PH - metrie. Máte zkušenosti?

misellll
26. led 2012

ahojky ,máte s phmetrii,některé zkušenosti?Docházíme s dcerkou 2,5 roku na gastro a teď nám doporučilii phmetrii...Něco jsem si našla o tom na netu,ale ráda bych znala názor někoho,kdo to podstoupil a nejlépe,pokud to podsoupilo dítko ve věku dcerky....jak to snášelo??Mám obavy,aby to nebylo pro malou nepříjemné ☹

misellll
autor
26. led 2012

nikdo žádné zkušenosti??? ☹

urbisa
26. led 2012

@misellll Ahoj,já jsem na tom byla se synem,když měl 4,5roku,pořád jsem to odkládala,myslím,že mladší dítě to možná zvládne líp,staršímu to můžeš vysvětlit,ale stejně se bojí.Jestli seš citlivější,nebuď u zavádění,není to nic příjemnýho,po zavedení mi kluk asi 3hod.zvracel hleny nebo se nadavoval,ale potom přestal a zvykl si na to,před náma to mělo 7 měsíční miminko,to to zvládlo bez problémů,v noci jsem nespala,hlídala jsem ho při každém pohybu,aby si to nevytáhl a nemuseli mu to znovu zavádět,dá se to vydržet,neboj zvládnete to,vždy si říkám jsou horší věci,ale je jasné,že se člověk trápí,když ty naše děti trpí,napiš jak jste dopadli....

misellll
autor
27. led 2012

@urbisa:jé děkuji moc,jsem ráda,že jsi se ozvala...no po pravdě z toho mam celkem hrůzu,ale musíme to zvládnout.....já si také říkám,že u zavádění být nechci,ale nechci tam zase nechat malou samotnou,to by asi zešílela a já taky,tak uvidíme...každopádně děkuju,že jsi se ozvala....a jak vám to vůbec dopadlo,myslím zjistili něco????Určitě se ozvu až budem po,ještě jednou mooooooooooc děkuju 🙂

urbisa
27. led 2012

Nám zjistili celkem silný reflux,má ještě astma,takže si užíváme,já jsem u toho zavádění taky byla,trpěla jsem s ním,ale zase mě aspoň viděl a pak se trošku uklidnil,nechtěl se jim tam napít té kyselé vody,to zjišťují jestli je to správně zavedené a není to v plících,potom sice nechtěl jíst a pít,ale pak si dal říct,dostane takovou krabičku,která navazuje na tu hadičku a ty tam mačkáš kdy jí,kdy pije,kdy spí,kdy je vzhůru,neměl to celých 24h,asi 22h,potom jsme ještě čekali až vyhodnotí výsledky,dostali jsme léky a pak jsme chodili na gastro,teď si léky regulujem sami,jen na ORL se mu dívá tou optikou do nosu jak to vypadá v jícnu,při nemoci musíme zvyšovat léky,což je celkem často,držte se a ať vám to dobře dopadne....

meluhelu
7. únor 2013

Ahoj Sylva ji prodělala v 5 letech ,pro nás byla neskutečně přínosná!!Při zavádění sice brečela,ale jen co to bylo uvnitř byla moc hodná!!A to podotýkám je strašná knoura a vyšetřit jí je sci fi...ale když si na doktory zvykne ,tak už to pak jde..
Kam na to jdete ??Ve fotobloku mám její fotku zrovan s PH metrii.Jeslti budeš chtít napiš mi email a přepošlu ti další fotky...Neboj..já se kvůli tomu stresovala ,nespala..a nakonec to nebylo tak hrozné!!!