• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může půlroční miminko chytit angínu?

11. listopadu 2011 
Asi hloupá otázka, ale někde jsem četla, že takhle malé děti, ať kojené nebo nekojené, bežný typ angíny nechytají, máte zkušenost ? Chytla jsem angínu, mám antibiotika, doma chodím s rouškou a myji si ruce snad 30x denně, ale stejně mám panickou hrůzu, že to oba chytí, dnes mají lehe zvýšenou teplotu :frowning2:
10. lis 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
nevím jak půlroční, ale nejstarší syn ji měl v 11 měsících :unamused:
10. lis 2011 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak můj prcek chytil angínu v pěti měsících :(. Takže určitě můžou.
10. lis 2011 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
může, já ji prý měla jako mimino ve 3 měsících... Ale myslím si, že od maminky má dítě dost protilátek, že spíš je pravděpodobné, že to od tebe chytne manžel a od něho pak dítě... Jinak když měl angínu syn v létě, tak jsme to od něho nechytli ani jeden.
10. lis 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
hm, muj maly mel prvne anginu asi v 7mi mesicich.... :frowning2: ale kde ji chytl je mi zahadou, my s manzelem jsme byli zdravi, do kolektivu jsme zrovna v te dobe moc nechodili... ale snasel to vazne statecne!
Jinak nekdy v jeho cca 5ti mesicich jsem mela ja obrovskou rymu a par dni mi bylo vazne mizerne a prcek nic nechytl, byl uplne v pohode! No vim, ze nachlazeni a angina jsou dve ruzne veci... ale tak se dopredu neboj! :slight_smile:
10. lis 2011 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
bohužel můžou, moje dvojčata ji měla do půl roku 2x...fuj, brali antibiotika Ospen.
11. lis 2011 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek