Nesestouplé varlátko. Jaký je postup?

michelle.k2
14. pro 2007

Máte někdo zkušenost??? Jaký je postup??? Nám zjistila nesestouplé varlátko dětská dr., posílá nás na vyšetření na dětskou chirurgii.... Prý nás čeká buď hormonální léčba nebo operace.... Pokud máte někdo nebo jste měli s tímto stejný problém, předejte prosím zkušenosti....

misula29
3. led 2012

@brnanda jj 🙂jste se přestěhovali jo?
no já nevím mě doktorka říkala,že jak je to v těle tak se to přehřívá a to je chyba. No to by asi nemuseli,když by zrovna nebyl haluzově volnej pokoj. A tobě řekli co?Jako že tam budete pár dnů ležet? Já jsem právě v jedné diskuzi četla,že to dělají dětem do 2 let a pak už ne

brnanda
3. led 2012

@misula29 no,že v pondělí máme dojít mezi 8-10 na příjem, v úterý,že mu to udělají a ve středu ,pokud to bude dobrý ,že ve čtvrtek nás pustěj asi ráno dom.
JInak ti můžu říct,že když sem pročítala diskuze, byla to velká chyba!!
Četla sem diskuze, kde maminky psali,jak jim odebírají děti z náručí řvoucí ,že sou na ně jak na dospělí apod.
No to bude něco na mě!!a už vidím mlaďocha,jak bude řvat,když ho budou ode mě odnášet!
A stím místem... že mají ubytovnu,že maminky tam jsou celý den a na noc jdou na ubytovnu ,pokud není místo (nebo dom ) na tom oddělení .Tak to sme se doma domluvili, že tam nenastoupím,pokud nebude místo i pro mě!já ho tam prostě samotnýho nenechám,
A pak sem ještě četla, že to řešili i v šesti a i v deseti letech !!

misula29
3. led 2012

@brnanda a pak si vyber ☹ no jako já jsem zvědavá až tam na jaře půjdem co mě řeknou ,jako pokud by to měla být ta jednodení chirurgie kde seš jen přes jednu noc tak tam seš vždycky s děckem , tam jsem byla s Adámkem když mu dělali tříselnou kýlu a v pohodě,tam je i milej personál,ale pokud by ho tam měla nechat samýho tak do toho nejdu, protože jsem taky slyšela od kámošek o otřesným přístupu k dětem , není to teda na všech odděleních,ale nebudu to ani zkoušet.S tou jednodení mám dobrou zkušenost. Na jakým oddělení byste leželi?

brnanda
3. led 2012

@misula29 no já ti nevím na jakým oddělení, mě bylo řečeno příjdetemezi 8-10 na příjem, ani nevím,co si mám vzít všechno sebou ! jak budu dělat malýmu mlíko? daj mi teplou vodu??co tam bude malej jíst? mám si to sama obstarat?

misula29
3. led 2012

@brnanda tak to nevím teda, tak jídlo by mu měli dát určitě ,ale mlíko asi ne to si myslím ž emu budeš muset vzít.Bych si tam ještě zavolala a na vše se raději zeptala. Šmarjá, z toho mám nervy akorát jak to tady řešíme ,já furt počítám s tím,že dojdem na zákrok a druhej den jdeme domů

brnanda
3. led 2012

@misula29 já tam zejtra zavolám a zeptám se na to,aby sme mohli jít druhej den dom.

misula29
3. led 2012

@brnanda tak to mě dej vědět co ti řekli, hlavně se nenech odbít oni jsou někdy protivní jako by ty ženský snad ani děcko neměli a nechápaly ten strach

helulicek
3. led 2012

ahojte holky, vidím, že tu řešíte operaci varlátek v Brně. My tam byli v září. První den příjem, druhej den operace, třetí den jsme tam byli, kdyby náhodou něco a čtvrtej den hned brzy ráno jsme pelášili domů
Původně jsme měli jít též v 18m ale kvůli zdrav. problémům jsme nastoupili po druhém roce. Já si myslím, že čím dřív, tím líp. I ty děti, čím jsou mladší, tak to snáší lépe. je to ale jen můj názor....Je fakt, že ten den, kdy měl jít na operaci byl o nervy, hlavně když mu dali ty oblbováky, on chtěl pořád pít, chodit...pít nemohl, při chůzi by padal (byl jak opilej), takže udržet ho byla fuška. I celkově pohled na takovéto dítě je pro matku stresující. Když ho přivezli, tak si pár hodinek ještě pospal. pak už na pohodu 😉
Je fakt, že sestřičky na oddělení žádná sláva. Ale byly tam studentky, takže bylo o nás postaráno 🙂 A když tam studentky nebyly tak jsem je šla holt "otravovat" a rušila je v četbě časopisů 😉
Já byla s malým na pokoji, myslím, že pokojů je tam dost, takže šance tam být s prďolkama je velká 😉 Blbý je, že si na jídlo musíte chodit mimo budovu, takže já to řešila (ikdyž jsem původně jídlo měla zaplacené) nákupem v kantýně, manžel mi něco přinesl nebo jsem dojedla po synovi 😉
Můj synátor je docela mlíčňák, takže mlíčko musí mít vždy před spaním. Ikdyž jsem to na příjmu řekla, tak jsme ho pokaždé nedostali 😠 Ale neřešila jsem to, nechtělo se mi tam s někým dohadovat, když je to jen na pár dní. Měla jsem v zásobě z domu, tak jsem ho udělala. Na chodbičce je mikrovlnka i konvice 😉
No tak nevím, co ještě napsat.... 😅
Jen snad že držím palečky a pevné nervíky 🙂

brnanda
5. led 2012

@helulicek tak jsem dneska volala do nemocnice, a právě mi řekla sestřička, že si mám zavolat v neděli , abych ztistila, jeslti budou mít pro mě místo nebo ne, ☹ a stejně mi neřeka,co si vzít a nevzít sebou .
Někdo mi říkal, že se chodí na jídlo mimo budovu,takže sem si říkala, že si vezmu sebou větší hrnek a hold prostě pojedu na sáčkových do hrnčku polívkách a nebo těch čínských a nebo kantýna ,-)
A taky sem se právě ptala ,proč mám tam bejt čtyři dny,když mi někdo říkal, že sou tam dva dny a jdou domů.. no tak se fáákt na to moc těším! hlavně na ty milé sestřičky 😀 😀 a jak mi dneska doktorka malýho řekla"no tak tam maximálně uděláte pořádek " 😀 😀 😀

brnanda
5. led 2012

@misula29 ty hele a co kolotoč máte ho ještě?? 😉

misula29
5. led 2012

@helulicek a jak to zvládal malej po operaci? neměl bolesti a jak je to s pohybem?

@brnanda kolotoč už má kámoška ,měli jsme ho do toho cca půl roku ,ale u nás měl teda úspěch velikej , usnul při něm vždy🙂 Přítel ho akorát předělal na adaptér takže jsme byli ušetření kupováním baterek🙂 a vy jste se přestěhovali jo?

helulicek
5. led 2012

@brnanda oni teda dělaj fóry. Já myslím, že místo tam bude. hele, já byla rozhodnutá, že pokud bych měla spát v té ubytovně, tak si vydupu že minimálně tu noc po operaci tam budu klidně u něj sedět na židli a jinak budu odcházet až mi mládě usne. Třeba se to dá domluvit na kratší dobu, zvlášť když jsi z Brna. Já toto nějak neřešila...i ty sestřičky jsem neřešila, ale kdyby tam nebyly ty studentky a přístup by byl takovej jako v tu sobotu, tak bych tam asi udělala tóčo. Já nechápu, proč ty holky dělají dětský sestry, když maj takovej přístup 😝 (teda ne všechny, poznala jsem tam dvě vyjímky 😀 ) Jsem taky zdravotník, vím, že to někdy není žádnej med, ale to žádná práce, a pokud chci dělat s dětma, tak ta péče a dobrá nálada tam prostě být musí, no ne? 😉 Jo a taky je tam postarší uklízečka, která pořád remcá a blbě kecá, ta fakt dokázala člověka naladit 😀
Co si vzít? tak raději to mlíčko pro mimčo(nevím kolik dítko má roků), tak kdyžtak nějakej piškot, atd., pro sebe jídlo, věci na převleční, dítku pyžámko a kdyžtak nějaký tepláčky a triko...jako nic spešl. Já tam brala i digi teploměr, jedna kočka od nás mi řekla, že tam maj ty normální teploměry, a to si nedovedu představit našeho divocha tím měřit 😀 Ale občas tam některá přišla s tím teploměrem na čelo a jiná s tím rtuťovým, tak fakt nevím co tam mají za pořádek 🙄

helulicek
5. led 2012

@misula29 po operaci mi ještě takový 4-5 hod spal, pak se pomalu probouzel, tak bylo vidět, že je unavenej, polehával, tulil se, takže jsme se spíš váleli. Ani nevím, jestli ten den chodil nebo ne, kdyžtak tak max po pokoji. Druhej den už v pohodě. Myslím, že na noc jsem mu nechala dát prášek na bolest, sice si nějak nestěžoval, ale šlo na něm vidět, že to cítí a při usínání kňoural. Pak spal krásně až do rána jako dudek. Myslím, že to zvládl hezky.
Jak jsem už psala, nejhorší (alespoň pro mě) byla ta doba před operací 😝
jinak se dodržuje 3týdenní klid. Takže prcek se musel vozit v kočáře a žádný lítání, cvičení apod. Což byl u nás další problém, páč malej v klidu nevydrží, ale nějak se to zvládlo. Jako na ulici se občas prošel i proběhl, doma jsem se ho snažila zabavit tak, aby seděl....takže pohyb byl, ale méně než normálně.

misula29
5. led 2012

@helulicek tak to jsem zvědavá, protože malýho udržet v klidu bude nadlidskej úkon😀 Mě teda akorát furt mate, že mě něco říkal ten doktor o jednodení chirurgii,což jsem si říkala super ,nastoupíme ,vyspíme se a jdeme domů

brnanda
6. led 2012

@misula29 jojo přestěhovali, za Brno- jsme koupili domeček se zahrádkou už nás ten panelák serouškoval chicht

brnanda
6. led 2012

@helulicek jo o tom 3týdenním klidu mi vykládali.. t bude pro nás boj,páč jsme i v zimě pořád venku ☹ naštěstí nám skončilo plavání, ale jeho držet v klidu no to sem zvědavá ..jen mám takový asi blbý dotaz,ale nedělalo malému pak problém po OP,když si ho vzala do náruče? jako víš, když roztáhnul nožičky,jestli to třísilko nebylo nějaké citlivé apod.

misula29
6. led 2012

@brnanda jé tak to je paráda, není nad to si vylezt pěkně ráno na zahrádku a posnídat co 🙂 taky jsme byli na nějakých prohlídkách domečků na vyškovsku teda spíš. Nakonec jsme to odložili dokud jsem na mateřské,ale aji tak jsem ráda,že nemáme žádnou hypo a bojím se toho v dnešní době ...nic jistýho, rodiče chudý 😀

helulicek
6. led 2012

Holky, nám když řekli o tom klidu, tak jsem myslela, že mě odvezou 😀 Jsem si nedokázala vůbec představit, jak to naše mládě udržím v klidu 😅 Už před druhým rokem jsme byli téměř bez kočáru, všude chodil po svých, nikde neposedí, všechno musí vidět 😀 Taková kelišová 😀 😀 😀 Já byla ještě ke všemu na konci 8 měsíce těhotenství....Ale je fakt, že ho to asi pobolívalo, tak byl kolikrát rád, že už si může sednout. Dovolila jsem mu víc pohádek na TV, víc jsme si hráli v sedě atd. Ale stejně pohyb měl, v klidu jak by měl být dle lékařů určitě nebyl 😉
Jo a po vyndání stehů hlavně masírovat jizvičku 😉

Holky, vy jste z vyškovska??jestli jo, tak to já taky 😀 😀 😀

n20
7. led 2012

@misula29
@brnanda
@helulicek Ahoj holky,já jsem přímo z Vyškova a můj maličkej Fufík má to samé co vaši kluci, má varlátko v třísle, mám nervy na špagátě, jsme objednaní na nástup 19. ledna do Brna do dětské, nejvíc se bojím té doby předoperační,nejradči bych byla,kdyby ho vzali hned brzo ráno, protože nevím jak ho udržet bez jídla a pití,kolem páté ráno se mi budí na mlíčko, taky spí semnou,takže aby spal beze mě neexistuje a má teď dost období mamánka ☹ a nikam na ubytovnu spát nepůjdu,ani kdybych měla sedět na židli, to si tam teda vyhádám a zkusí na mě nějaký hnusný chování a taky tam nechci trčet 4 dny ☹

n20
7. led 2012

Ještě malej bude mít zítra 16měsíců 🙂 jsem z toho dost smutná a bojím se

brnanda
8. led 2012

@helulicek já z Rousínova,před půl rokem sme se semka nastěhovali ,je to 12km před vyškovem směr na Brno.
@n20
@misula29

začínám bejt nervózní jak pes echt.

Takže sem si te´d volala do dětské ,jeslti budou mít pro mě to místo a sestřička mi řekla, že nejde tam rezervovat místo pro mě,ale že mi poradí,abych dojela už na osmou hodinu a ne v jedenáct (přitom mi bylo řečeno,že na příjmu mám bejt 8-10hod.) ,že těch příjmů v po. je hodně ,takže by mi nic nezaručili ,ale když jsem řekla,že má 18měs.tak sestřička řekla,že je mimoušek,takže by neměl bejt problém .

Začínám si i myslet ,že se stresuju asi zbytečně,páč by nás to neminulo ! a já ani nevím,jestli vzít malému nějaké hračky 😀DD

misula29
8. led 2012

@n20
@brnanda Holky budu vám držet pěsti ať je to všechno v pohodě,aby to prcci i vy zvládli jak nejlíp to půjde a neměly jste problém být s nima na pokoji. Nás to čeká v dubnu 😒 cca . Jinak si myslím, že pokud má nějakou oblíbenou hračku tak bych mu ju tam vzala ,to by neměl být problém 🙂 Tak tfuj,tfuj a dej pak vědět jak budete doma 🙂

n20
8. led 2012

@brnanda Neboj se, bude to v pořádku, já jsem nervozni za tebe a počkej ani se nenadějem a ty nám tu budeš psát ať nestresujeme, nás to čeká za týden ☹ hele já si tam volala už je to delší dobu a sestřička mi taky řekla ať dojedeme dříve ☹ a já bych ho tam teda sama nenechala, budu tam sedět na židli,nikdo mě odtama nedostane a určitě mu vezmi třeba knížešku,hračku ... Moc moc na vás budu myslet a neboj a hned se pak ozvi

brnanda
8. led 2012

Tak já se loučím,napíši jak dojedeme domů ,-)
ach jo.

n20
12. led 2012

@brnanda no vám se musí pořád škytat, neustále na vás myslím a dnes už byste měli jít domů,hned napiš čekáááááám

n20
12. led 2012

@brnanda no honem napiš, už si začínám myslet,že si vás tam ještě nechali ☹

brnanda
12. led 2012

Ahoj holky,
tak jsme ode dneška doma.
Napřed to pozitivní...byli sme na oddělení č.8,byli tam dobré ,usměvavé sestřičky a docela i v pohodě doktoři .
Do dvou let dítěte máte jídlo v rámci 100koruny za sebe,co platíte zdarma,ale chodíte úplně mimo budovu, takže doporučuji si sebou vzít normálně jídlo nosič!Protože oběd do sebe naházet za 10minutek je vážně brutální a pak mě bylo zle!Takže normálně si to vzít do jídlonosiče a na pokoji si to vklidu sníst ,-)
Snídaně je od 7-8 což sem absolutně nestíhala, protože mají děti snídani a malej už byl vzhůru,takže sem dejít nemohla aon snídal mlíko, takže sem si vzala ten rohlík jeho apod.
U oběda dostáváte i sáček s večeří- snídaněa večeře jsou studené a stojí za dvě věci.

Všude jsou mikrovlnky,venku na chodbě i rychlovarná konvice.
Jsou tam teda brutální sprchy 😀 v pokojích bordel -a to tam má bejt absolutní sterilní prostředí , a nám všude vyseli velikánský pavučiny! za celou dobu nikdo neumyl záchod,ani umyvadla,sprchy !jen země a to jednou hadrou dvě místnosti a na záchodě zem .
Plinky s kakáním sem dávala za dveře na balkonek,páč oni na mě, že to mám dávat do tohovkoše co je na chodbě ,tak sem na ně koukala,že nám to tam přece nebude smrdět celej den ?! ,no takže sme měla pytel na balkonku a dávala tam pokakaný pleny.

No,ale...malej nám zkolaboval na sále 😢 od půlnoci neměl jíst ,takže sem si natáhla budíka na půlnoc,abych mu ještě dala mlíko,ráno v půl osmé mu dali oblbovák, v osm hodin ho vezli na sál.
Řekli mi,že to bude trvat hodinu , čekala sem před tímsálem celou dobu a najednou vyjela sním postýlka úplně jinde, než měla a někam ho vezli pryč ! koukala sem, vystartovala za něma a říkám,kam ho vezete a oni,že na jipku, měli ho odvést rovnou na pokoj zase.. a že na jipku a že byli komplikace apod. tak sem na něho koukala , co mě to ten doktor říká!
malej měl alergii na anestezii , otekl mu celý krk ,nemohli ho zaintubovat ,chtěli mu dělat tracheotomii,ale primářovi se to nepodařilo mu ho zaintubovat .
Malej měl poškrabaný tváře ,uši, byl šíleně oteklej! ..bylo mi řečeno,že jak se snažil dýchat anešlo mu to, tak se snažil těma rukama... bože pak mě nechali stát před jipkou deset minut ! myslela sem,že mě jebne!!!zvonila sem ,aby mě pustili!!! chtěla sem za ním!! on plakal , měl přivázanou ruku k postýlce, sestra byla nastraná,že furt sní hejbe,že mám jít pryč, že by tam byl klidnější beze mě apod. koukala sme na ní , utěšovala kluka, a nešla sem ani za hovno fakt,že ne!! řekla sem,že tam prostě budu a hotovo! a ona furt, běžte si na kafe, on bude spát a tak.. sem fakt na ní kouakal, že jeslti jako má mozek v pořádku,páč kdo by šel jako pryč ??!!
No a ještě,že sem u něho byla!!protože jak ta koza mu tu ruku tou náplatí přilepila , tak mu ju tak stáhla, že mu najendou zfialověla, říkám sestře, že má fialovou ruku za zápěstím .. ona došla a jednu náplast povolila, to bylo vše,Ani ne za deset minutekl jsem šla a říkám,sestři on má úplně tu ruku oteklou,si myslím,že mu kape všechno do ruky! To není možný a měla milion sto keců ,než došla kněmu ..děcka vtu chvíli začali lítat ,malej měl trojnásobnou ručičku!!! já sem myslela, že mu ta kůže praskne!! dolítl doktro, že okamžitě,aby to odsáli,tak na něho koukala sestra,že to nejde, tak alkoholové zbaly, ruku nahoru apod.a hnedka je zdrbal ten doktor ty sestry,páč tam měli jen dvě děti a Tomíka, smáli se na celou jipku a to doslova!!!že sem měla co dělat,abych je vážně neokřikla, protože na jipce má bejt prostě klid!
dýchací přístroj pak odpojili zároveň stou blbostí,co mu kapala do ruky, a jen mu zapli takový to zvlhčovadlo,aby se mu rozšířil ten krk a dýchací celý ty trubice apod.
Plně se vzbudil po dvo hodinách a hnedka se cpal do náruče,tak sem ho vzala jako miminko ,ale on chtěl klasicky vzít, nohy roztáhl okolo mého břicha a přilepil se na mě jak klíště.

Od incidentu s ručičkou ,se tam v kukani obviňovali sestry ty dvě, která může za to,že si nevšimlu té ručičky a ke mě se najednou chovali jak k míliusovi doslova!Měla sem ho strach vzít vzít do tý náruče,ale sestra říkala, abych to zkusila, no nic mu to nedělalo .

Asi po páté návštěvě primáře jipky se mě zeptali, jeslti ho budu hlídat,že mě hoděj na ppokoj zpět, já že samozřejmně!Tak sme se vrtili asi kolem půl jedné na pokoj.

Malej už seděl v postýlce,ale šmudlal se, tak sem ho pak v kočárku uspala na chodbě a jedna hodná sestřička mi ho pohlídala, páč mi bylo tak nezkuutečně špatně , protože sem od rána nejedla ani nepila, aby to neviděl malej , že sem ho vzala do náruče a udělalo s emi černo před očima a už sem stála u dřezu a omívala se st.vodou ..malej se z ahodinu vzbudil, já sem poprosila sestru o dva brufeny a ještě zalehla do postele s malým a spali sme až do tří hodin,kdy byla svačina .

Malý pak už začal sám chodit a už v pondělí tam měl dvě holky vpokoji , u kterých byl aj v posteli 😀sestřičky zněho byli unešený ,páč chodil furt sem tam po chodbě jak pán starosta a dělali sme sto jarních kilometrů.
Ale jak byl vtom kočárku uspanej,tak potom furt chtěl kočárek tahat ,nebo se vozit.

No jenže málem na tu jipku odvezli mě 😀 😀 😀 mě bylo tak nezkutečně špatně, blila sem pomalu na každým rohu ,měla sem nezkutečnou migrénu ztoho, jak sem furt brečela celé to dopoledne ,nejedla,nepila,měla strach o něho a do toho .. v pondělí sem se bavila s paní,co měla tam onkologickou holčičku , na té jipce se pak po hodině objevila 4letá hočička,která vážila 12kg, měřila metr, blondýnečka v krku díru zavázanou furt kašlala a s maminkou sme se pak bavili ,páč ta byla na mrtvicu ..a já se dozvěděla,že když se Sára narodila, měla na krku bouličku, všici jí říkali,že je to normální ,že to je jen uzlinka, že každej měsíc otravovla všechny doktory, ve frýdku v nemocnii, v ostravě v nemocnici , že pak přešla i k jiné obvoďačcě, a konečně po 4 letech ona jí řekla, že ji teda nepřipadá,že simuluje, jak jí t řekli v ostravě,když mamina řekla,že Sára nechce jíst a pít, řekli jí,že simuluje!!nikdo jí neudělal ultrazvuk, rentgen nic!!děcka ta holčička za ty čtyři roky měla nádor na krku rozlezlí jak do mozku, tak obmotaný na páteři.NIkdo neví, co sní bude apod. jsem řekla mamice, aby normálně do toho frýdku šla , vzala tu zprávu sebou a ukázala ,jak její cera simuliovala!!chápete to? ! 4 roky jí to tam rostlo!!!
A já tam bulela skrz malého a položili mě ty onkologický případy úplně na zem ....

Malý dostal na hlídání dechu i podložku do postýlky, že prý kdyby náhodou ,sestry chodili na kontrolu snad desetkrát za noc, a jen v úterý ve tři ráno sem šla s malým,aby nám dala nějaký sirupek od bolesti,páč se snaží na to sahat a je ukňouraný,ale sám si došel za sestřičkou 😉
Pak usnul zase jak poleno a spinkal dokud nás nevzbudili.

ještě doporučuji si vzít víc plenek,páč sem musela malého víckrát přebalovat,protože má v podbřišku asi 5cm jizvu zalepenou a ta se nesmí namočit.
Na varlátku má jizvu po v pichu ,protože mu tu kuličku vevnnitř přišili.

Příští týden mezi středou a pátkem máme jít vytáhnout stehy a za půl roku na kontrolu do dětské.

Takže shrnutí ?...
sestry dobrý, doktoři dobrý,prostředí jakš takš, první den si vemte jídlo sebou,dojděte na 8hodinu hnedka,aby ste byli tam,aby ste dostali místo s dětima na pokoji (pokoj máte pro sebe sama s dítětem)
vzít si sebou jídlonosič na ten oběd,hodně kafe sebou 😉 na pití máte čajík 😉

Jsem ráda,že sme už doma......ale už tam máme protekci ,-) jedna sestřička se se mnou bavila a přišli sme na to,že její dcera je vdaná, má švagra a on staví před našim barákem si barák 😀 takže děti od jejich dvou dcer, které bydlí v Rousínově jako my, budou s Tomíkem chodit do stejné pak třídy na základce ,tak při odchodu mi řkla, že kdybych cokoliv potřebovala, že stačí říct naproti sousedůma , že kní se to donese a budeme na 8 oddělení mít vždycky protekci 😀

n20
12. led 2012

@brnanda Panebože jsem z toho hotová,takže oni mu to stihli udělat než měl tu alergii, jsem pochopila?? panebože to je hrozný, to nechci zažít, to je hrozný, snad je už prďolka v pořádku,to s tou holčičkou to je vrchol všeho a je mi teď teda hrozně 😒 😒 😒 😒 😒

brnanda
13. led 2012

@n20 můžu ti říct,že mě bylo nezkutečně špatně z ostatních těch případů a pak sem i nahlas tam mamince řekla, že tady bulím skrz "blbý" varlátko a přitom ona potřebuje a musí mít tolik síly,že to je až nezkutečný!
A víš co je vrchol všeho?...myslela sem si,že v nemocnici platíš jen ty za sebe,ale ouha ty platíš i za dítě!!
Takže já platím 600 kč za nás oba dva a vedle maminka tam byla s 3letým dítkem, dva dny a platila 850korun! a to měla bez jídla!

Já vím,že sem to napsala všechno v kostce,ale operace proběhla, jizvu bude mít krásnou, že se mu to ztratí ,fakt, i to varlátko nemá už tolik modrákové a postupem času vidím,že oni nemohli vědět,že bude mít alergii na tu anestezii....

Hlavní je, že už to má za sebou a mohla sem tam bejt sním !a že sme už doma.
A na oddělení byli dobré sestry , i doktoři , jako primář na jipce vážně pak lítal, když ty sestry zanedbali tu ručičku ,..

ale asi začnu odsuzovat ty matky, které ty děti tam nechají samotný , protože asi nikdy nevymažu z paměti ty děti,když dovezli zpět na oddělení , jak vtěch postýlkách plakali a pak leželi samotný na těch prosklených pokojích 😢
furt slyším ,jak jede ta železná postýlka o té chodbě uf.

jsem říkala, což se se mnou zhodli i maminky a sestry, že my "maminky" to bereme a snášíme hůř, než ty děti !!a vidím to doma..ten tady lítá ,sem tam se zastaví,řekne au a chytne se jako by za plínu a zase letí a já sem si ho vnoci ksobě tiskla a brečela,jak trotloň 😀

n20
13. led 2012

@brnanda nějak to zvládneme,děkuju ti za info,snad Fufík mít alergickou reakci nebude ☹