• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neustále nemocné dítě. Kde je chyba?

1. července 2016 
@zuzanka26 no skus to odsuvat ako sa da.. A kup nejake laktobacilky pre deti a k tomu pestra strava..vic udelat nemuzes..
16. dub 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evaviki vím, je toho na něj nějak moc a neumí se s tím ještě poprat. BOhužel když dostane i malé teploty, tak po týdnu obvykle už to nezvládne, nastoupí horečky a pak dostane antibiotika. scénář je vždy stejný :frowning2:
16. dub 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka26 :frowning2: a co na to dr.???
16. dub 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka26 ahoj, skús sa pozrieť do témy Megaskorbická liečba, možno ťa to inšpiruje...
Kolostrum by som nedávala, radšej zvýšiť prísun vitamínov C, D a omega3 mastných kyselín.
16. dub 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,mam 7 letou verunku a od malicka byla neustale nemocna,v nemocnici jsme byly jako doma,bud urazy a nebo nemoc.ve 4 letech zjistila p.doktorka ze neroste tak nam doporucila vysetreni v motole,po 2 letech ruzneho vysetreni nasadila pani docentka lecbu a to takovou,ze ji pichame kazdy den do nozicek rustovy hormon,a od te doby to zacalo znova,operace nosnich mandli,operace krcnich madli,a ted si prosla zanetem ledvinovych panvicek,chodi 1 rokem do skoly , a od zari uz zameskala 116 hodin.nastesti se uci dobre ale jakmile je par dnu v kolektivu zacne to od znova.proste hruza a strach
24. únor 2015 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , mám 15ti měsíčního Matyáška. už 8 měsíců máme neustále rýmu, zahlenění v krku stále do kola. MYslela jsem si, že je to tím, že začal brzy chodit do kolektivu a od jednoho roku do školky. už měl dvoje antibiotika + dvoje antibiotiky do nosánku. už jsem myslela, že snad bude dobře. jsme týden po ukončení antibiotik a už má zase zelenou rýmu. dočetla jsem se tady o colostrum, máte nějaký odkaz na to ? neím zda neexitují různí výrobci, abych nenaběla. chci to nejlepší, chci originál. hlavně chci už aby MAtulka byl zdrav. děkuji za rady.
23. čer 2016 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mireille222 muj syn nastoupil do jesli ve dvou letech.Rok byl neustale nemocnej.I kdyz mi to nase doktorka vymlouvala sla jsem s nim na ORL.Mel zvetsenou nosni mandly.Nechali sme ji vyndat a je to lepsi.U nas byl taky problem ze mel malo zeleza.To je pre imunitu deti hodne dulezite a spousta pediatru to podcenuje.S kombinaci zeleza a jeste ribomunilu od alergologicky sme se z toho nejal vyhrabali :slight_smile:
24. čer 2016 v 05:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mireille222 Byla jsi na alergologii? Určitě tam zajdi, jistota je jistota. Jinak já jsem vůči antibiotikům trochu vysazená, z přípravků z lékárny mám dobrou zkušenost na rýmu s nosním sprejem od Aspectonu...
30. čer 2016 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mireille222 Jestli nema vrozenou snizenou imunitu. Prijde mi to, ze byl v pohode, nez zacal chodit do kolektivu. V te slabsi forme to ma leckdo. Zasla bych na imunologii.
1. črc 2016 v 17:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek