Molusky. Jak na ně?

janeses
21. čer 2010

Ahoj holky, mám třiletou dcerku a už si nevím rady s moluskama, co jí trápí. Před 14 dny jsme se vrátily z nemocnice, kde jí to pod narkozou odstaňovali, měla jich přes 70 kusů. Bojujeme s tím, už přes rok. Asi 3x jí to škrábala kožní, ale to jich měla max. do desetí kusů. Kravál neskutečný, tak jak se jí po třetím seškrábnutí zase objevily, řekla jsem, že už jí trápit nenechám a zkoušeli jsme jiné metody. Homeopatika, leký na posilení imunity (malá, až na ty molusky vůbec nemarodí), zásyp, infectodell, molusan, propolis, čistíčí čaje, lichořeřišnici, no prostě opravdu spoutu metod a nic, nakonec stejně zkončila v nemocnici pod narkozou. Modlila jsem se, ať už se to nevrátí, ale dneska jsem objevila další 3 nové molusky. Myslela jsem, že mě trefí šlak. ☹ Tento týden s ní letím zase na kožní, ať jí to zase sundají, protože mám strach, že se to zase rozjdede. Jsem už opravdu zoufalá, nemáte někdo nějakou radu, jak na to, ať se to už nešíří???Díky moc 😵

nikola100
8. říj 2016

@vendulka dobry den, take jsem to koupila a syn mi u toho knoural a jlepal se 2.5 roku tak jsem.si to trosku mazla na ruku a ono to docela stipe. S moluskama bojujeme uz rok. A furt se rozsiruji uz ani enstiham leptat. Ale zitra bezim do lekarny a koupim hlivu ustrickou a nake homeopatika a koupat v rapiku tak uvidime jestli to pomuze. Slysela jsem na toto spoustu kladnych recenzi.

nikola100
8. říj 2016

@vendulka dobry den, take jsem to koupila a syn mi u toho knoural a jlepal se 2.5 roku tak jsem.si to trosku mazla na ruku a ono to docela stipe. S moluskama bojujeme uz rok. A furt se rozsiruji uz ani enstiham leptat. Ale zitra bezim do lekarny a koupim hlivu ustrickou a nake homeopatika a koupat v rapiku tak uvidime jestli to pomuze. Slysela jsem na toto spoustu kladnych recenzi.
@vendulka
@ketka1503

vendulka
9. říj 2016

@nikola100 tak dejte vedet jaka homeopatika jste koupila,dekuji 🙂

ketka1503
9. říj 2016

@nikola100 me přišlo ze ty homeopatika moc ne pomáhali... nejvíc pomohl pobyt u moře (byli jsme na 14 dni) a pak to co zbylo (asi 3) mazat tim Infectodellem.

verasvobod
4. led 2017

Holky nalej má moludky asi 2mesicich, doktorka na to nic, že to necháme, sama jsem zakročila, některé zmizely ale zase se asi tři objevily, na zádech. Ale co je horší, že se teď udělaly mě a to na genitáliích. Zatím je mám úplně malinké pomalu přehlédnutelné, ale co s tím...?? Je opravdu možné, že je mám od syna?

misiri
4. led 2017

@verasvobod je to dost mozne ze je mate od syna.. - spolecne koupani ve vane,pouzivani stejneho rucniku atd nebo taky pripadne stejna lokalita nakazy-bazen. Molusky maji inkubacni dobu 3mes. I pri lecbe nema clovek vyhrano nad tema sv*nema dokud neni prcek cisty po dobu trech mesicu od vyleceni posledni molusky. Ja zkousela na malou leccos a rok lecby bezuspesny - i seskrabnuti ktere sem rekla ze nikdy nepodstoupim tak bohuzel zoufalost me dovedla k tomuto bezvysledkovemu zakroku. Ted pouzivame uz asi cca 3mes v kuse!!! Kazdy den !!! Homeopatika a vypada to,ze se blyska na lepsi casy. Kazdy den 5kulicek Dulcamara + 5kulicek Echinacea a 1x za 3dny 10kulicek thuya. Plus zadne koupani ve vane a kdyz uz neni zbyti tak ale pridavam do koupele konopny olej a na myti pouzivam pouze rakytnikovy olej,to kvuli tomu aby se kuze zregenerovala a nevysusovala. Za ty 3mes vysledky asi takove ze 70molusek cca 25 a ty se nas nechtej pustit. Obcas se nekde objevi nova ale hned se ztrati ale ty posledni jsou velke a odolne ale verim ze nad nimi vyhrajem! Preji pevne nervy pokud to bude stejne jako u nas,beh na dlouhou trat.

mantaray
5. led 2017

@verasvobod určitě je máte od syna a dospělým se dělají právě tam. Myslím že je může čekat i partner. My nasadili propolis, velké a uzrálé jsme seskrabli nehtem obalenym v betadine pak opět vrstvu betadine. A hlavně jsme posilování imunitu

drozdicka
5. led 2017

Musím se též podělit, bojujeme více jak rok a konečně po půli roce dochází u dcerky ke zvratu. Molusky začaly odcházet, sice dost pomalu, ale ty největší odumírají. Ještě nám boj nekončí. Chodíme k homeopatičce, píše nám přesnou léčbu, bere dvoje homeopatika denně (cinnabaris a mezzereum) a 1x za 14 dní thuyu nebo líčením nebo jak se to píše . Do toho denně corpet na posílení imunity a zároveň je antivirový. Musím uznat, že je dcerka i minimálně letos nemocná. Už jsem z toho byla špatná, dennodenně hlídat, vše důkladně a správně užívat. Zjistili jsme navíc, že dcerka má špatnou funkci hojení na kůži, takže jí zůstávají po nich ďolíčky, takže ještě mažeme ty zhojené, aby se i jizvy začaly ztrácet. Bojíme se toho, že jí zůstanou :( pozitivní ale je, že se konečně něco děje a doufám, věřím v konec, snad za pár měsíců.

lamarika
5. led 2017

Holky já vyzkoušela u syna lecos. Válčili jsme s těma mrchama rok. Zabral mu obyčejný sudocrem. Pak je měla i dcera a též jsme se jich díky sudocremu zbavili.

misiri
5. led 2017

@lamarika sudokrem? Proste ste jen denne mazali?

lamarika
6. led 2017

@misiri 2-3x za den namazali a bylo. Prvně jako by vyrostly a pak uschly a umřely

misiri
6. led 2017

@lamarika dobra,vyzkousime 🙂 ted mame nestovice tak budem mazat spolecne s nima :D

brambora20
24. led 2017

Ahoj spolubojovnice. Ctyrletemu synovi jsem nasla prvni dve molusky asi pred mesicem. Vubec jsem netusila, co to je. Dalsi den dve navic a hlavne s hnisavou cepickou, tak jsem googlila a nsla, ze by se mohlo jednat o Molusky. Doktorka riksla, ze zrejme chytl v saune nebio na bazene. Doporucila potirat Imazolem do vysuseni a na imunitu hlivu ustricnou.
Ovsem ma jich vic a vic, nektere samy praskly a zustsly jizvy. Doted mel jen na hrudniku, dnes nove v kolenni jamce. Cetla jsrm pozitivni ohlasy na olej z cesneku. Nemate zkusenosti? Jinak co ctu, kazdemu zabralo neco jineho.

mantaray
25. led 2017

@brambora20 je to tak. My patříme mezi ty kterym česnek nepomohl. Jediný čeho jsme dosáhli byla vyrážka a smrad. Měsíc je podle mě hrozne malinko. Hlavně aby se syn nekoupal, jen sprcha a nejlip mýt antibakteriálním mýdlem. Já používala z propolisu. Jinak posilovat imunitu a přijít na to co na ty Vaše potvory zabírá. My jsme propichovali jehlou s betadine a pak hodně mazání betadine a propolisem.

pajulax
25. led 2017

nám pomohlo propíchnutí a vymáčknutí u doktorky napřed umrtvila mastičkou a dáváme Hlívu ústřičnou. A už máme 4 měsíce pokoj.
Předtím jsme zkusili od Hádka - Molusan - dávali jsme víc jak měsíc a žádná změna, ještě se další udělaly a všechno páchlo a jak jsem to zalepovala tak měla boláky od náplastí. Pak jsme natírali sudocreamem, to se jich pár ztratilo ale taky nic moc.

drozdicka
26. led 2017

My už se s nimi léčíme pomalu trictvrte roku přes homeopatičku. Běžně dostupné věci nepomáhají, neřešili příčinu, proč se pořád dělají. Přestože do bazénu nechodíme, jen se sprchuje doma. Souvisí s imunitou, kterou má dcerka slabší, spouštěčem k neleceni je i stres, velká změna doma. Je úžasné, že někomu se po obyčejném sudocremu ztratí. Kéž bychom patřili mrzí i vás. Dcerce navíc zhojené molusky zanechávají jizvy, takže když už se konečně začali po půl roce na homeopatikách zhojovat, řešíme, jak na jizvy :(

pajulax
26. led 2017

homeopatika jsme taky měli asi 4 měsíce pár jich zmizlo ale zase se začaly dělat. A to jsme taky do bazénu nechodili, tak snad se už neobjeví.

misi.21
26. led 2017

Ahoj. Dcera 5 a pul je ma od leta. Mela par pupinku,obcaS se zmensily,obcas jakoby nalily a to pry molusky nedelaji,tak dr rekl,ze to nejsou. Na podzim uz sel manzel s malou na kozni a dr je potvrdila. Od te doby vymackavama a skrabeme. Je to hrozny. Vzdy pred a po mazu desinfekci a pak vsechny zinkovou masti. Ma spoustu jizvicek,ty pry casem zblednou,ale delaji se nove. Mela jich snad 50 na stehynkach. Ted uz jich delame denne max 5. Vetsinu jich delame vicekrat,proze zhnisaji... Je to desny,hrozne breci,kolikrat na ni musim lehnout a rychle je vyskrabat. Mizi to. Jenze ted se ji udelaly pod koleny velke fleky pupenu a mam strach,ze to je zase ono,takze zase na kozni. Jsem zvedava,co nam rekne.

kenza222
26. led 2017

Maminky , nechcete některá Molusan od Hádka? Koupila jsem dva a druhý už nespotrebujeme. Molusky zmizely po půlce prvního balení. Nechám za 100Kč. Kdyžtak napište . Lada

pajulax
26. led 2017

Taky klidně prodám, jen už je načatý ale je tam víc jak 3/4 🙂 kdyby chtěl někdo zkusit.👽

kenza222
26. led 2017

@kenza222 nenačatý

misiri
26. led 2017

@kenza222 muzu koupit? Uz jsem opravdu zoufala.. beru cokoliv.

brambora20
27. led 2017

@pajulax tak ja bych vzala

kenza222
27. led 2017

@misiri Jasné ,nejste z Prahy? Mohla bych předat osobně.

saronka
27. led 2017

zkoušeli jsme vše.. největší úspěch - Betadine..sterilní jehla.. máme už jen dvě.. nemnoží se.. ale byl to boj

drozdicka
27. led 2017

Holky, když byste někdo chtěl, mám též moluskám, málo odebrano a i otevřený molusky. Kdyby někdo chtěl, prodám za málo. Budu ráda, když někomu pomůže, nám je to k ničemu.

drozdicka
27. led 2017

@drozdicka myslím molusan od Hádka a molusk (takový jakoby lak na molusky).

pajulax
27. led 2017

@brambora20 mám ten 50 ml, na netu stojí 222 kč, je z něho jen trošičku vypotřebováno, takže skoro plný, dala bych Vám ho za 120 kč i s poštou. Trvanlivost je 6/2017

brambora20
28. led 2017

@pajulax prosim muzeme pockat cca tyden?
Mamka mi donesla z prace Novikov a mam dojem, ze to zabira....

brambora20
28. led 2017

@saronka je pravda, ze nam nektere samy praskly a vysusily a zmizely-jen jizva zustala.
Ale ja si to pichani nedokazu predstavit. Oteckovavamho jen sulkou na cisteni usi a vyvadi jak hysterka.