Může mít miminko žlouté konečky prstů od žloutenky?

danca27
31. kvě 2008

Nemáte někdo zkušenost, že když vaše miminko mělo déle novorozeneckou žloutenku, jestli mělo i žlutý konečky prstů na rukou někdy až do hněda ??.... Prosím poraďte děkuji .Nám dr. řekla, že to je ,,asi,,k tý žloutence a nejspíš normální......ale koukala na to a říká hmm od srdíčka to asi nebude achjooo díky moc a MOC za případné odpovědi...

katus79
31. kvě 2008

Danca aj my to mame. ten posledny clanok na prstekoch tam kde ma nechtik ma take zlte. alebo skor to vyzera akoby opalene. No zltacku sme nemali. Ja som to nejako zatial neriesila. Moze to byt problem? 😕

zuzka99
31. kvě 2008

od srdiečka to vraj býva modré, ked zistili malému šelest mu to pozerali ale nič tam nemal

knobloska
31. kvě 2008

Naše malá to má taky a taky jsem to neřešila. Žloutenku neměla a poslechově má srdíčko v pořádku.

danca27
autor
1. čer 2008

knobi díky moc tak jo já jen víš no..bojim se o něj přecejenom už máme tu žloutenku 6 týdnů☹..... 😒

knobloska
1. čer 2008

Já jí taky pořád pozoruju a jsem ze všeho vystrašená. Dneska se tomu divil manžel, že to má. 😉

andys26
1. čer 2008

Mi to měli taky a žloutenku jsme měli snad tři měsíce, no vlastně dýl, protože v těch třech měsících měl hodnoty pořád vysoké. Ale pomalu to odeznělo a už jsme ok 😉

petulienka
1. čer 2008

Ahojte,
tak my sme mali tiez zltacku a v porodnici sme boli 11 dni, co nechcela za nic klesnut. a maly bol zlty dobre dva mesiace ak nie viac...

gabinaf
2. čer 2008

Ahoj holky,

dneska jsem na to tady náhodou narazila, náš malý má taky hnědé konce prstíků, a protože jsem jela k doktorce na očkování, tak jsem se jí rovnou zeptala. Je to prý normální, pigment a sluníčko to začíná tahat ven. Tak si nedělejte starosti. 😉

knobloska
2. čer 2008

Jééé, díky gabinaf za uklidnění.