přesně, ale tak ten týden se postupně zasychaly. Dcerka jich tenkrát měla moc, takže jsem ji kontrolovala každý den a napichovala ty nové. Ale zbavily jsme se jich a od té doby se už neobjevily.
14. lis 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý den , muzu se zeptat , mé dceři je 14 a ma dvě molusky , zvetsuji se , ale nerozsiruji , myslite , ze jsou to moulusky nebo jen bradavice? (nachazi se na levem bou ousek nad sebou)
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. pro 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den všem maminkám. Chtěla jsem se s vámi podělit o úspěšný boj s moluskami. Pevně věřím, že následující řádky alespoň některému z vašich dítek pomohou. Cca před rokem se mé dceři objevily 3 molusky v oblasti zadečku. Upozořnuji, že jsme nenavštěvovaly veřejné koupání, ale mám podezření na infikování z nočníků buď na hudebce nebo tancování. Naše paní doktorka řekla, (nedám na ni dopustit), buďte v klidu, pobyt u moře to spraví. Když ne, budeme řešit. Nespravil. V říjnu se naší dvouleté Emince rozšířily molusky do oblastí genitálií a vnitřní strany stehen (cca 20). Velké, bílé. Bála jsem se přenosu i na našeho nyní 9 měsíčního Adíka. Z mého pohledu návštěva kožního lékaře a následné pro mne i malou drastické fyzické odstraňování nepřipadalo v úvahu. Paní doktorka souhlasila. Poradila prostudovat internet atd. Nasadila jsem po poradě s naší milou paní lékárnicí homeopatika Dulcamaru 15 ch (5 kuliček denně), Thuyu 15 ch (5 kuliček denně), Multi sanostol, Imunoglukan sirup, vše jedna lžíce denně. A to nejdůležitější! Objednala jsem v e-shopu Karla Hádka přípravek Molusan (můžete sehnat někdy i v Apatykách). Potírala vždy na noc. Ráno jen když nemáme aktivity ve městě. Hodně vám pak dítko česněkově "voní". A zadařilo se! Cca po "až" 10 dnech začalo mokvání, pak vysychání, odlupování, zmenšování, celý proces je na dlouho. Trvalo 3 měsíce. Vydržte! Ale výsledek bomba. Teď máme již "jen" poslední milimetrovou plochou bradavičku i "matku" molusku (taková největší potvůrka s ďůlkem) je pryč. Ta jde jako poslední. A s díky poděkování mému muži. Ten mne, nefandu Facebooku, veřejných diskusí a serverů přesvědčil, abych se s vámi podělila o tento úspěšný boj. Držím vám všem palce. Adéla
6. led 2015 ve 02:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Máte prosím někdo zkušenost s odstraněním molusek v oblasti očí a očních víček u 2,5letého dítěte?? já mám zkušenost s moluskami jen na těle, ale né v této oblasti..
9. led 2015 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky prosím ,....................... taky nás trápí molusky-zatím máme 6 :frowning2: dr nám řekla propichovat, dezinfikovat, zalepit!!! musím je každý den propichovat? děkuji
17. bře 2015 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka25 taky s tím teď bojujeme :unamused: dcera jich má na sobě 7. Byla jsem s tím u dr.říkala že na kožní nás posílat nemá cenu, že se to vrací zpátky po nějaké době. O propichování teda nic neříkala. Napsala nám nějakou kyselinu na vypalování, jmenuje se to Acetocaustin,že s tím má dobré zkušenosti. Potíráme jednou týdně, molusky se tím jako nafouknou a pak uschnou. Dcera si teda akorát stěžuje že po potření jí to hodně štípe. Ale zdá se že to zabírá :slight_smile:
17. bře 2015 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonik a jak je stará dcera? malá má 3 to by asi nevydržela to štípání :frowning2: naše dr mluvila,že nejúčinnější je to propichování-propichujem od pátku....... :frowning2:
17. bře 2015 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka25 tak naší už je 9 let, tak to by vaše malá asi opravdu nevydržela :unamused: protože před každým potíráním dělá scény, že už to nechce mazat že to moc štípe :unamused:
17. bře 2015 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám na kožní doporučila AMP Junior care, je to vlastně sirup s echinaceou. Stojí kolem 300Kč. A světe div se za 14dní bylo po nich. Ale napíšu náš průběh. Byli jsme celkem 3x v bazénu v září poté v listopadu jsem začala pozorovat pupínek u podpaží a začali se tvořit další. Když jich bylo 8 jeli jsme na kožní a tam je dr strhla a naučila mě to. Ovšem do týdne se objevili další a malej už po koupání hned brečel,věděl že se na něj zase vrhnu. A to jsem nezvládala. Jeli jsme znovu za dr a znovu je seškrábla a doporučila tento sirup. Je sice až od 3 let,ale tak jsem dávali polovinu ( malý má necelé 2roky). Má se používat měsíc vyšší dávka a pak jen poloviční do vymizení příznaků. Je to i na imunitu a malej i díky tomu překonal to chřipkové období bez nemoci.
29. bře 2015 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janagemini A mohu se zeptat, zda je sirup běžně ke koupi?
Už jsem ho našla ... :wink:
30. bře 2015 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho kupovala u nás v nemocniční lékárně a tam ho mají i běžně k dostání. Jinde jsem to nezkoušela. Ale myslím že by se dal sehnat i v jiných lékárnách i třeba na objednání.
31. bře 2015 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Nám po roce a půl trápení pomohl propolis. Dostala jsem trošku od včelaře, na 14 dní jsem ho naložila do vodky, dala na topení a každý den trochu protřepala. Dcerce jsem pak vatičkou s tinkturou molusky potírala. Už nevím, jestli trvalo cca týden, nebo o pár dnů více, ale najednou začaly molusky růst, prskat a praskat....bylo to jako by zuřily :slight_smile:. Pak se všechno zhojilo a od té doby máme klid. Předtím jsme vyzkoušely všechno možné, od kožní doktorky přes bylinky a netradiční metody....Snad propolis zabere i u ostatních:slight_smile:.
11. kvě 2015 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ImunoglukanP4H.Vyzkousejte.
25. srp 2015 ve 21:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, také bujejeme s moluskama. Dcerka je má v podpaždí, má jich dost (asi 20), ale jsou strašně malinkaté, takže nám doktorka natírání InfectoDellem nedoporučila, aby jí to neponičilo kůži. Taktéž nám byl doporučen AMPcare a už ho týden užíváme a potíráme Betadine. Zatím nepozoruji žádné veliké změny. Ty větší molusky jí doktorka vyškrábla, tak tam teď má stroupky a spoustu těch miniaturních. Jsem z toho docela vylekaná a doufám, že zvýšení iminity zabere. Určitě dám časem vědět, jak jsme na tom.
17. zář 2015 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás AMPcare sirup nezabral. :frowning2: Nakoupila jsem zásobu a bez účinku. Dcera musela pod narkózu, kde ji seškrábli asi 80 molusek po celém těle. Momentálně má další 3 ... sama jsem zkoušela vyštípnout, ale asi špatně ... molusko tam má zas. :frowning2:
18. zář 2015 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky prosím jak řešíte hygienu při moluškách. Dcera má za chvilku tři roky (má 6 malých pupínků a dnes jsme začali s nimi bojovat - homeo a mám objednaný molusan, večer zkusím dva větší pupínky propíchnout spolu s betadinem). Ale jak řešíte hygienu? Mám doma ještě 5ti měsíčního prcka. Co praní oblečení atd.? Moc děkuju!
20. led 2016 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci podat hlášení našeho boje s moluskama, kterýma dcerka trpí už přes půl roku. Vyjmenuji, co všechno jsme zkoušely
1. Vyškrabání - neúspěšné, naoupak, poté se jiz udělalo z původních 15 asi 60
2. AMP care, Imunoglukan - neúspěšné
3. houmeopatika - neúspěšné
4. Infectodell - neúspěšné, i po 14 dnech ťupkání žádné zarudnutí
5. Betadine, TeaTree oil, Molusan - neúspěch (vše používání minimálně 3 týdny v kuse, aby byl pozorovatelný nějaký účinek a nic...)
Tak a teď, co udělalo změnu:
6. tužebník jílmový do koupele - tvorba nových se zastavila, ale nemizely
7. propolisové mýdlo a tinktura od firmy PLEVA - tak na tyhle dvě věci nedám doustit. Už po týdnu mazání tinkturou se začala jedna moluska po druhé pomalu podebírat a do týdne zmizela úplně. Teď už jich dcera má jen 6 a z toho 3 zanícené, tak doufám, že se jich brzo zbavíme už úplně!!!
8. společně s propolisem jsem změnila i přípravek na podporu imunity na IMUNÍCI (hlíva ústřičná se šípky)
Tak moje poznatky někomu také pomůžou.
19. únor 2016 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vewa59 Prosím,můžete sem dát odkaz na tu tinkturu?
19. únor 2016 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
poradím uplně presne... my jsme maliho trapily byli jsme vyřezávat :( pak mu zase vyskočily a bylo to k ničemu... zničily jsme je konečně (a uplně vymýtily) díky tomuto'!!! doporučuji!!

http://detska-kosmetika.heureka.cz/hadek-molusan-sp-na-molusky-50-ml/
19. únor 2016 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelaema aha už čtu že taky si na to přišla :D tak nic no :D ale opravdu to zabira...
19. únor 2016 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na ten prpolus opatrně. Taky s ním vyrazili do boje s moluskami a synovi se z toho udělal exém. Taky už máme za sebou všechno možné, seškrabování, betadina, molusan, propolis, imunoglukan. A začínám věřit, že jediný lék je čas, než si tělo vytvoří protilátky, což prý trvá asi rok. Posledních pár týdnů dávám jen Imunoglukan a molusky pomaličku mizí a netvoří se nové. První jsem synovi objevila asi v květnu
19. únor 2016 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek