Nádor střev či žaludku u kojence. Jak se projevuje?

misellll
9. led 2010

Zajímlo by mne jestli někdo nevíte,jak se projevuje nador střev či žaludku u miminka?Známí kamarádka má miminko a prý mají podezření.Nevíte někdo jak se to projevuje u takto malého miminka a jak se dá zjistit jestli miminko trpí touto hroznou nemocí ☹

momin
9. led 2010

miselll ja zkusenost nemam. muzu se jen zeptat jak k tomu kamaradka dosla? ýý

naty
9. led 2010

No, řekla bych, že se na to přijít jenom vyšetřením jako u dospělých...chápu, že máš i o své dítě strach,ale řekla bych, že to je spíš výjimka, než hledat za každou kolikou hned rakovinu...člověk pak moc pozoruje a zbytečně se plaší...úplně stejně by mohlo mít nádor na mozku nebo kdekoliv jinde...je to smutný, ale u mimi se to asi hledá těžko, když se nemusí nijak projevit...

momin
9. led 2010

naty vybrali ste krasne jmeno pro chlapecka. 😎

misellll jeste se chci zeptat jesti je to ta kamaradka co ma pulrocni holcicku a maji problemy s briskem?

misellll
autor
9. led 2010

momin:přesně tak je to ona.Já jí to prostě nedokážu vysvětlit.Říkám jí,že kdyby něco takového měla,tak,že nepřibírá,podle mě zvrací má krev ve stolici atd atd. jenže ona si nedá říct a zbytečně se stresuje už je z nervma v koncích.Pořád jak malou miluje.Říkala jsem jí,že moc malou sleduje,ale ona si nedá říct.No a včera přišla s tím,že na internetu našla a bla bla bla(už si nepamatuji přesně co říkala),ale ovídá mi,že se to uplně shoduje s terezkou.Já jí na to řekla,že prdíky má každé mimi některé víc,některé míň.

momin
9. led 2010

miselllll a ona nechce jit k doktorce? Zkus ji tam nejak donutit jit,at ji to potvrdi ona ze je vsechno v poradku!

strouzek
9. led 2010

to nějak nechápu, tak za prvé to podezření je divný, může mít cokoliv jinýho a nebo taky nic a jen prostě horší zažívání ale hlavně jestli tak malou miluje a ona to fakt má tak je to jakási opičí láska když před tím bude zavírat oči, protože jen když se to začne včas léčit tak se dá mimčo zachránit. tím že bude zavírat oči tak tím případný nádor nezmizí. no každopádně si spíš myslím že kamarádce se splašili hormony takže jí zkus uklidnit a radši ať k doktorovi zajde ale určitě to bude v pořádku 😉

momin
9. led 2010

Ja uplne souhlasim se strouzkem.... ja sem mela jeden takovy mesic,co sem byla u doktorky s maly porad protoze se mi neco nezdalo. 😀 ted uz se tomu smeju ale tenkrat sem se fakt bala ze mu neco je. Jenze lekarka me vzdycky uklidnila.... Od toho tam prtece sou.....

misellll
autor
9. led 2010

No jo holky ona už u doktorky byla ale pry si tam připadala jako nějaká hysterka řekli ji že terezka přibívá na váze,že je vše ok a že některý děti mají se zažíváním problémy až do roka,ale nějak jí to neuklidnilo už mam o ní vážně strach pořád malou sleduje jestli je ok až to přehání,ale hlavně se užírá a to fakt moc ☹

strouzek
9. led 2010

misel tak ať zkusí jinýho doktora nebo ať si dupne a zažádá si o nějaký testy za vlastní prašule, jestli jí ten dr. znovu odmítne tak stejně je to doktor na prd a šla bych od něho.

misellll
autor
9. led 2010

stroužek já vím jenže ona už jednou přešla.Já jsem taky jednou už přwšla od doktora a vim,že to neni nic lehkého,takže zase v tomhle ji chápu.NO ale každopádně si myslím,že terezka má jen problémy se zažíváním

strouzek
9. led 2010

no tak ať zajde do nemocnice k odborníkovi přes střeva a žaludek přímo.když jí řeknou že musí mít žádanku od obvodního tak ať jim vysvětlí situaci. každopádně podle mě to nic nebude a bude fakt potřeba aby se mamina zklidnila a pak i to jednání z doktorama bude jiný. možná že jí ta doktorka odsekla kvůli toho že už od dveří viděla hysterickou maminu která tam té doktorce začla vykládat co vyčetla někde na netu ohledně rakoviny. dobře to znám, já když byla loni u svýho gyndaře a začla jsem mu tam házet rozumy co jsem načetla na koníkovi ohledně potratů a snažení tak se taky změnil z fajn doktora na nechutnýho chlapa který mě odpálkoval že si mám najít jinou zábavu.