Nemoc štítné žlázy u malých dětí. Máte zkušenost?

brnda
27. říj 2007

cau chci se zeptat jestli ma nekdo zkušenosti s nemoci štítné žlázy u malych deti ja mam 4 mesičního syna a ted cekame na vysledky jestli ma sníženou funkci št. žlazy,doktorce se nezdalo že je moc buclatej ma ted 8.2kg a neco s jazykem a s ocima tak doufam ze to bude dobry jeste řikala že bude kdyžtak brat leky a bude to dobry

konoupek
28. říj 2007

Ahojky,
já se se štítkou léčím už cca 10 let a taky se chci dr. zeptat,jestli se to u mimísků nějak hlídá průběžně, jelikož mám holčičku a ženský všeobecně na to trpí víc ,než chlapi,tak mě to bude hodně zajímat.Jsem se jí na to chtěla zeptat na minulé ko.,ale nějak mi to úplně vypadlo z hlavy. 😕

brnda
autor
28. říj 2007

ahoj konoupku ted jsem zjistila ze zdravotniho prukazu ,že se dela vyšetření na hypotyreosu)to je snížená funkce št. žlázy) už v porodnici a tam to mel vojta v pořádku tak nevim jestli by se to mohlo do ted zmenit přibívá hodně už od narození ja jsem byla na vyšetření se št. žlázou v těhotenství a bylo to dobry a mela s ni problemy moje babicka a teta ,ale u takhle maleho mimca jsem se s tim nesetkala a ještě když je to kluk tak uvidime zitra jak to dopadne 🙂 🙂 🙂 🙂

konoupek
28. říj 2007

brndi,moje teta s tím byla na operaci a mé mamce to zjistili teď nedávno.Teda to ani nevím čeče ,že se dělá vyšetření ,už v porodnici díky za info, oni taky nic neřeknou. Juknu do průkazu.U takhle malého mimča jsem se s tím taky nesetkala,tak doufám,že malej bude v pořádku.V těhu jsem chodila pravidelně na ko.a po porodu mi to trošku haprovalo,tak mi upravovali dávky,ale snad už to zlobit nebude. 😉 .Pak písni,jak jste dopadli ju? 😉

brnda
autor
29. říj 2007

ahoj konoupku tak vysledky jsou v normě tak jsem rada 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

konoupek
29. říj 2007

tak to je dobře 😉 ,malýmu teda jen pěkně chutná 😀

brnda
autor
29. říj 2007

to mu teda chutná je to takový otesák malokdy se stane že vydrží dele než 2 hodiny ,ale lepši než když deti nechtěj jist ahoj

mjiuztg
24. únor 2013

dcera ma od 12.mesicu poruchu stitne zlazy ma 3.roky a 7.mesicu vazi 11kg 200g a meri 94.cm ☹