Předoperační vyšetření v Brně na urologii, jak to chodí?

stepulkkkka
28. črc 2012

S malým jdu za týden na laparoskopii,v nemocnici po mně nechtěli předoperační vyšetření já ho,ale nechala udělat a krev vyšla trošku špatně,ale sestřička mi řekla,že jim to mám zatajit,ale to přece nemůžu aby se malýmu něco nestalo 😔 jdem do Brna na urologii,nemáte někdo zkušenosti tak jo tam chodí s vyšetřením před operací☹

slundo
28. črc 2012

A jaké vyšetření konkrétně dopadlo špatně ? V krvi se toho vyšetřuje dost. Určitě nic nezatajovat, výsledky vzít s sebou a ukázat lékaři. Ikdyž má třeba sestra pravdu, musí to rozhodnout lékař.

luthien.k
28. črc 2012

@stepulkkkka samozřejmě výsledky vezmi s sebou, "trochu špatně" může vyjít ledacos a ještě to nemusí být kontraindikací k operaci, o tom by si měli rozhodnout operatér s anesteziologem. Že pro laparoskopii nebylo třeba předoperační vyšetření, to se dost divím.

stepulkkkka
autor
29. črc 2012

No já jsem z toho byla taky všoku,že nic nechcou☹ a když mu to vyšlo špatně tak mi zdravotní sestra řekla,že je stejně nechtěly tak ať nic neříkám

luthien.k
29. črc 2012

@stepulkkkka no nevím, jdeo zdraví Tvého dítěte, takže já bych to za hlavu neházela a na názory sestry bych se zvysoka... 😝

sonia79
29. črc 2012

@stepulkkkka Nic netaj a rozhodně na to v nemocnici upozorni, nedej Bože bys toho pak mohla litovat (to tě ale nechci strašit, jen by mi přišlo nerozumný nechat to náhodě ..) Sestra je s odpuštěním pěkná blbka když něco takového může vypustit z úst. Hodně štěstí!!

stepulkkkka
autor
30. črc 2012

já přesně nevím co vyšlo špatně,já se v tom nevyznám,ale nějaký hodnoty jsou trochu zvýšený,samozřejmě,že nic zatajovat nebudu co bych si na nich vzala,to raděj odložím operaci a počkám až bude vše ok.Malej je od včera trochu osypanej,nevím jestli ve čvrtek vůbec do nemocnice nastoupíme 😢 jsou to nervy 😔