Ozdravovna Kralovství, co si sbalit?

funca
3. zář 2017

Ahojky,

Byl,prosim,nekdo v současné době v ozdravovne Kralovstvi? Máme jet se 4letou dcerkou ke konci září, tak bych chtěla zjistit, jaké jsou recenze na pobyt, co si určitě doma sbalit, jakým stylem to tam funguje a nějaké typy na prochazky/tury po okolí? Rady chodíme po horách. Vím, že inhalace tam mají, protože jak jsem telefonicky mluvila se zaměstnancem, tak děti byly zrovna na inhalacich. Moc se tam těšíme 🙂 dekuji

vybavickapromimi
8. led 2018

Ahojky,
můžu se zeptat, jaké to bylo v Ozdravovně Království? Chystám se tam s dětmi v únoru.
Byly jste s dcerkou spokojené?
Předem moc děkuji za odpověď.
Martina

funca
autor
28. led 2018

Ahojky,my jsme si to s malou moc užily, zjistila jsem si předem zajímavosti v okolí i v širším okolí. Dávaly jsme si různé tury, kdyz malá byla ve školce dopoledne, tak jsem stihla i něco kratsiho pochodit, jsou tam různé skály, jeskynky, krasna přehrada, nejvyšší vrchol Zvicina,zajely jsme si na Kuks,Braunuv betlem,sochy,Krizovou cestu,Ratiborice,Janske lazne-Janskou horu+rozhlednu a prameny po ceste,Hradecek-netopyri jeskyně a zricenina,z Jaroměře výlet parním vlakem,lazne Belohrad,Velichovky,hrad směrem na Novou Paku,novopacke vodopady.je toho fakt dost,ani jsme všechno za tři týdny nestihly a každý den jsme někde byly 🙂 personál byl prijemny,samozrejme pár výjimek se naslo.Deti odejmute rodicum,co obyvaly druhou budovu,mely zrovna zábaly na hlavách a jeden kluk byl s našima spojeny,tak ten měl zábal taky. Měly jsme strach o naše deti,at nechytnou vsi,ale oni to měli preventivně ty zábaly udajne.Byly jsme tam celkem 4maminky+velke děti bez rodicu.S jednou maminkou jsme si výborně rozumnely a dohodly se letos do Spindlu na Bedrichov.Tak ať se vám tam líbí ;)