Operace pupeční kýly. V kolika letech šlo vaše dítě?

lena27
1. únor 2009

ahoj holky,je nám 1,5 roku a zajímalo by mě v kolika letech šlo vaše dítko na operaci pupeční kýly. my jsme to měli mít už za sebou, ale museli jsme to přeložit na březen, protože jsme byli naočkovaní.
naše mudra říkala, že se to může ještě do třech let zatáhnout, poslala nás na chíru a na chirurgii nás rovnou objednali na operaci

lenkaha
2. únor 2009

Ahoj, my jsme před týdnem na roční prohlídce dostali od doktorky žádanku na chirurgii, aby se malýmu na pupík podívali. Říkala, že je pro jistotu, aby to zkontrolovali. Že mu s tím nic dělat nebudou, že se čeká většinou do 3 let. Přesně jak ty píšeš. Tak doufám, že na žádnou operaci nebudeme muset jít....

lenkaha
2. únor 2009

Jak velkou tu kýlu má? Já mám kýlu doteď

megee
2. únor 2009

tak my nebyli s pupeční, ale tříselnou kýlou na operaci když měl malej 6 měsíců a nemusíte se bát je to jen malá operace trvala asi 30 minut a druhej den už malej bez problému lozil a vstával v postýlce...

Ale přeji vám at se vám to samo spraví a na operaci nemusíte...

lena27
autor
2. únor 2009

nám řekli, že tam je 1cm. asi mezera nebo jak se to bere. na operaci půjdeme, nebojím se toho, vím, že je to banalita a čím dřív se udělá, tím líp se hojí. a aspoň mu přitom udělají obřízku.