• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neštovice u 3 leté, máte zkušenosti?

Dobry vecer,chtela bych se zeptat,ma dcera ma uz druhy den nestovice,,je mi z ni smutno,,nemuze ani spat jak ji to svedi,,place,,do toho sem tam teplotka a jeste ryma..Mate nekdo zkusenosti?Existuje neco lepsiho nez pudr?Chudinka,,nejradsi bych to vzala za ni :frowning2:
11. únor 2012 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Náš syn měl neštovice, když mu byly 2 roky a 3 měsíce. A měl je opravdu úplně všude ve velkém (v puse, v uších, ve vlasech, mezi prsty, dokonce jednu i přímo na žaludu). Bylo mi ho moc líto, chtěla jsem mu ulevit, ale nevěděla jsem pořádně jak. Nakonec jsme to vydrželi, ale místo obyč pudru jsem mu koupila pudr s mentolem. Ten ho chladil a tolik ho to nesvědilo.
Také se ráda dovím, jak to bylo u ostatních, protože u dcery nás neštovice pravděpodobně ještě čekají... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2012 ve 23:21  • Odpověz  • To se mi líbí
já myslela, že už se to nemaže, že se už zobe jen dithiaden, nebo jak se to jmenuje....
Jinak já měla neštovice nedávno - teda relativně - ale můžu potvrdit, že pudr s mentolem mi pomohl daleko víc, než obyčejný....
A jinak.... Buďte rády holky, že to mají dítka teď, dokud jsou prcci, já půjdu malou nakazit - pokud to vyjde - kolem pátého roku, kdy už si nechá víc vysvětlit, protože to, co jsem prožívala já, ve skoro 16ti letech nepřeju nikomu.... Jak známo, tak čím později tím hůř.... U mě doslova, 41° horečky, omdlévání, pomočování, absolutně jsem nevěděla o světě a nejhorší HALUCINACE!! a poté převoz do nemocnice, bylo to nejhorších sedm dní v mém životě.... :angry: :angry: :angry:
11. únor 2012 ve 23:36  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nás proběhly neštovice na podzim-mazala jsem je holkám pudrem,v pusince pak genciankou a může se mazat i po tělíčku,jinak jsem dávala sirup na snížení teploty
starší Gábinka je měla docela v pohodě,ale mladší Verunka je měla taky všude
myslim,že na to někdo doporučoval i Fenistilovou mast a Dithiaden(snad to píšu dobře) na Uklidnění

jo a na teplotu hlavně nedávat aspirin!!!!
11. únor 2012 ve 23:38  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
ahoj neni to tak strasne a cim driv tim lip aspon se nebude ulivat pozdejc ze skoly.maly to mel ve 2 letech coz bylo koncem listopadu a ja mu davala klasicky tekuty pudr dr.mi napsala nejaky imazol krem a ten byl total na prd hnala jsem chlapa do lekarny at prinese pudr a ten byl nejlepsi.topila jsem doma jak v saune a maly behal nahy sice vse od toho pudru ale bylo to jen na 10dni a kdyz se nekde otrel bylo to videt tak jsem mu to hned znova namazala.hojilo se to dobre
12. únor 2012 v 00:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak syn neštovice ještě neměl, ale kamarádky používají pudr, fenistil, panthenol a doktoři tady u nás předepisují i prášky na svědění, ale nevím jaké, to Ti dr poradí, prý to zabírá dobře.
12. únor 2012 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj..děti je měly nedávno-zkraje roku.Oba najednou.Dostali jsme genciálku a Fenistil kapky-jsou jen na předpis.Syn říkal,že ho to nesvědí a opravdu se nedrbal a dcerka taky nejevila známky,že by jí to nějak vadilo,ale ona jich neměla tolik.Jestli pomohl ten Fenistil,že jsme ho dávali hned od začátku,nevím...
12. únor 2012 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
mazala jsem genciankou a imazolem, mudra uz pudr nedoporucuje a fenistil kapky, syn si to uzil v roce a pul a mel nestovice po celem tele, hruza hruz
12. únor 2012 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, my jsme čerstvě po neštovicích, nejprve je měl syn 5let, za 14 dní po něm dvouletá dcera. Dávala jsem Fenistil kapky proti svědění, napsala nám je dětská doktorka a dost pomáhaly. Syn měl 3xdenně 25 kapek, dcera 3x denně 15kapek. Na mazání TANNO HERMAL LOTIO, je syce dražší než pudr-170Kč, ale neopadává , je tekutější a brání vzniku jizev.
12. únor 2012 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek