Podporte Šárkinu maminku v Motole, Šárke operujú nádor

mrsbrown
3. čer 2014

SURNE: ...kto moze osobne zbehnut do nemocnice v prazskej Motoli,psychicky podporit maminku 11 rocnej Sarky,ktorej prave dnes uz takmer 4 hodiny operuju nador v mozgu a caka ju este dalsich 7 hodin operacie? ...maminka Katka je tam sama,bez nikoho a to ze tam nema nikoho ju nuti vela rozmyslat a pri poslednom telefonate sa mi nezdala prilis v pohode...potrebuje dodat trosku sily...

duvi21
3. čer 2014

Co zkusit nejakou krizovou linku. Poradit se. Nebo nemaji v Motole psychologa?

ivaflo
3. čer 2014

napis to na svuj fotoblog jako KZ...to si precte vic lidi...chudatko....ja pomoct nemuzu, neziji v CR☹

veruska007
3. čer 2014

@mrsbrown Zkus pohledat, jestli v Motole není non-stop kněz, kontaktovat ho a poprosit, aby za paní přišel... tady je sice asi pražaček dost, ale ono je dost těžké jít do nemocnice hledat někoho naprosto cizího ☹. Nemluvě o tom, že teď asi maminkám většinou děti doma spí 😉

mrsbrown
autor
3. čer 2014

@duvi21 maminka nechce ist ani za sestrickami,je v strese...myslim ze by som sa zachovala rovnako...
@ivaflo ak prispejem fotoblogom,tak sa mi to zobrazi na slovenskom koniku :( ja som tiez v inom state a daleko od nich...su to moje slovenske susedky...
@veruska007 chapem...knaz asi nie...na slovenskom koniku mame vela maminiek co sa navstevuju v nemocnici aj napriek tomu ze sa nepoznaju a pomahaju si financne,alebo materialne...teraz sa jedna len cisto o dusevnu pomoc co nikoho nic nestoji...my matky mame vela empatie a nehladime ci maminka je znama alebo uplne cudzia...

veruska007
3. čer 2014

@mrsbrown Já vím, že v ČR jsou v některých nemocnicích k dispozici kněží. Jak je to v Praze, to nevím. Jsem z Brna, tady v některých nemocnicích jsou nebo jsou na telefonu a mohou kdykoli přijet.

mrsbrown
autor
3. čer 2014

@veruska007 napadlo ta ze nie kazdy je krestan?

nonnni
4. čer 2014

@mrsbrown no a co? Knez je v teto situaci vyborny napad. Nevim, jak si predstavujes kneze ty, ale zejmena ti, kteri jsou aktivni v takovych zarizenich, maji presne tu zkusenost a znalosti na rozhovor s rodicem ve stresu o zivot a zdravi ditete.

Ze je nekdo knez prece absolutne neznamena, ze tam nabehne individuum s bibli a zacne kazat o Bohu.

veruska007
4. čer 2014

@mrsbrown Ano, vím. A vím, že kněží běžně v armádě i v nemocnicích slouží všem lidem, bez rozdílu vyznání.