Neprůchodný slzný kanálek, kde vám to vyléčili v Brně?

zuza1717
2. črc 2014

Ahoj, prosím poradíte dětského očního lékaře v Brně, který vám léčil záněty spojivek a neprůchodný slzný kanálek u miminka, aniž by hned proplachoval? Nebo alespoň dobrého dětského očního lékaře? Díky.

jajkaz
2. črc 2014

Žádného doktora doporučit nemůžu, neznám, nemám zkušenosti. Ale nedá mi nenapsat co zažili naši sousedi. Malý měl pořád problémy s očičkem, snad už od narození (nebo krátce po). Stále dostával kapičky na zánět spojivek, nakonec skončil i na očním - výplachem kanálků. Až pak někoho napadlo udělat stěr a zjistili zlatého stafilokoka (snad to nepletu). Ještě to nemá úplně dobrý, ale aspoň už je ta léčba zaměřená správným směrem.
Tak přeji, aby jste se toho brzy zbavili a pokud možno nějak šetrně 😉

killi
3. črc 2014

My měli velké problémy se slzným kanálkem od narození. Dvakrát brala i ATB do očička. Naše oční lékařka doporučovala nechat to být, kapat kapičkama a masírovat. Mě se to nezdálo, ale ona byla přesvědčená, že z 80% se to všem spraví. Tak jsme dali na její rady a nechali to být. Ve 4 měsících jsem si šla pro žádanku do specializovaného centra na slzné cesty do Zlína a než jsme měla čas se tam objednat tak se to malé v ten 4 měsíc úplně spravilo. Měl by to být Mudr. Stanislav Červenka. 😉

nofrona
3. črc 2014

Tak v Brně neznám, ale za mě jedině pan doktor Stanislav Červenka z Otrokovic. Jezdí k němu lidi z celé ČR a vím i o několika lidech z Německa a Rakouska. Je nejlepší!! Stojí ta cesta za to! www.slzne-cesty.cz tel.: 577921854
Hodně štěstí 🙂