Může malej 2 týdny po neštovicích na slunce?

lukynek
27. kvě 2008

Ahoj holky, můžete mi některá poradit, jestli se může dva týdny po neštovicích s malým (10.měsíců) na sluníčko? Nebo raději hledat venku stín? Anebo nechodit ven??? Poraďte!!!!! Prosím!!!!!

lukynek
autor
27. kvě 2008

....a ještě máme na tělíčku dost stroupků !!! 😖 😖 😖

majaaita
27. kvě 2008

Lukynku, ven můžete, ale na sluníčko bych nechodila. Určitě ne, dokud nezmizí stroupky, sluníčko je opravdu ostrý. Ale je to můj laický názor, doporučuju zavolat doktorce, případně hledat info např. na www.vakciny.net

ria80
27. kvě 2008

No já bych rozhodně na sluníčko nechodila!A i když nebudou stroupky tak taky ne nebo namazat tím nejvšším faktorem.Ta kůžička je tam čerstvá a měl by pak po sobě fleky,třeba i několik let!
Já jsem měla neštovice jako dost velká,si to pamatuju,že mi doktorka řekla,že tři měsíce nesmím po neštovicích na slunce.Jsem to měla v červnu. ☹ Ale uplně se to nedá,tak jsem tenkrát mazala na obličej takovej make-up hodně,že to bylo jak maska a slunce se přes to vůbec nedostalo.
Mimču samozřejmě ne,jen jsem chtěla říct,že je potřeba opravdu hodně chránit-

jaku
27. kvě 2008

Ven rozhodně ne, dcerka je měla před 2 lety touhle dobou, koncem července jsme byli u moře-tj. 2 měsíce poté , mazali Daylongem 60, chodila pořád v tričku a stačila jen chvíle, kdy si ho sundala na koupání a kůže růžověla-spalovala se.

lukynek
autor
28. kvě 2008

Holky, díky za rady 🙂

smoulinkalucinka
23. kvě 2012

Ahoj chtěla jsem se zeptat, moje dcera 4 roky dostala neštovice a chtěli jsme jed v srpnu na dovolenou myslíte že by jsme mohli jed aniž bych jí musela držet v chládku děkuji za radu
🙂