• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pneumokok. Prodělaly vaše děti toto onemocnění?

16. září 2011 
Zajímá mě, jestli se někdo s touto nemocí setkal,jesli jste byli očkovaní a jaký byl průběh.Díky. :slight_smile:
16. zář 2011 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
my ockovani sme-prubeh naprosto OK!
ja to hlavne davala kvuli riziku zanetum stredniho ucha :wink:
16. zář 2011 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@jane78 my prodělali neumokokový zápal plic bez očko a průběh byl spíš horší. Doma jsme byli 2 měsíce na antb. z toho měsíc horečky každý den... nic příjemnýho!
16. zář 2011 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem taky nechala naočkovat kvůli riziku zánětu středního ucha jako @mamkamraketa... Jenže co ti doktor neřekne a ty pokud nejsi lékař, tak se nemáš šanci dozvědět že pneumokok je jen jeden z mála virů (nebo co to je) kterej tento zánět způsobuje. Takže i po tomto očkování může mít dítě zánět stř. ucha kdykoliv. Jen teda ne od pneumokoka. Sem se tomu právě divila, že i přez to že je malej očkovanej, tak zánět stř. ucha měl :frowning2: Tak mně to doktorka vysvětlila, kyž sem se jí ptala jak je to možný. Takže sem si zanadávala že sem ho tou srajdou zytečně nechala naočkovat, když je to k ničemu. Možná je třeba ten pneumokok zákeřnější než ty jiné viry, ale prostě od zánětu stř. ucha vakcína nechrání tak jak sem si myslela...
16. zář 2011 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
navíc ti málokdi řekne, že ať dáš třeba Prevenar 13 tak těch pneumokoků je přez 90 druhů.. a očkováním pokryješ 13.. ale my dávali, já na to trpím, navíc mám chronické záněty Eustachovy trubice což taky nic moc :confounded:
16. zář 2011 v 18:24  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek