Nefrologie v moravských nemocnicích a klinikách

misuge
5. bře 2008

Ahoj, potřebuji radu....mám 5měsíční holčičku a dneska jsme měly být přijaty do nemocnice na vyšetření ledvinek, které mělo proběhnout zítra v narkoze.
Jedná se o vyšetření MAG 3, .
Zavedly mne do pokoje, kde byla dětská klec a křeslo a sdělili mi , že bohužel nastala taková situace, že budu muset strávit jednu , nebo dvě noci v křesle u malé, podotýkám, že příjem byl domluven 14dní předem a poněvadž kojím, někdy v noci i co hodinu, dvě, tak musím být u malé.
Takže jsem byla docela v šoku.
Takže jsme se sebrali a jeli pryč, její stav není akutní..a docela mne štve, že hřeší na to i u jiných rodičů, kde tomu tak je......
Proto touto cestou hledám jakékoliv informace a nebo zkušenosti s nemocnicemi a nebo se soukromým dětskými klinikami, pokud něco takového je.....
😖
Podotýkám, že jsem byla v Ostravě - Porubě ve fakultní nemocnici, a i když jsem byla varována, že přístup a chování personálu tam je děsný, toto byl pro mne šok 😠
Ještě se na mne dívali jako jak necitu, že to jako pro své dítě nechci udělat a strávit u ní dvě noci v křesle.
To vyšetření je možné provést třeba i v noci , kdy tvrdě spí a bez narkozy, takže bych byla vděčná za každý tip a zkušenost, pokud některá máte a jestli to je někde možné 😉
Díky moc 😠 😠 😠

megy
5. bře 2008

ahoj misu - tak to je děs - ale mohu ti říct, že ve vítkovicích je také nefrologie a přístup je tam rozhodně jiný.

misicka455
5. bře 2008

Tak to je fakt drsný chování 😠 Praha je asi z ruky co?

tady jsem našla dobrou kliniku a mají tam i odělení nefrologie a s dobrou reputací. Tady na moravě bohužel o ničem nevím 😒

http://www.fnkv.cz/kliniky/klinika_deti_a_doros...
http://www.fnkv.cz/kliniky/klinika_deti_a_doros...

misuge
autor
5. bře 2008

Megy,,máš osobní zkušenost?
Já jsem teda rodila ve Vítkovicích a taky zkušenost nic moc, teda na porodním sále o.k., ale potom ne šestinedělí děs, běs 😒
Misicko, moc díky za ochotu, to je prosím soukromá nemocnice?
netušíš?
A nevíš, jestli je možné se tam domluvit na vyšetření, třeba v noci, kdy mi malá bude tvrdě spát, to by totiž nemusela podstoupit narkozu 😉
Děkuji zatím moc, pročtu si stránky 🙂
Ještě se zeptám, vím , že existují specializované kliniky pro dospělé, ale jestli i pro děti, to nevím... 😒
Jedno ale vím, protože jsem na jedné byla, přístup je tam opravu rozdílný a i doktoři své návyky nabourají častio ve prospěch pacienta 🙂

misicka455
5. bře 2008

Si tam zavolej nebo napiš meil , určo ti odpoví 😉

http://www.fnkv.cz/kliniky/klinika_deti_a_doros...

zanetka82
5. bře 2008

Misuge 😉 jestli tě uklidním tak já osobně chodím do Vítkovicke nemocnice na Nefrologii k panu dr.Boženskemu a k dr. Zástěrové. Jsou vyborní. Muj syn se totiž narodil s podeřením, že ma jen jednu ledvinku, nakonec mame dvě srostle k sobě a podkoviteho tvaru.Tak nevíme jesti fungují obě nebo jen jedna. Chodíme tam na vyšetření a chytame moč každy měsíc. A taky sme tam byli na jeden zakrok (mikční) kdy malemu zavedli céevku přes pinďoura do močovych cest aby zjistili diagnozu. Byla sem tam s ním přes jednu noc nastoupila sem v 18.00 večer,od pulnici nesměl nic pít a jíst (nevím když kojíš). a ráno sem s ním a dr. šla do vedlejší budovi kde ho kratkodo´bě uspali. Asi tak na 10 min. no a bylo pak si nas tam nechali na pozorovaní, čekali až se maly vyčura a po obědě sme šli domu 😉 🙂

misuge
autor
5. bře 2008

Zanetko, díky moc za info...zkusím se tam zeptat a nebo poslat emal 😉

Misicku, dík,už jsem jim tam napsala email 😉