Odběr krve miminka. Posílají vás taky na odběr?

gabca1
25. únor 2008

Holky, posílají Vás Dr. na krevní obraz s miminkem? Nám dnes dali HEXA a do 6ti neděl máme jít na odběr krve, kvůli obrazu. Prý jen preventivně. G.

mellini
25. únor 2008

jen když byla malá nemocná a táhlo se jí to dlouho, tak Dr. chtěla vědět, jak je na tom krevní obraz jinak ne

aponchie
25. únor 2008

nikdy

mesulka
25. únor 2008

Naší malé brali krev jen jednou, a to kvůli problémům s ledvinama, jinak vůbec ne a kvůli očkování to slyším poprvé... 😕

xjanex
25. únor 2008

Tak mojí malé krev taky nikdy nebrali,a neslyšela jsem o tom že by se měla nabírat po očkování 😒

skate
25. únor 2008

Šimonkovi brala dr. krev, když se jí zdál bledý. Nakonec to byl mírný nedostatek železa. Přes 3 měsíce jsme dávali kapky. Pak brala krev znovu, jestli už je krevní obraz OK. Poprvé brala krev z žíly na hlavičce, podruhé z ručičky. Byl statečný.

melani
25. únor 2008

ahoj mesulko a ma mala ledvinky dobre??Prave to resim s Laurou..a jake vysetreni ji jeste delali..dekuji moc

gabca1
autor
25. únor 2008

řekla jen, že ho ještě nedělali a poslala nás tam...

kometka5
25. únor 2008

Tak o tom jsem taky neslyšela...nám taky nebrali krev, kromě patičky...takže ani nevím, jakou má malá skupinu.

schnek
25. únor 2008

nás mudr poslala, že se jí zdál Ondra bledej, tak jestli má dost železa 😉

johanda
25. únor 2008

jestli je malá kojená, tak kolem 4. měsíce se může objevit nedostatek železa. Souvislost s hexou nechápu - řekla ti dr., co budou analyzovat?

gabca1
autor
25. únor 2008

johanda - já se pro jistotu ještě teď ptala, a je to jak říkáš, kvůli železu. S tou hexa jsem si to dala do souvislosti špatně já. Posílá tam všechny kojený dětičky. Tak jsem klidnější. Díky.

balisek
24. led 2011

Ahoj holky,Tomáškovi je rok půl, brali nám ted krev kvůli imunitě a alergiím, brali nám z ručičky tři veliké ampule, není to moc na 13 ti kilové mimčo?