O Sárince. Pro maminky s bojovníkama s chron. nemocí

ivuu
3. zář 2010

Nevím jak začít..snad že spousta z Vás o mojí Sárušce ví jaké ma trapení...tak Dada mi vnukla myšlenku založit diskuzi o Sárušce jak se má jak bojuje..já bych se zase chtěla podělit s jinyma maminkama ktery se potykaji s nějakou jinou chronickou nemoci u svýho dítěte...
Tak nějak se vzajemně podporovat v horších časech... 😵 ☹

jinak abych ted přibližila stav Sáry...je na nitrožilních kortikoidech...3 antibiotikach a nějaka to podpurna vyživa..udělali se ji zase male aftiky v pusince což je doprovod crohna a taky horečke imunity atd...takže nechce pít to specialní mlíko u nemoci střev 😒
měla vysoke crp a ampicilin nezabral jak by měl...vyšli ji vysoke nějake hodnoty co ukazuji na mononukleozu...lečí se taky kortikoidy takže jestli je to relaps crohna nebo mono...je to celkem jedno lečba je stejna...dostal ještě plazmu aby se posilila...neni už napichnutelná a jak se zbaví zanetu v krvi dostane ten babyport ..ted má centralní katetr...
ted už sní v na jipce nespím...není tu místo a popravdě už to vubec nedavam takže se tady po dnech budem střidat s manželem ..kdybych měla jen Sáru nějak snad bych to přežila..ale šíleně se mi styska po synovi a psychika je samozřejmě na bodu mrazu..
to je snad všechno ..

moc všem děkuju za krasné komentáře a povzbuzení... 🙂 🙂

misicka455
31. pro 2010

Oslavíme Silvestra,
jak se sluší, patří.
Napijem se, nacpeme se
klidně za dva, za tři.
Druhý den je Nový rok,
uděláme správný krok,
když si dáme předsevzetí
- býti šťastný celý rok.
PF 2011

ivuu
autor
31. pro 2010

@misicka455 tak už jen same dobre zpravy sakryš 😠 😠

KRÁSNÝ NOVÝ ROK VŠEM A HLAVNĚ TUNY ZDRAVÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ 😵 😵 😵 😵 😵

misicka455
18. únor 2011

Ahojky tak jak se máte?

ivuu
autor
25. únor 2011

@misicka455 Jé ja se podívala až ted 😀

máme se celkem..fajn..překonali jsem střevní a blicí chřipku..sice za cenu 1kg ale už ho ma skoro zpátky 😀 no a jinak začíná období vzdoru a klíštěcí období... 😀 takže mazec..jinak je Sáruš zlato..dělá kraviny s bráchou 😝 v dubnu nás čeká kontrolní kolonoskopie tak jsem už zvědava jak to dopadne a současně se bojím že se ta dignoza potvrdí černý na bílím a naděje odumře.. 😖

a co vy?

misicka455
25. únor 2011

@ivuu no my teď bojujem s nachlazením tak snad se s toho nevyklube nic horšího. Kardio nás čeká teď 7.Března tak doufám, jen samé dobré zprávy nebo aspoň stabilní žádné zhoršení 😉

Doufám, že vám ta kolonoskopie dopadne dobře a naděje neumře 😉

simcaa4
4. bře 2011

Dobry den čtu o vaši maly holčičce jake mate take trapeni ,zaměrně pišu take protože i my mame podobne trapeni mam 6 letou dceru z važnou srdečni vadou zrovna v tuto chvily čekame na termin operace . takže nerviky pracujou přeji vam z celeho srdce dobre zpravy z vyšetřeni naděje umira posledni i když se nezname tak na vas moc myslime 😵

misicka455
30. říj 2011

@ivuu koukala jsme na FC an fotky malá je nadherná jen kdyb pozadí nebylo pořád ten špitál, jen prosímtě jak jí v tomto věku udržíš celej den v té postýlce toho se bojím jako čert, dokuď je děcku blbě tak to chápu,a le jak mu otrne tak to musí bejt šilený. Veru je šileně živá takže nevím zda bych na to měla nervy. 😒

ivuu
autor
30. říj 2011

@misicka455 jé gratuluju k mimouškovi a hlavně at je zdravé!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

no ja ti nevim taky jsem se šileněě bála ale prostě tuna hraček chovaní rabovaní v šupliku když mě sedí na klině prostěě jak to jde..taky už je nasr...dneska jssem ji posadila na zem na ručník i se špagatama a posilali jsme si autičko..ta měla takovou radost 😀 😀 jinak dava si pozor na špagaty sama no je milionova..to Matysek by tohle asi neustal s jeho povahou..ale spiš už je to "špitalka"" děcko 😀 😢 😢 ☹ zvykla

misicka455
30. říj 2011

@ivuu díky za gratulaci , v uterý jdeme na NT testy tak uvidíme jak jsme na tom.

Asi jo asi je to tak, že je zvyklá 😒 Ono asi pak nic jiného nezbejvá 😒

kulenka
30. říj 2011

@misicka455 Ahoj 🙂 Náhodou jsem Tě tu zahlédla a koukám, že čekáš miminko ... moc gratuluju 🙂

misicka455
30. říj 2011

@kulenka díky 😉