Prevence u pediatra. Jak často se má chodit?

tymothy
9. pro 2009

Ahojte, jdu k vám na radu. Jak často se chodí s děckem na preventivní prohlídky k pediatrovi? Do půl roku jsme chodili jednou za měsíc. Ale teď mám pocit, že se ten interval prodlužuje na 3 měsíce, že?

leonik
9. pro 2009

ahoj, my jsme taky chodili do půl roku každej měsíc, od půl roku chodíme každý druhý měsíc. Ale nevím, jestli to mají všichni dr.stejný.

pikusa
9. pro 2009

Ahoj...do půl roka každý měcíc a od půl roka každé 2 měsíce ......
a já si tam vždy jen skočím na převážení...jen tak,kvuli sobě 😀 abych věděla,jak nám Mates nabírá 😉

bereninka
9. pro 2009

Od půl roka jsme byli tak:
6 měs., 8.5 měs., 12. měs. A ted půjdeme až v 15 na očkování. 😉

dorinek
9. pro 2009

Tak to má každý pediatr asi opravdu jiný. My jsme byli ve 14 dnech, v 6 týdnech, teď půjdeme ve 3 měs., v 6 měs., v 9 a 12 měsících a pak po roce.

tymothy
autor
9. pro 2009

Jé děkuju. Tak to bych asi dostala vyhubováno, že jsme to o měsíc protáhli. To je tak, když tam člověk řeší pomalu tisíc dalších věcí. 🙂

beruska2x
9. pro 2009

mam pise sestricka vzdycky dalsi navstevu na karticku do prukazky 😉

rioko
9. pro 2009

my taky chodíme jinak, byli jsme v 6 měsících, v 8 a jsme pozváni v 10 měsícic zase 🙂

soanpe
10. pro 2009

každou další návštěvu domlouváme při aktuální prohlídce

vendulka
10. pro 2009

ahojyk, my chodime tak jak pise rio a pka v roce v 18m a pak az ve trech letech

bera28
10. pro 2009

Preventivní prohlídky jsou uvedeny ve zdravotním průkaze. Stačí kouknout a víš to 😉 Není důvod chodit častěji.

evinkaa
10. pro 2009

My jsme do půl roku chodili taky každý měsíc, teď chodíme co 2 měsíce. Uvidím, co mi řeknou teď v pondělí, kdy přijít, ale možná nám to vyjde až v roce.

tymothy
autor
10. pro 2009

bera, tam jsou uvedené takové "stěžejní prohlídky". Nicméně vím, že naše dr. opravdu vyžadovala, abychom do půl roku chodili každý měsíc. Podle mě je to taky zbytečné chodit tam tak často, zvlášť pokud dítěti evidetně nic nechybí, ale co nadělat.

ojo
10. pro 2009

tak my chodili do 6.nedělí každý týden, pak každý měsíc do 6.měsíců a teď máme přijít v 8. měsících 🙂 jinak na převážení a když si nebudu něčím jistá můžu přijít kdykoli, nebo dál chodit po měsíci... 🙂

shaula
10. pro 2009

Tymothy - to nejsou "stěžejní" prohlídky, to jsou prostě prohlídky tak, jak jsou stanoveny právními předpisy. To, že někteří pediatři vyžadují častější návštěvy, je jen jejich aktivita a jejich pečlivost.